Jak se vám líbí jméno Andromeda pro holčičku?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
16
23.6.20 23:42

Tak myslím, že jsem slyšela dost, beru kladné i záporné reakce, ale pokud už cítím jedovatost, tak mi to trochu vadí. Všem děkuji za reakce, za milé a příjemné, byť třeba i negativní tím víc, loučím se, možná někdy i na slyšenou, ale zatím jsem se mi potvrdilo, kam většinou diskuze spějí, a popravdě mám radši klid. A protože vím, že se určitě najde někdo, kdo rýpne: Tak proč se ptáš, proč zakládáš diskuzi. Tak nezbývá nic jiného, než říct ještě jednou Děkuji :kytka:

  • načítám...
2081
24.6.20 00:14
@mroe píše:
Tak snad ta youtuberka aspon vi, jak se to jmeno sklonuje. Evidentne to neni pro vsechny zrovna jednoducha zalezitost.
:mrgreen: :mrgreen: :palec:
  • načítám...
21593
24.6.20 00:21
@Cenarius píše:
Hele seriál to byl dobrej, ale pojmenovat dítě po vesmírné lodi. No nevím teda. :D

musim rict, ze na ten serial jsem taky hned myslela, ale ten asi moc lidi znat nebude. Je to preci jenom sci-fi a hodne stare. Navic, clovek u toho jmena mysli i na hvezdy a reckou mytologii.

Me to jmeno zily nedrasa, spis by me zajimaly ty zminene duvody.

  • načítám...
21593
24.6.20 00:23
@Russet píše:
Nebo bude 25 let Andromeda Božská a pak potká Trkalíka nebo Drápalíka.

a pak si muze sve rodne jmeno nechat, nikdo ji nenuti se jmenovat po manzelovi.

  • načítám...
7712
24.6.20 06:24
@warita píše:
a pak si muze sve rodne jmeno nechat, nikdo ji nenuti se jmenovat po manzelovi.

Zase nechavat si prijmeni jen kvuli tomu, ze rodice se vyradili… :lol: ja jsem teda rada a chtela jsem, at se jmenuju jako manzel, a to same pak i nase deti. Ale nekomu je to asi burt no…

  • načítám...
24
24.6.20 06:34
@welanda píše:
Zdravím všechny, mám dotaz, vybrali jsme jméno pro holčičku Andromeda, máme pro to osobní důvody a příběh, ale v okolí se nesetkává s pochopením. Zajímá mě slušný názor ostatních :). Říkali bychom jí víceméně Medy, Medunko. děkuji.

Mě se to jméno líbí. Ale nedala bych ho. Důvody-
1 ) Dlouhý jak týden před výplatou
2 ) Umíš si představit jak se bude představovat? A věřila bych tomu že někdo na ní bude koukat jako puk.

  1. Umíš si představit tu sodu co jí dávají ve škole?


Když už tak - Meda
Jasný, na každý jméno je něco ale upřímně tohle je fakt masakr. A věřím že by mohla mít do budoucna pěkně zavařeno.. Promyslete to. Je tolik krásný- použitelných jmen :kytka:

  • načítám...
24
24.6.20 06:35
@welanda píše:
Zdravím všechny, mám dotaz, vybrali jsme jméno pro holčičku Andromeda, máme pro to osobní důvody a příběh, ale v okolí se nesetkává s pochopením. Zajímá mě slušný názor ostatních :). Říkali bychom jí víceméně Medy, Medunko. děkuji.

Mě se to jméno líbí. Ale nedala bych ho. Důvody-
1 ) Dlouhý jak týden před výplatou
2 ) Umíš si představit jak se bude představovat? A věřila bych tomu že někdo na ní bude koukat jako puk.

  1. Umíš si představit tu sodu co jí dávají ve škole?


Když už tak - Meda
Jasný, na každý jméno je něco ale upřímně tohle je fakt masakr. A věřím že by mohla mít do budoucna pěkně zavařeno.. Promyslete to. Je tolik krásný- použitelných jmen :kytka:

  • načítám...
53518
24.6.20 06:44
@warita píše:
a pak si muze sve rodne jmeno nechat, nikdo ji nenuti se jmenovat po manzelovi.

Ale jdi ty, to pak přece dle pravidel epipi nejste ta úplná a správňácká rodina. Jmenovat se třeba jinak než dítě. To je přece tak ponižující.

  • načítám...
7712
24.6.20 06:49
@Russet píše:
Ale jdi ty, to pak přece dle pravidel epipi nejste ta úplná a správňácká rodina. Jmenovat se třeba jinak než dítě. To je přece tak ponižující.
:roll: :roll: :roll:
  • načítám...
74217
24.6.20 07:07

@Tyhlezidle
Nemela by ve skole sodu. To muzou dostat i bezna kalendarova jmena. A dostat sodu. Deti to neresi. Resi to netolerantni a hloupi rodice.

Modni je arogance, jizlivost a nedostatek tolerance, kdyz nektere ctu.

  • načítám...
5251
24.6.20 07:12

@Kukacka123 Manzel si taky muze vzit jeji prijmeni, nebo si mohou vymyslet vlastni. A co kdyz se vubec vdavat nebude, nebo bude manzel cizinec :nevim: Jako vybirat dceri jmeno s tim, jak to bude vypadat, kdyz se vda, je trochu na hlavu 😁

  • načítám...
7712
24.6.20 07:18
@Afrikana píše:
@Kukacka123 Manzel si taky muze vzit jeji prijmeni, nebo si mohou vymyslet vlastni. A co kdyz se vubec vdavat nebude :nevim: Jako vybirat dceri jmeno s tim, jak to bude vypadat, kdyz se vda, je trochu na hlavu 😁

A ja nekde psala neco o vybirani jmena podle toho, jak se holka vda? Ne ze :lol: cetla jsi muj prispevek? Nejak tu tvou reakci nechapu :lol: Ja reagovala na prispevek, kde se resilo - nechavat si sve prijmeni v pripade, ze se vda. Nic o vybirani jmena podle toho, ze se jednou vda, tam nepadlo.

Jo, ta moda vymysleni si vlastnich prijmeni je hodne uhozena :mrgreen:

  • načítám...
24
24.6.20 07:20
@Kelsey píše:
@Tyhlezidle
Nemela by ve skole sodu. To muzou dostat i bezna kalendarova jmena. A dostat sodu. Deti to neresi. Resi to netolerantni a hloupi rodice.Modni je arogance, jizlivost a nedostatek tolerance, kdyz nektere ctu.

Mě by nenapadlo říct dětem - Ty máš spolužačku se jménem- Andromeda? No to je ale kráva tak tu začni šikanovat.
Já mám obyčejné české jméno a užila jsem si taky dost.
Ale prostě myslím si že toto jméno už je dost.
Například- jak je u nás ta blogerka team mama. Dvě dcery- Aurelie, Maxie a říkala že Maxie původně měla být Max. Nevím, mě to přijde už jako že chci být nějak zajímavá. A ve výběru jmen pro 3 dceru měli- Pocahontas. Já přece neříkám, ať to nedává. Jen říkám ať myslí i na to že to bude časem člověk který bude mezi lidmi :)

  • načítám...
14313
24.6.20 07:26

@welanda Nelíbí…

  • načítám...
9148
24.6.20 08:38

@mroe mne to zni jak enzym, achileaza..rozpousti achilovku :D

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková