Nehoda dítěte ve škole - jak to řeší učitelé?

Anonymní
28.6.20 16:51

Jak to řeší ve skolach

Dobrý den maminky. Chtěla bych se zeptat. Pokud se dítěti stane ve škole nehoda ze se pokaká nebo počůrá umyjou ho učitelky nebo někdo? Podle mě by ho umýt měli, nebo by tam měl být alespoň někdo, kdo by ho umyl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28463
28.6.20 16:56

Ve škole jsou sprchy max v tělocvičně. :nevim: Volalo by se rodičům, ať si pro něj přijednou a dovezou čisté oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19904
28.6.20 16:56

To teda moc nevím. Není to až tak dávno, co byla aféra z toho, že si učitelka dovolila kontrolovat ve sprchách na škole v přírodě, jestli se děcka fakt sprchují. V té škole ani není moc kde to dítě umýt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18058
28.6.20 16:57

Cely víkend diskuze o hovnech? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8301
28.6.20 16:57

Tak školou povinné dítě by už mělo být natolik zralé, že se mu tahle nehoda prostě nestane. Pokud se tyhle nehody stávají po 6.roku života, mělo by to být řešeno s lékařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1651
28.6.20 17:03

Jako v 1.třídě? To určitě mýt nebudou, zavolají rodičům. I ve školce se musí umýt sám, ve škole to neřeší. Od toho tam nikdo není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6763
28.6.20 17:05

Když jde dítě ve škole na velkou, tak se snad umí samo utřít, ne? Já si to představuji tak, že se dítě samo utře a převleče třeba do kalhot na tělocvik. Jestli bude mít průjem, tak bude muset chvíli vydržet nedokonale utřené/umyté, než si dítě vyzvednou rodiče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12157
28.6.20 17:06

Nekrmte tohoto trolla, uz tu nejake dalsi fekalni diskuze ma :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49123
28.6.20 17:06

Tak pochopitelne, ze se diteti pomuze. Jsem 5r. ve skole a nehoda se stala 1×, ze si dite cvrklo. Nekolikrat se stalo, ze se pozvracelo. Mame k dispozici sprchu. A vetsina deti ma na telocvik obleceni v satne, takze je do ceho se preslect, at je v suchem. A vola se rodicum v pripade nevolnosti, ze diteti je spatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13278
28.6.20 17:09

Koukám že je tu vážně troll fekalista. Jen by mě zajímalo jestli je to ten samej, co má fetiš na kojení, nebo jinej honimír.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5124
28.6.20 17:09

To jsou zase kecy že se to školnímu dítěti stát nemůže :roll:, běda jak se to stane někomu s dospělých že mu něco nesedne to už by byl konec světa :zed:. Synovi se udělalo špatně od žaludku a prostě se stalo, paní učitelka ho poslala umýt do sprchy a zavolala zda by jsme si pro něj nemohli co nejdřív přijít, naštěstí měl ve škole i tělocvikové oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 17:15

Ne, ve škole děti opravdu nemyjeme. Maximálně dítě dostane igelitku a instrukce.
My na děti sahat nesmíme. Pokud je dítě pocurane, tak ho necháme převléct a rodiče nevolame. Pokud je pokakané kvůli průjmu, voláme rodičům.

Občas se to stane. Řešíš to proč? Bojíš se nehody? Nebo se to dítěti děje pravidelně?

@Petule030 už se mi stalo, že po mně chtěl prvňák utřít. A rodiče se hrozně divili, že neutiram.

@Aduš8 i prvňákům se to občas stane. Máma pošle dítě s prujmem a to nedobehne. Dítě se boji o hodině na WC…
Já se po… ve třetí třídě. Učitelka na mě ječela, já se bala pak přihlásit. :nevim:

Anonym kvůli práci.

• Nahlásit
  • Citovat
SAJ
5848
28.6.20 17:16
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky. Chtěla bych se zeptat. Pokud se dítěti stane ve škole nehoda ze se pokaká nebo počůrá umyjou ho učitelky nebo někdo? Podle mě by ho umýt měli, nebo by tam měl být alespoň někdo, kdo by ho umyl :think:

No, tak si to zkouším představit… A ne, moc mi to nejde. Neumím si představit, kdo z pedagogů i nepedagogů by si dovolil riskovat dotyky intimních partií cizího dítěte.
Myslím, že to budete muset vyřešit během prázdnin - natrénovat sebeobsluhu, nastavit nějaký řád a případně pořešit zdravotní důvody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25552
28.6.20 17:25
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky. Chtěla bych se zeptat. Pokud se dítěti stane ve škole nehoda ze se pokaká nebo počůrá umyjou ho učitelky nebo někdo? Podle mě by ho umýt měli, nebo by tam měl být alespoň někdo, kdo by ho umyl :think:

Nechají ho v těch exkrementech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
28.6.20 17:25
@Anonymní píše:

Samozřejmě že by ho mu někdo pomohl se pořádně umýt. Určitě by nenechali pokalene dítě jen tak. Taky by hledali řešení jak ho orevlict do čistého-tělocvik… Stát se to samozřejmě může, například pokud je dítě nemocné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama