Jak uspat 2měsíčního kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Machelo
Nováček 10 příspěvků 06.04.19 18:45
Jak uspat 2 mesicniho kojence

Posledni 3 tydny zacina vice koukat na svet.Po kojeni uz neusne a kouka, co se deje.Ale pak uz nevi jak usnout. Vzdycky usnula pri kojeni. V noci se dari usinat pri kojeni, ale ne vzdycky. Jakmile se to nepovede, tak je to horor. V podstate usne pouze v satku za staleho pochodovani, ale pak ji nesmim vyndat ven, protoze se vzbudi.Do te doby usnula na prsu a pote prendana do postylky, kocarku ci jine misto, spala tri hodinky.Ted si o tom mohu nechat jen zdat. Neusne v kocarku, neusne ve vajicku, ani za jizdy autem, ani v naruci mi neusne a celou dobu rve jak tur. :- Vyrvat nema cenu. Jakmile nezabere do urcite doby, tak je pretazena a protivna a histericky place. Klidne cely den, jen se naji a zase rve. V noci, kdyz usne, tak spi jen hodinu a je vzhuru. Je jedno zda je sama v postylce nebo u me v posteli. Plne kojime a mleka mame dost. Hlad nema. Nevite, co jeste vyzkouset?
V hacku jsem ji minule houpala 70 minut a nic, byla sice klidna, ale jakmile jsem prestala, tak rev, rozjodne neusnula :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pet p
Kecalka 190 příspěvků 06.04.19 19:00

Trochu mi to připomíná syna. Naštěstí kromě šátku spal i v kočárku. Takže buď jsem ho měla v šátku anebo jezdila x hodin denně venku s kočářkem, přitom jsem si četla a brala jsem si s sebou ven i jídlo.
Takže jestli ti usne v šátku za stálého pochodování, tak buď ráda, že jsi přišla na tuhle metodu a nos a pochoduj. Aspoň takhle bych to dělala já :-)

bobda
Kecalka 485 příspěvků 06.04.19 19:16

@Machelo
Taky jsme měli takové brečící období a pomohla nám kolébka. Ukolébat,počkat až usne tvrdě a pak přenést. A nebo na youtube jsem našla zvuk bouřky a u toho malá taky vytuhla. Na internetu jsou různé zvuky,tak můžete vyzkoušet třeba vám budou vyhovovat zpivajici ptáci bo déšť. Tak přeju klidné nervy :palec:

Heivka
Závislačka 3879 příspěvků 06.04.19 19:29

@Machelo Zkuste uspávací metodu podle doktora Karpa (nejšťastnější miminko v okolí) mě dost pomohla u syna je to o zavinutí,houpání, dudlání a bílém šumu.

hanullllka
Kecalka 214 příspěvků 06.04.19 20:29

My to měli také tak, ale nakonec pomohlo jen vysledovat čas, kdy začíná být unavená vykoupat, nakojit a lehnout si s ní. To vše každý den ve stejnou hodinu. Po týdnu se to zlepšilo a nyní jsou ji čtyři měsíce a jakmile padne sedmá, tak spí jako dudek. Přes den je to horší, to spí jen v šátku nebo občas v kočárku, ale opět je klíčem vysledovat, kdy na ní jde únava. Držím palce a přeji pevné nervy :kytka:

Machelo
Nováček 10 příspěvků 06.04.19 23:46

@Heivka
Dekuji. Obecne zavinovani nenavidi a ruzne zvuky ji jeste vice rozcilovaly, ale podivam se, zda tam neni nejaka kombinace nebo neco, co jsme jeste nezkousely :-) :srdce:

Machelo
Nováček 10 příspěvků 06.04.19 23:49

@pet p
To ja jsem rada, ze mam alespon nejakoi metodu. Prusvih je, ze ji nesmim vyndat a kdyz se chci pres den vykoupat, tak to nejde. Nebo, kdyz nam je obema vedro, jak spi v satku. Jsou taky namahavejsi prace nebo nebezpecnejsi, ktere potrebuji udelat, ale kdyz ji mam na sobe, tak se bojim. Proto bych rada nasla jeste nejakou metodu. A taky, kdyz pak v noci nezabere, tak se mi teda ve 2 rano moc pochodovat nechce :-)

Machelo
Nováček 10 příspěvků 06.04.19 23:55

@bobda
Mame kolebku od fisher price a vydrzi v tom chvilku, pak zacne rvat a to ji houpu poctive, ze nespoleham na pohon kolebky. :(

Machelo
Nováček 10 příspěvků 06.04.19 23:58

@hanullllka
Dekuji :-) rekla bych, ze ted to uz celkem vychytavame, kdy uz chce spat.Vydrzi totiz 10-60 min, dele rozhodne ne. Staci, aby zivla a vim, ze uz je treba. Ale je to o tom, ze ji beru do satku, pak spi do 15 minut, ale i do 5 minut :-) jak kdy. Ale kdyz ji zkousim uspat jinak, tak to je masakr. Protoze pak ji uspat, to je sileny, protoze pak je uz pretazena.

Lucie_Sx
Závislačka 3589 příspěvků 07.04.19 00:15

Nakojí se, kouká, a pak když znovu nakojíš když je unavená, tak ani tak neusne…?

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 07.04.19 02:53

Jakmile se dite pretahne,tak je zle, zkusila bych vychytat tu dobu, kdy uz by mela spat. Bily sum urcite, jsou i sumici zviratka a co dudlik?
 https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

Machelo
Nováček 10 příspěvků 07.04.19 04:34

@Lucie_Sx
Tak to jsem nezkousela, protoze po pul hodime od kojeni mam prazdna prsa. Ale mohu to zkusit :palec:
 Dekuji

Machelo
Nováček 10 příspěvků 07.04.19 04:40

@Káťa19
Dudlik nechce. Obcas zkousim, zrovna vcera.. koukala na me, co ji to davam do pusy, ocumlavala to, ale nevzala si ho. V puse ho mela jen diky tomu, ze jsem ji ho drzela.
Ty zviratka jsem jeste nevidela.Je to teda palka, ale mozna by to pomohlo. Ted co ji vyhovuje u me vic, zda srdicko,moje teplo nebo moje vune. Propocene pyzamo v postylce, ale tam neusina.
Dekuji za tip;)

Bubla_Bučková
Kelišová 5945 příspěvků 07.04.19 05:34

V tomhle měsíci pravidelný režim nebyl, až kolem třetího. Pak spal měsíc celou noc klidně 10-6 a teď zas sám začal usínat v osm, ale krmení v jednu a pět. Večer usíná s námi v obýváku na gauči, pak přeneseme do postýlky. Když si představím, že ho prostě v sedm „násilím“ uložím a nechám v ložnici, tak to bych se z toho zbláznila a tak hodinu a půl furt k němu lítala. Režim si nastavil tak nějak sám a do změn se nepouštím.

bobda
Kecalka 485 příspěvků 07.04.19 08:46

@Machelo
Aha,ja mám teda starou kolébku po manželovi a když má malá nervy bo nemůže usnout a je ospala,tak houpu jak šílená div ji nevyklopim :lol: To ji uklidní,pak zpomaluju a usne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama