Jak spolehlivě určit plodné dny?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3074
7.12.15 20:35

@Julie33 Tak to je možné, že ovulaci máš dřív než dle tabulek. Já naopak později. Být tebou, tak první měsíc bych to zkusila testovat od MS, pokud máš hlen a nevíš, kdy ovu je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11794
7.12.15 20:38

Ja to mam podobne, cyklus mam sice 26 dni, ale po ms sem tam mokro, ale pak se to rozjede stylem, ze jsem mokra furt, jakobych si porad ucuravala :D, jdu na zachod a hrozne moc slizu, to mam pak tyden a pak posledni den, jakoby pichnuti a konec, coz asi bude den D. che to sexikovat pred ovu, behem hlenu, to je proto, aby spermonici vydrzeli a krasne se jim plavalo. Lepsi driv nez pozde. Pak se cipek uzavre a maji smulu. Jak pise Soldi, cca v pulce tvyho cyklu mas ovulku, ale urco bych zacala se snazenim i o tyden driv a celej tyden pak do ovu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.12.15 20:42

A je je asi jsem to propásla. Minulý měsíc jsem ji měla 18teho.To jsme s dr. viděli jak se uvolnilo.Na ultrazvuku. Právě. Tak jsem myslela, ze bude tak stejně. Ale boli me v podbřišku. Vubec se v tom teď nevyznam

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11794
7.12.15 20:43

Mam ms 7 dni, 9. den mam uz hlen a ten je cim dal vic intenzivni az cca do 14DC, pak uz nic, sucho, jak po pesine. Takze ja bych u me sexikovala od 9.-14DC

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15423
7.12.15 20:45

@Julie33 Já jsem testovala hned po skončení ms, každý den ve stejný čas, abych měla jistotu, že ovulaci neprošvihnu a vyplatilo se :D Snažily jsme se před tím půl roku a díky ovulačním testům to vyšlo okamžitě :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.12.15 20:45

@Lena 123 Budu se muset víc pozorovat. Zkusím test a pak uvidím. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11794
7.12.15 20:46

Jo a kdyz jsme pocali malou, tak to bylo 9DC, to vim presne, protoze v ten mesic nebyl cas na snazeni :D a 23.DC uz jsem mela silne viditelnyho duchacka na testu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.12.15 20:47

@Alušáček Tak ja začnu zítra kolem 20:00 doufejme, ze to ještě stihnu.Tak si to vystihla super

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11794
7.12.15 20:49

Snazili jsme se dlouho a porad nic, za tu dobu jsem pochopila svy telo tak, ze uz fakt poznam i logicky, kdy mam plodny dny. Nejvic se mi osvedcil prave ten hlen. I cipek mam mekky, jindy je tvrdy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.12.15 20:52

@Lena 123 Super :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.12.15 20:57

A bolení v podbřišku může něco znacit? Nervy určitě :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11794
7.12.15 21:02

Juli: to bude brzo ovulace, tak sup na to :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.12.15 21:06

@Lena 123 Zítra začnu test a jdeme na mazleni :D Kéž by se povedlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11794
7.12.15 21:09

Povede, neboj:), jen se nesmis moc na to upinat, to chce kliiid a pujde to samo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.12.15 21:10

@Lena 123 přesně tak…No celý den člověk. něco dělá práce a pečení doma na vánoce a večer to na me padlo…Moc děkuju a určitě si mi pomohla :srdce: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty