Jak sehnat pozemek v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sakota
Kelišová 5128 příspěvků 28.02.18 09:51

@mladarodina nikde? Za tuhle cenu tak nekde na Vysocine. Mozna.

Reklama

Reakce:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 28.02.18 10:44

Sice :nevim:, jak zněl původní dotaz, ale já mám v Praze 5.000 m2. 1 m2 má cenovku 15.000,– Kč :palec:

sakota
Kelišová 5128 příspěvků 28.02.18 10:52

@Jirka765 puvodni dotaz puvodni zakladatelky znel, ze chce pozemek v praze za 900-1000m2. Vubec nechapu, jak jsem se dostala do pozice zakladatelky. :D @admin prosim smazat, reagovala jsem na zakladatelku, ale nejak to zmizelo a ted je zakladaci prispevek ten muj, coz je blbost.

EDIT: Tak jsem si to zadani blbe pamatovala, pardon. Nicmene ten pozadavek na cenu se obavam, ze stejne neni realny (komentar, ze 10mil. je silenost) - proste v Praze je draho a ted obzvlaste.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 11:02

mladarodina
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 10:59

Dobry den,
dotaz znel, jestli by nekdo vedel o nekom kdo by prodaval nejaky pozemek v Praze o rozloze 900-1000 m2. Omlouvam se za zmatek

Pripadne i mensi, od 600 m2…

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 28.02.18 11:23
@mladarodina píše:
Dobry den,
dotaz znel, jestli by nekdo vedel o nekom kdo by prodaval nejaky pozemek v Praze o rozloze 900-1000 m2. Omlouvam se za zmatek
Pripadne i mensi, od 600 m2…

Je to tak, že jsou to většinou pozemky s nějakou barabiznou na zbourání. A ty ceny na okraji Prahy jsou vysoké. Kolem 10t./m2. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama