Jak často se chodíte bavit, když jste na RD?

Anonymní
19.7.13 21:27

Jak to máte vy...

Raději anonymně, spoustu lidí mne tu zná a nechci zbytečné drby…

Hezký večer ženy, mám jednu otázku: Jak často se chodíte bavit vy, když jste na RD a jak často vaši muži? Já chodívám tak dvakrát do měsíce a někdy třeba posedím odpoledne s kolegyněmi z práce když mám hlídání, ale to je tak jednou za dva měsíce a v rámci udržení dobrého prac. vztahu :). Malému jsou dva roky. Poprvé jsem někam vyšla když měl cca třičtvrtě roku, ale to jsem byla tak max jednou za měsíc. (už jsem nekojila) Mému to vadí. Vadí mu, že chodívám více v týdnu (vstává do práce), protože kamarádka co s ní chodívám nemůže o víkendu.
Máte potřebu někam jít, nebo jsem divná a je to špatně, jak říká můj chlap? Že mám malé dítě a že bych měla být s ním pořád jen, já ale potřebuji občas vypadnout z toho stereotypu…
Chodíte třeba v týdnu někam s kamarádkou posedět nebo jen třeba ke kamošce domů na kafe? (samozřejemě slušně v rámci možností a do kdy třeba)…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
19.7.13 21:30

Ja jen 1× tydne cvicit. Vic nemuzu, kojim. Muj chodi tak
1-3× tydne vecer ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
19.7.13 21:30

Já byla 2× na masáži, 1× na kafi na 2h, jinak nikde. malemu jsou 3m…muj byl nekolikrát na pivu, na festivalu, na zapíjení svobody…
už se těším až bude malej větší a já si zajdu pořádně zapařit a zakřepčit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13822
19.7.13 21:34

Nechodím. Max. tak 2× do roka. Ale asi kdyby bylo v týdnu s kým chodit, jednou za měsíc bych třeba šla a manželovi by to rozhodně nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12505
19.7.13 21:34

Ahoj já chodím tak jednou měsíčně někam přes noc tak do dvou, to se tady zavírají hospody :) Chodila bych častěji, ale chlap mě nepustí..
Jinak přes den chodíme s malým na zahrádky posedět s přáteli apod..
Je to pro mne strašnej relax vypadnout bez chlapa :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151
19.7.13 21:35

Tak já nechodím nikam manžel chodí do práce :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
19.7.13 21:36

Já myslím že si má každý chodit kam chce a kdy chce, jinak je to na prd, být pořád jen doma co je to za blbost :roll: mluvím teda o normálních lidech, ne že jde ženská zapařit a vrátí se na kaši a neví co dělala, to samé i chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
13822
19.7.13 21:36

Jo a když se stalo, že jsem v týdnu večer ven šla, tak jsem nejdřív počkala, až budou obě děti spát, abych měla jistotu, že bude mít muž klid na tanky :lol: :lol: No ale hlavně taky proto, abych se mohla odreagovat a nemusela myslet na to, co se doma děje, popř. bombardovat chlapa telefonáty, jestli je klid, nebo mě nutně potřebujou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
19.7.13 21:37

S ditetem na krku jsme pryc temer denne, navstevujeme se s kamoskama, chodime na kafe… bez male se dostanu tak prumerne jednou za mesic nekam.

Manzel to ma ruzne, nekdy jde jednou za mesic, jindy ma chut jit trikrat tydne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
19.7.13 21:38

Chodím kdy chci, manželovi to nevadí a nemá s tím žádný problém, ted jsem sice byla těhotná, ale předtím jsem kamarádky i zvala domů, tady jsme popíjeli a manžel s tím neměl žádný problém, až malou uspal, tak se bavil klidně snáma. Když jsem byla těhotná, tak jsem taky sem tam zašla s kamarádkou na večeři a žádný problém 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151

@Jasněnkaa já jako nejsem normální když nemám potřebu chodit ven?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913

Já mám hodného chlapa, kterému nevadí, že si někam zajdu a rád pohlídá. Takže já si taky zajdu tak jednou nebo dvakrát do měsíce s kamarádkama na víno. A běžne jedu sama na nákup nebo něco vyřídit a přítel hlídá. Poprvé jsem byla když byli malé 4 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
19.7.13 21:41

Nechápu větu..manžel mě nepustí.. :think: 8o jste dospělý nee??? Chodim když se domluvim a mam hlídání.. manžel pohlídá rád kdyz je doma.. bez řečí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7610
19.7.13 21:42

Já jen vínečkuju a kafíčkuju :-D Dopoledne chodím na kávičku, beru si malýho s sebou, buď na zahrádku s koutkem pro děti nebo do kavárničky s koutkem. Chodím tak 4× týdně. S kámoškama dáme latéčko a valíme dom. Po večerech chodím tak 2× týdně. To chodím s kamarádkama na vínko. Musím se vykecat ne!!! Jinak odpoledne většinou u bazénu se ségrou nebo kámoškama s dětma. 1× týdně do jazykovky, po vyučování na jedno pivko se „spolužákama.“ Já si teda přijdu docela společensky vyžitá.

Jo a můj muž chodí ven tak 1× za 3 měsíce a to myslím doslova a do písmene. Po večerech mi hlídá totiž on :-D

Nemyslím si, že každý má tuto možnost takového vyžití. Bydlíme v centru města. Ať jdu do jakéhokoliv baru ve městě, mám to domů tak 20 minut. Proto si to můžu takto užívat. No a mám tolerantního manžela… asi???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
19.7.13 21:42

Chodím mnohem méně, než bych mohla - to, co ty, bych mohla rozhodně a bez řečí. Před časem jsem byla s kamarádkama, dovalila domů v deset, kdyby náhodou to moje malé nebožátko nemohlo bez maminky usnout, doma všecko spalo a dostala jsem vynadané, proč jsem přišla tak brzo, že se těšil, že bude mít klidný večer :mrgreen:

Dřív jsem chodila i s kamarádkama hodně s dětma, ale malá mi prchá a starší se tam už nudí, takže to zavedu taky po večerech.

Že bys měla být pouze s dítětem (nebo např., že jsi za to placená a on ti hlídat nebude, jak se dozvěděla od partnera moje kamarádka :mrgreen: ) - to je pitomost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama