Jak se mám zbavit hryzec?

1
25.2.21 21:41

jak se mám zbavit hryzec?

Chtěl bych poprosit, jestli opravdu už někdo, kdo se opravdu už zbavil hryzce, ať už jakýmkoliv způsobem, by byl ochotný se podělit o své zkušenosti. K nám lezou od sousedů, kteří tam mají skládku, ať už sutě nebo bioodpadu, prostě vše, a všechny nory směřují tam. My jsme vyzkoušeli snad vše. Od nástrah chemických i mechanických odpuzovačů, plašiček (rádius prý až 60m),srsti psů do nor a jiné. Přesto stále přicházíme o stromy, které sotva začnou rodit, tak jsou pryč. Jelikož máme psy, tak musíme být také obezřetní ohledně nástrah. Předem děkujeme za každou radu, která má šanci pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17312
25.2.21 21:57

Máme na zahradě kamerunské ovce a velkého těžkého psa, takže pořád nějaké dupání - hryzec naprosto v klídečku…jedno léto už nám došly nervy (našli jsme další okousané stromy i přes zasazeni do sítě) a manžel dotáhl věž, otočil bedny do země a od rána do večera týden v kuse hrál rockmax…musím uznat, že se většina přesunula jinam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4134
25.2.21 22:11

Na stromky nám pomohlo sázet je do země obalené králičím pletivem (jakože ten kořenový systém a pohlídat, aby se tam nemohl dostat ani vrchem) a stromky drží. Předloni jsem zasadila fík, na fígl jsem zapomněla a za dva měsíce bylo po fíku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33728
26.2.21 07:30

Jedině sázet stromky v pletivu. Měli jsme zahradu u potoka a jeden rok udělali že stromků holé kuly bez kořenů. Z plasicek měli leda srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17312
26.2.21 07:33

Nám teda nepomohlo ani sázení do pletiva :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
26.2.21 13:41

Kočka. Ale když máš psy tak to je asi špatná rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat