Jak se vám líbí jméno Andromeda pro holčičku?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
1338
23.6.20 21:23

Dala bych jen Meda nebo Andrea Meda, Andromeda ne

  • načítám...
16
23.6.20 21:25

Oceňuji reakce, a docela se i bavím :D, věděla jsem do čeho jdu.
Opravdu to není snaha o vyjímečnost za každou cenu, prostě to tak přišlo,
ale chápu, že to v tom uvidíme nejspíš jen my. :D

  • načítám...
60142
23.6.20 21:25
@Kriss Tina píše:
Nelibi, nějací fanousci sci fi?? :lol: jeste pokud mate ceske prijmeni je to katastrofa.

Jaky scifi? To nikdo nezna Krakena? :mrgreen:

  • načítám...
18177
23.6.20 21:26

Souhlas, Andromeda zní jakože se potřebujete lišit za každou cenu. Jestli jí chcete říkat Medo, dejte Medu a Andromeda s vaším příběhem může být domáckou přezdívkou. Taky říkám dítěti Cukrátko a nemá to v rodném listu ;)

  • načítám...
18177
23.6.20 21:27
@welanda píše:
Oceňuji reakce, a docela se i bavím :D, věděla jsem do čeho jdu.
Opravdu to není snaha o vyjímečnost za každou cenu, prostě to tak přišlo,
ale chápu, že to v tom uvidíme nejspíš jen my. :D

Bod za to, že to bereš sportovně :palec:

  • načítám...
16
23.6.20 21:27
@Ba-stet píše:
Souhlas, Andromeda zní jakože se potřebujete lišit za každou cenu. Jestli jí chcete říkat Medo, dejte Medu a Andromeda s vaším příběhem může být domáckou přezdívkou. Taky říkám dítěti Cukrátko a nemá to v rodném listu ;)

Tato varianta je také ve zvažování :)

  • načítám...
37144
23.6.20 21:29
@Baba píše:
Jaky scifi? To nikdo nezna Krakena? :mrgreen:

Ja mam andromedu zafixovanou s nejakou vesmírnou lodí ze starého sci fi serialu :mrgreen: hned potom postava z mytologie a souhvězdí, ale jako jmeno pro dite to slyším prvne.

  • načítám...
53518
23.6.20 21:29

A sestřička by mohla být Gorgofona.

  • načítám...
20926
23.6.20 21:30
@welanda píše:
Oceňuji reakce, a docela se i bavím :D, věděla jsem do čeho jdu.
Opravdu to není snaha o vyjímečnost za každou cenu, prostě to tak přišlo,
ale chápu, že to v tom uvidíme nejspíš jen my. :D

Tak urcite to v tom vidite jen vy a taky je to vas pribeh a ne pribeh toho ditete. Je to jeho jmeno, pro jeho zivot. Az bude mit rozum, bude si tukat na celo a pujde se prejmenovat.

  • načítám...
10651
23.6.20 21:30
@welanda píše:
Zdravím všechny, mám dotaz, vybrali jsme jméno pro holčičku Andromeda, máme pro to osobní důvody a příběh, ale v okolí se nesetkává s pochopením. Zajímá mě slušný názor ostatních :). Říkali bychom jí víceméně Medy, Medunko. děkuji.

Jo dejte Andromedu, když se vám líbí. Čím nezvyklejší jméno tím lepší. Holka si časem zvykne. :kytka:

  • načítám...
944
23.6.20 21:32

Když muže mít youtuberka Achillease proč by ne vy Andromedu. Asi bych si zvykla. Pro Čechy nezvykly, ale jak říkám proč ne.

  • načítám...
leisa
23.6.20 21:32
@Kelsey píše:
Moc dlouhe. Volila bych pouze Meda.

Nelíbí. Hned se mi vybavil film Kmen Andromeda :)
Dceři bych jej nedala. Možná ještě nějakou zkratku z toho jména, ale i tak… Nicméně je to na tobě. Jedná se o tvé dítě, máš právo ji pojmenovat, jak chceš.

  • Upravit
53518
23.6.20 21:33

@welanda
Ještě mě napadá, k jakému přijmení. Jestli je to něco jako Potužáková nebo Štípalová, tak se to fakt nehodí.

  • načítám...
65461
23.6.20 21:33

Jste žabaři s tou sci fi a dějinami. Co takhle kmen Andromeda, to byl virus, ne? To je přece stylové.

  • načítám...
23966
23.6.20 21:33

@welanda
Ne líbí, je dlouhé. A jako první se mi vybavil seriál a hvězda

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková