Jak spát v jedné posteli s dítětem - 10 měsíců

238
3.6.16 12:01

Jak spát v jedné posteli s dítětem 10 mesicu

Ahoj, potřebuju poradit prosím. Nejsem zastáncem spaní s dítětem v posteli, ale dnes v noci mi malá,10 m začala v postýlce řádit a nechtěla spát. Tak jsem si ji vzala k nám do postele, kde během chvíle usnula, ale jakmile jsem ji prendala do postylky, tak řev. Tak jsem si ji opet vzala do postele, zase behem chvile usnula. Máme vyssi postel a bojim se, ze pokud bude občas s náma spát v posteli, tak že když se v noci probudi a ja ne, tak může muže začít lézt a s postele spadne na zem. Jak to děláte vy mamaminky, když s Vámi dítě spi v posteli, máte to nějak „zabezpecene“??Predem diky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3329
3.6.16 12:06

Spi u zdi :mrgreen:
nase dite pada jeste ted v 8,5 letech takze spi na nasi velke posteli u zdi a ja spim na jeji uzke :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3900
3.6.16 12:11

@anikahen at je mala uprostred a navic podle me kdyz se ona vzbudi a zacne se hejbat tebe to urcite taky hned vzbudi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24428
3.6.16 12:16

Někdy spala uprostřed, když nama spala. Vzbudí tě, neboj. Teď malá tříletá si k nám v noci donese polštář a lehne a já o tom ani nevím a mužovi jsem prý v noci nadávala, ať se na mě nemacka :mrgreen: jako manžel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59332
3.6.16 12:16

@anikahen měli jsme přiraženou postýlku..ale neboj, vzbudí Tě každá kravina :mrgreen: ideálně, až dostaneš nohou např na bradu, nebo se Tě bude snažit přeskočit :mrgreen: to nejde zaspat… starší mi nikdy nespadl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43649
3.6.16 12:24

Kluk spal uprostřed. Jednou se teda sesunul na zem v nohách, ale ani ho to neprobudilo… naskládal si při tom sesunu pod sebe deku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3272
3.6.16 12:32

Vypadá to sice hrozně, ale máme kolem dokola postele všude samé polštáře, aby syn přinejhorším padal do měkkého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
3.6.16 12:35

Přišoupni postýlku k posteli, sundej boční zábranu, ať na tebe vidí, a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1079
3.6.16 12:38

Jak tu radí holky. Dejte si dítě mezi sebe. A když se vzbudí, tak tě určitě probudí. Toho bych se nebála. Tedy pokud nebereš prášky na spaní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2420
3.6.16 12:49

Já jsem si přisunula vedle sebe dětskou postýlku a tím se vytvořila zábrana. Už 1,5 roku máme postýlku pouze jako zábranu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1856
3.6.16 12:54

My máme postel otočenou čelem k nohám, přiraženou ke zdi a z druhé strany zábranu. Máme jen malý průlez, aby dcerka mohla vylézt. Jednou mi dřív právě spadla u nohou, tak jsme museli zabezpečit pořádně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
3.6.16 12:55

Z jedné strany zeď z druhé já ;) a vysoké čelo postele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
3.6.16 13:22

Postel mame prirazenou ke zdi, v nohach mame tez jakoby ‚celo‘. Spime nasledovne. Mimino u zdi, pak ja, pak manzel, nekdy se mezi nas pricpe jeste dvouletak. A nekde v nohach chrni kocour, jen pes uz se nevejde :lol:
Ani jedno dite nam z postele nikdy nespadlo a to proste spi od mimca s nami, postylky u nas nemame :) ale pro jistotu bych dala mekci deku nebo neco tam, kde spadnout muze a kdyz zuchne, neni to zadna vyska, bude ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
3.6.16 13:24

@anikahen Malá spadla v noci snad jen 3×, naštěstí jsem byla na to připravená :D vedle postele hodím vždy dva obří plyšáky, aby kdyby padala tak do měkkého :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20778
3.6.16 13:24

@anikahen Spali mezi mnou a manželem a nikdy se na tajňaku zdrhnout nesnažili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama