Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Tak myslím, že jsem slyšela dost, beru kladné i záporné reakce, ale pokud už cítím jedovatost, tak mi to trochu vadí. Všem děkuji za reakce, za milé a příjemné, byť třeba i negativní tím víc, loučím se, možná někdy i na slyšenou, ale zatím jsem se mi potvrdilo, kam většinou diskuze spějí, a popravdě mám radši klid. A protože vím, že se určitě najde někdo, kdo rýpne: Tak proč se ptáš, proč zakládáš diskuzi. Tak nezbývá nic jiného, než říct ještě jednou Děkuji ![]()
@mroe píše:
Tak snad ta youtuberka aspon vi, jak se to jmeno sklonuje. Evidentne to neni pro vsechny zrovna jednoducha zalezitost.
@Cenarius píše:
Hele seriál to byl dobrej, ale pojmenovat dítě po vesmírné lodi. No nevím teda.
musim rict, ze na ten serial jsem taky hned myslela, ale ten asi moc lidi znat nebude. Je to preci jenom sci-fi a hodne stare. Navic, clovek u toho jmena mysli i na hvezdy a reckou mytologii.
Me to jmeno zily nedrasa, spis by me zajimaly ty zminene duvody.
@Russet píše:
Nebo bude 25 let Andromeda Božská a pak potká Trkalíka nebo Drápalíka.
a pak si muze sve rodne jmeno nechat, nikdo ji nenuti se jmenovat po manzelovi.
@warita píše:
a pak si muze sve rodne jmeno nechat, nikdo ji nenuti se jmenovat po manzelovi.
Zase nechavat si prijmeni jen kvuli tomu, ze rodice se vyradili…
ja jsem teda rada a chtela jsem, at se jmenuju jako manzel, a to same pak i nase deti. Ale nekomu je to asi burt no…
@welanda píše:
Zdravím všechny, mám dotaz, vybrali jsme jméno pro holčičku Andromeda, máme pro to osobní důvody a příběh, ale v okolí se nesetkává s pochopením. Zajímá mě slušný názor ostatních. Říkali bychom jí víceméně Medy, Medunko. děkuji.
Mě se to jméno líbí. Ale nedala bych ho. Důvody-
1 ) Dlouhý jak týden před výplatou
2 ) Umíš si představit jak se bude představovat? A věřila bych tomu že někdo na ní bude koukat jako puk.
Když už tak - Meda
Jasný, na každý jméno je něco ale upřímně tohle je fakt masakr. A věřím že by mohla mít do budoucna pěkně zavařeno.. Promyslete to. Je tolik krásný- použitelných jmen ![]()
@welanda píše:
Zdravím všechny, mám dotaz, vybrali jsme jméno pro holčičku Andromeda, máme pro to osobní důvody a příběh, ale v okolí se nesetkává s pochopením. Zajímá mě slušný názor ostatních. Říkali bychom jí víceméně Medy, Medunko. děkuji.
Mě se to jméno líbí. Ale nedala bych ho. Důvody-
1 ) Dlouhý jak týden před výplatou
2 ) Umíš si představit jak se bude představovat? A věřila bych tomu že někdo na ní bude koukat jako puk.
Když už tak - Meda
Jasný, na každý jméno je něco ale upřímně tohle je fakt masakr. A věřím že by mohla mít do budoucna pěkně zavařeno.. Promyslete to. Je tolik krásný- použitelných jmen ![]()
@warita píše:
a pak si muze sve rodne jmeno nechat, nikdo ji nenuti se jmenovat po manzelovi.
Ale jdi ty, to pak přece dle pravidel epipi nejste ta úplná a správňácká rodina. Jmenovat se třeba jinak než dítě. To je přece tak ponižující.
@Russet píše:
Ale jdi ty, to pak přece dle pravidel epipi nejste ta úplná a správňácká rodina. Jmenovat se třeba jinak než dítě. To je přece tak ponižující.
@Tyhlezidle
Nemela by ve skole sodu. To muzou dostat i bezna kalendarova jmena. A dostat sodu. Deti to neresi. Resi to netolerantni a hloupi rodice.
Modni je arogance, jizlivost a nedostatek tolerance, kdyz nektere ctu.
@Kukacka123 Manzel si taky muze vzit jeji prijmeni, nebo si mohou vymyslet vlastni. A co kdyz se vubec vdavat nebude, nebo bude manzel cizinec
Jako vybirat dceri jmeno s tim, jak to bude vypadat, kdyz se vda, je trochu na hlavu 😁
@Afrikana píše:
@Kukacka123 Manzel si taky muze vzit jeji prijmeni, nebo si mohou vymyslet vlastni. A co kdyz se vubec vdavat nebudeJako vybirat dceri jmeno s tim, jak to bude vypadat, kdyz se vda, je trochu na hlavu 😁
A ja nekde psala neco o vybirani jmena podle toho, jak se holka vda? Ne ze
cetla jsi muj prispevek? Nejak tu tvou reakci nechapu
Ja reagovala na prispevek, kde se resilo - nechavat si sve prijmeni v pripade, ze se vda. Nic o vybirani jmena podle toho, ze se jednou vda, tam nepadlo.
Jo, ta moda vymysleni si vlastnich prijmeni je hodne uhozena ![]()
@Kelsey píše:
@Tyhlezidle
Nemela by ve skole sodu. To muzou dostat i bezna kalendarova jmena. A dostat sodu. Deti to neresi. Resi to netolerantni a hloupi rodice.Modni je arogance, jizlivost a nedostatek tolerance, kdyz nektere ctu.
Mě by nenapadlo říct dětem - Ty máš spolužačku se jménem- Andromeda? No to je ale kráva tak tu začni šikanovat.
Já mám obyčejné české jméno a užila jsem si taky dost.
Ale prostě myslím si že toto jméno už je dost.
Například- jak je u nás ta blogerka team mama. Dvě dcery- Aurelie, Maxie a říkala že Maxie původně měla být Max. Nevím, mě to přijde už jako že chci být nějak zajímavá. A ve výběru jmen pro 3 dceru měli- Pocahontas. Já přece neříkám, ať to nedává. Jen říkám ať myslí i na to že to bude časem člověk který bude mezi lidmi ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat