Jak se zbavit krupičky ve tváři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 20:09
Jak se zbavit krupičky ve tváři?

Ahoj holky,

možná to znáte. Drobné pupínky tělové barvy pokrývajicí rozsáhlé plochy tváře. Můj problém, který už mě vážně štve.

Prosím, máte nějaké tipy jak se krupičky zbavit?

Budu vděčná za vaše rady, děkuju.

Reakce:
eMa321
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 24.10.18 20:19

Doporučuju zajít na kosmetiku ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 20:30
@eMa321 píše:
Doporučuju zajít na kosmetiku ;)

Děkuju za tip. Přiznám se, že kosmetičkám moc nedůvěřuji. Než člověk najde tu pravou. A taky finance.

Ale děkuju, že jsi napsala.

Jen bych to ráda zvládla svépomocí.
Tak pokud vás něco napadá, prosím se s tím :)

LaraA
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 24.10.18 20:31

jestli je to projev suche kuze, tak me pomohlo myt oblicej hydrofilnim olejem misto cehokoliv jineho

Kriss Tina
Kelišová 6111 příspěvků 24.10.18 20:56

Syn má tu Krupičku jako předprojev než se rozjede ekzém. Můžeš zajít na kožní :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 21:22

@Kriss Tina @LaraA

Holky děkuju, jste zlaté :)

Asi trochu upřesním pleť. Mám ji mastnou. Ale bez klasického akné. Starám se. Jídelníček nijak extrémní… Jen ta hnusná krupice :(

Dám na vaše rady. Navštívím kožní. Nevím, proč mě to nenapadlo, takže děkuju :kytka:

A pokud vás cokoli napadne, budu moc ráda za každý tip.

LaraA
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 24.10.18 22:52

ja mela mastny stred obliceje a prekvapive vysusene strany s krupickou. olej pomohl…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 14:17

Udělalo se mi něco takového po porodu na stehnech a během cca půl roku se to srovnalo a skoro ztratilo. Takže to přičítám rozhozeným hormonům.
Tím jsem ti asi moc neporadila. Ale prý je výborná hormonální jóga na srovnání hormonů, třeba (pokud je ta příčina hormonální) by to taky mohlo pomoct.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >