Jak uspáváte svá miminka ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Povídálka 45 příspěvků 21.07.19 20:27
Jak uspáváte svá miminka ?

Zdravim, jak uspavate sve milacky? U nas to vypada zatim ze bez bileho sumu neusneme, ale hlavne ze je spokojena a spinka. Usnou Vam po zapnuti bileho sumu hned nebo to chvilku trva a musite to mit zaplou celou dobu nebo jenom na to usinani?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kristýna 526
Kecalka 437 příspěvků 21.07.19 20:40

Tak já malému pouštěla byly šum od narození pomáhalo mu to na lepší usnutí ale bohužel zvykl si na to tak že má 17měsiců a bez zapleho šumu mi neusne to musí klidně celou noc hrát a běda vypnout je okamžitě vzhůru. ale už jsme si na to zvykli a ne vnímáme to ani jeden když jdem spát :lol:

Kristýna 526
Kecalka 437 příspěvků 21.07.19 20:41
@Kristýna 526 píše:
Tak já malému pouštěla byly šum od narození pomáhalo mu to na lepší usnutí ale bohužel zvykl si na to tak že má 17měsiců a bez zapleho šumu mi neusne to musí klidně celou noc hrát a běda vypnout je okamžitě vzhůru. ale už jsme si na to zvykli a ne vnímáme to ani jeden když jdem spát :lol:

Omluva za chyby

Kelliee
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 21.07.19 20:41

Doteď v náručí a tiše zpívat :oops: Je jí 16 měsíců :oops: Jinak řev a řev, to že bych ji prostě položila do postýlky, dala pusu a jen tak odešla je utopie. Já hloupá si ji tak naučila už v porodnici. Jediné štěstí je to, že máme pevný režim a večerní rituál dodržujeme s vojenskou pravidelností, takže uspávání nezabere déle než deset minut. Je fakt, že mi to vůbec nevadilo, když byla miminko, spíš naopak. Ale teď, když už je 12kg batole, začínám trochu litovat

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11671 příspěvků 21.07.19 20:45

Uspavam u prsa. Bílý šum občas zapnem, ale moc velký efekt to nemá.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7868 příspěvků 21.07.19 20:47

Usíná sám, je potřeba mu dát dudlík, když vypadne nebo ho vrátit zpět na záda. Sum jsme pouštěli třeba 10 minut, jako malý miminko spal neustále :srdce:

suzka1
Kecalka 344 příspěvků 21.07.19 20:51

Většinou uspavam u prsa. První 3 měsíce pomahal fen na vlasy z YouTube, fenovalo to 2,5hodiny :mrgreen:

Uživatel je online35ja
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 21.07.19 20:59

@Kelliee máme to podobně, 8mesicu a uspavame na míči, snažila jsem se to odbourat, chvilku to šlo ale rostou zuby tak to jediné ho uspí. Závidím maminkam co položí do postylky nebo zapnout jen sum

Martha03
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 21.07.19 21:01

Bílý šum pouštím přes den, když ho zapnu tak pes je tuhej do pěti minut malá do deseti :lol: jinak večer u prsa a už toho lituji, chtěla bych přestat kojit, ale ona mi jinak večer prostě neusne.

scentini
Závislačka 3670 příspěvků 21.07.19 21:08

Uspavame v naruci, obe holky. Starsi uz teda ne, ale je ji 5 a musi s ni nekdo lezet, mladsi rok v naruci.

warita
Extra třída :D 11792 příspěvků 21.07.19 21:09

Bily sum v podobe zapnuteho fenu jsme praktikovali jenom prvnich par tydnu jejiho zivota. Musel to byt opravdu fen, pokud to byl nahrany zvuk fenu, tak to nefungovalo. Profenovali jsme asi hodne elektriky, sveho casu to bezelo cele hodiny.

Uspavani dcery byl vzdy problem, kazde uspavani bylo za sileneho jekotu, cim byla starsi, tim vic se branila, takze se vselijak propinala a snazila se cloveku z naruce vykroutit. Nejhorsi bylo obdobi kolem 8-9m, kdy se ucila lozit. Uspavat ani za boha, to rvala jako by ji slo o zivot, v polospanku lozila a rycela unavou, ale zabrat nedokazala, pomoc si nechtela dat. To jsem uz byla totalne zoufala a vycerpana.

Uspavala jsem v naruci az do roku a neco. Uspavala jsem houpanim decka v naruci v sede, zpivala jsem ji jeji oblibene uspavaci pisne a kdyz byla unavena, tak do 10min spala. To jsme praktikovali, dokud jsem z toho vecneho tahani dostala zanet v rameni a bylo vymalovano. Zanet jsme v tom rameni mela nekolik mesicu a uz to proste neslo. Jako by to mala vycitila, ani nedelala zadne velke sceny, kdyz jsme zacali uspavat v postylce. Dala jsem do postylky, vypravela pohadku a bylo.

aleaa
Kecalka 419 příspěvků 21.07.19 21:17

U prsa :roll: ve 20 měsících. Po obědě i večer! Ráda bych to už odbourala, jen nevím jak a navíc to tak spolehlivě funguje, že se trochu bojím přijít o mou jedinou zbraň :lol:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 21.07.19 21:22

Jako miminko s bílým šumem v hnizdecku buď v postýlce nebo na gauci. Jen jsem ho třeba hladila a usnul. Bílý šum jsem poustela dlouho, snad do půl roku, možná dyl… teď poustim ukolebavky. Dam do postýlky, dudlík, pohladim, pustím a odcházím…

Mari.G
Kelišová 5615 příspěvků 21.07.19 21:23

@RockFous Syn usíná ve 2,5 letech u prsa, mám tedy zastavenou laktaci, protože jsem těhotná. Nikdy neuměl v budově usínat jinak, ani když nejsem doma. Naučil se to ve 3 měsících a do té doby to byl šílený stres, plakal každý večer několik hodin. Takže pokud zabírá na bílý šum, přijde mi to jako sen :mrgreen:. Nám nikdy dítě neusnulo v náručí, na míči, v kočárku v bytě nebo tak. Když jsem pryč, uspává manžel v noci venku, jinak na mě syn čeká klidně do 2 do rána vyřízený únavou.

Mari.G
Kelišová 5615 příspěvků 21.07.19 21:24
@aleaa píše:
U prsa :roll: ve 20 měsících. Po obědě i večer! Ráda bych to už odbourala, jen nevím jak a navíc to tak spolehlivě funguje, že se trochu bojím přijít o mou jedinou zbraň :lol:

Kolem mě většina dětí přestala po obědě spát, když přestaly být v tomto věku uspávané prsem. Já teď nemám laktaci a syn o prsa stojí jen večer, což je šílené, protože se mnou neusne ani venku, ale je utahaný k smrti. Takže co já bych za to dala :mrgreen:.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama