Jak udat anonymně na sociálku?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Jessica3 píše:
Byla jsem na sociálce osobně, ta paní byla skvělá, řekla, že vše bude anonymně, ani se mě neptala na jméno, nechtěla občanku, vše si zapsala a hned volala své vedoucí, že se to musí rychle prošetřit. Několikrát mi děkovala, že jsem nasbírala odvahu a dala mi vizitku, že kdykoli bych něco potřebovala, nebo se dělo tak se můžu na ní obrátit. Řekla, že takových lidí a je málo a že si toho moc váží, že jsem to nahlásila, že tohle určitě prošetří. Navíc včera v noci tady byla 2× policie, protože zas dělali kravál, tak jeden policajt chtěl volat do Opavy, ať ji odvedou, že není normální a řekli, že tohle budou hlásit na sociálku. Takže už tam těch udání budou mít více.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lucyje83 doufám že ano, dost mě znepokojily některé zprávy, že sociálka to důkladně neprošetřila, ale ty paní, které tady dnes byly, tak klepaly snad na všechny sousedy a vyptávaly se. Taky jsem je viděla se bavit s lidma v okolí, kteří tady mají obchody. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Jessica3 píše:
Byla jsem na sociálce osobně, ta paní byla skvělá, řekla, že vše bude anonymně, ani se mě neptala na jméno, nechtěla občanku, vše si zapsala a hned volala své vedoucí, že se to musí rychle prošetřit. Několikrát mi děkovala, že jsem nasbírala odvahu a dala mi vizitku, že kdykoli bych něco potřebovala, nebo se dělo tak se můžu na ní obrátit. Řekla, že takových lidí a je málo a že si toho moc váží, že jsem to nahlásila, že tohle určitě prošetří. Navíc včera v noci tady byla 2× policie, protože zas dělali kravál, tak jeden policajt chtěl volat do Opavy, ať ji odvedou, že není normální a řekli, že tohle budou hlásit na sociálku. Takže už tam těch udání budou mít více.
Jsi úžasná ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Janichka Ahoj, paní ze soc. se mi ozvala na mail, že je malá již mimo nebezpečí a že je v pořádku. Nevím, jak přesně se to vyřešilo, ale sousedé už tady nebydlí. Naposled jsem je viděla, když tady přišla sociálka v den mého udání.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Jessica3 myslis ze jim ju vzali? Nebo si ji vzal do pece nekdo z rodiny?
Snad to tak je
protoze od te doby co jsi to tady napsala na to myslim kazdy vecer kdyz jdu spat a chce se mi brecet.
Jsi super ze jsi s tim neco delala, my nastesti mame vsechny sousedy milujici rodice, ale kdybych neco takoveho videla urcite bych zakrocila taky!! Jsem schopna na nekoho zacit zvonit a pekne od plic vynadat, je mi jedno ze bych dostala pres hubu
snad bude holcicce uz jen dobre a nikdo ji ublizovat nebude. Deti za nic nemuzou, jsou nevinne a bezbranne a proto me tak strasne mrzi kdyz jim nekdo ublizuje!!!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
No vidíš - takže závěr stejně jako u mého případu - který jsem tu psala - po mé návštěvě sociálky - vypečená rodinka taky zmizla.
@Jessica3 píše:
@Janichka Ahoj, paní ze soc. se mi ozvala na mail, že je malá již mimo nebezpečí a že je v pořádku. Nevím, jak přesně se to vyřešilo, ale sousedé už tady nebydlí. Naposled jsem je viděla, když tady přišla sociálka v den mého udání.
- Citovat
- Upravit
@Larr vypadá to tak, že malou jim odebrali a matka se někde léči (Opava, protialkoholní…) Chlap tady zrovna včera byl, ale je už klid. Nebýt náhody, ani nevím, že se tady ještě zdržuje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
mama fetacka
Ahoj mam dotaz jak udat matku ktera ma 2 deti fetuje a jeji pritel taky.. Za alimenty misto toho aby neco poridila detem tak si koupi fet.. Takovyhle matky bych profackovsla a sebrala jim deti!!
- Citovat
- Upravit