Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Julie33 Tak to je možné, že ovulaci máš dřív než dle tabulek. Já naopak později. Být tebou, tak první měsíc bych to zkusila testovat od MS, pokud máš hlen a nevíš, kdy ovu je.
Ja to mam podobne, cyklus mam sice 26 dni, ale po ms sem tam mokro, ale pak se to rozjede stylem, ze jsem mokra furt, jakobych si porad ucuravala
, jdu na zachod a hrozne moc slizu, to mam pak tyden a pak posledni den, jakoby pichnuti a konec, coz asi bude den D. che to sexikovat pred ovu, behem hlenu, to je proto, aby spermonici vydrzeli a krasne se jim plavalo. Lepsi driv nez pozde. Pak se cipek uzavre a maji smulu. Jak pise Soldi, cca v pulce tvyho cyklu mas ovulku, ale urco bych zacala se snazenim i o tyden driv a celej tyden pak do ovu ![]()
A je je asi jsem to propásla. Minulý měsíc jsem ji měla 18teho.To jsme s dr. viděli jak se uvolnilo.Na ultrazvuku. Právě. Tak jsem myslela, ze bude tak stejně. Ale boli me v podbřišku. Vubec se v tom teď nevyznam
Mam ms 7 dni, 9. den mam uz hlen a ten je cim dal vic intenzivni az cca do 14DC, pak uz nic, sucho, jak po pesine. Takze ja bych u me sexikovala od 9.-14DC
@Julie33 Já jsem testovala hned po skončení ms, každý den ve stejný čas, abych měla jistotu, že ovulaci neprošvihnu a vyplatilo se
Snažily jsme se před tím půl roku a díky ovulačním testům to vyšlo okamžitě ![]()
@Lena 123 Budu se muset víc pozorovat. Zkusím test a pak uvidím. ![]()
Jo a kdyz jsme pocali malou, tak to bylo 9DC, to vim presne, protoze v ten mesic nebyl cas na snazeni
a 23.DC uz jsem mela silne viditelnyho duchacka na testu.
@Alušáček Tak ja začnu zítra kolem 20:00 doufejme, ze to ještě stihnu.Tak si to vystihla super
Snazili jsme se dlouho a porad nic, za tu dobu jsem pochopila svy telo tak, ze uz fakt poznam i logicky, kdy mam plodny dny. Nejvic se mi osvedcil prave ten hlen. I cipek mam mekky, jindy je tvrdy.
@Lena 123 Zítra začnu test a jdeme na mazleni
Kéž by se povedlo.
Povede, neboj:), jen se nesmis moc na to upinat, to chce kliiid a pujde to samo ![]()
@Lena 123 přesně tak…No celý den člověk. něco dělá práce a pečení doma na vánoce a večer to na me padlo…Moc děkuju a určitě si mi pomohla
![]()