Jak sehnat pozemek v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sakota
Kelišová 5415 příspěvků 28.02.18 09:51

@mladarodina nikde? Za tuhle cenu tak nekde na Vysocine. Mozna.

Reklama

Reakce:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 28.02.18 10:44

Sice :nevim:, jak zněl původní dotaz, ale já mám v Praze 5.000 m2. 1 m2 má cenovku 15.000,– Kč :palec:

sakota
Kelišová 5415 příspěvků 28.02.18 10:52

@Jirka765 puvodni dotaz puvodni zakladatelky znel, ze chce pozemek v praze za 900-1000m2. Vubec nechapu, jak jsem se dostala do pozice zakladatelky. :D @admin prosim smazat, reagovala jsem na zakladatelku, ale nejak to zmizelo a ted je zakladaci prispevek ten muj, coz je blbost.

EDIT: Tak jsem si to zadani blbe pamatovala, pardon. Nicmene ten pozadavek na cenu se obavam, ze stejne neni realny (komentar, ze 10mil. je silenost) - proste v Praze je draho a ted obzvlaste.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 11:02

mladarodina
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 10:59

Dobry den,
dotaz znel, jestli by nekdo vedel o nekom kdo by prodaval nejaky pozemek v Praze o rozloze 900-1000 m2. Omlouvam se za zmatek

Pripadne i mensi, od 600 m2…

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 28.02.18 11:23
@mladarodina píše:
Dobry den,
dotaz znel, jestli by nekdo vedel o nekom kdo by prodaval nejaky pozemek v Praze o rozloze 900-1000 m2. Omlouvam se za zmatek
Pripadne i mensi, od 600 m2…

Je to tak, že jsou to většinou pozemky s nějakou barabiznou na zbourání. A ty ceny na okraji Prahy jsou vysoké. Kolem 10t./m2. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama