Jak vyvolat porod ve 39+5tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
30.11.21 15:40

Jak vyvolat porod ve 39+5tt

Ahojte holky, jdu s otázkou, jestli někomu něco pomohlo k vyvolání porodu ve 39+5tt? Podle MUDr. z porodnice jsem otevřená na jeden prst a čípek už je ve stavu, kdy tam skoro není :D a podle ní do termínu (2.12.2021) nevydržím, ale ať zkouším co můžu, tak malýmu se prostě ven nechce. Zkoušela jsem horkou sprchu, masáž bradavek, punč, sex i se spermatem,.. Už bych malyho chtěla mít u sebe. Máte nějaká rady co ještě vyzkoušet? Pokud bych malyho udržela do 2.12.2021 tak doktorka říkala, že mi může provést Hamiltona a to mám strach, že to zas bude bolet, jelikož při poslední kontrole mi kontrolovala čípek a to jsem začala i špinit a v noci jsem měla šílené poslíčky 😁 děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22
30.11.21 15:48

Ještě doplním, že zátka mi odchází postupně od pátku 26.11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28741
30.11.21 15:52

Až se bude dítěti chtít, tak půjde :D otevřená na prst sem chodila měsíc a zátka odesla asi týden před porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
30.11.21 15:54

@Kriss Tina já právě čekala, že u mě to bude trošku rychlejší. Ve 30tt jsem byla 11 dní hospitalizovaná v nemocnici pro rychlé zkracování čípku (ve 30tt byl 9mm) a žádná doktorka nevěřila, ze vydržím až do termínu, takže už nedočkavě čekám, kdy to přijde :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1252
30.11.21 15:58

A proc ho potrebujes honem vyhanet ven za kazdou cenu? Tomu diteti je nejaky datum v kalendari uplne šumák a termin porodu je pouze orientační. Přijde na svet, az bude pripravene. Zadne babske rady nefunguji. Muzes ho tam klidně jeste dva tydny mit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7751
30.11.21 16:05

Zkoušela je vše, nepomohlo nic „domácího“ až Hamilton, jooo někoho bolí, pro někoho je neprijemny, někdo to téměř necítí, ale co si budem… Je to na chvilku :lol:, čeká tě porod.. Misto vyvolávání porodu, bych se pokusila zapracovat na strachu z bolesti. Nerypu, myslím to dobře, psychika je mocná čarodějka. Hodně štěstí…

PS: mi tvrdili téměř dva týdny že „rodim“. Moc se na to neupinej. Máš to za pár :palec:. Krásný porod přeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6780
30.11.21 16:08

Jakmile jsem měla asi týden před termínem slabe poslicky, tak jsme kluka vyhnali sexem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
30.11.21 16:11

@2468 já ho samozřejmě nechci ze všech sil vyhnat ale prostě jak už od 30tt od každé doktorky slyším, jak rodim, jak nevydržím ani dva týdny, tak jsem se už připravila na to mít malyho u sebe :D jsem ráda, že jsme vydrželi tak dlouho a že je v pořádku donošený jen už se prostě nemůžu dočkat až ho budu mít u sebe a co si budem ty konce jsou šílený. Večer nespím, záda mě bolí už i u umývání nádobí, o žáze se nebudu ani zmiňovat :D uvidíme, kdy bude chtít jít ven, každopádně toho Hamiltona zkusím, za to nic nedám. Buď to zabere nebo ne :) děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
30.11.21 16:13

@hospodki tak třeba u nás to taky zabere, uvidíme. Nejdřív malej chtěl jít ven, když ještě nemohl a teď když už může se mu zase nechce, ale tak na jednu stránku ho chápu, komu by se chtělo do té zimy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
30.11.21 16:13

Užij si ještě klídek a nikam nespěchej. Myslím, že tě nechají, do 40+10, tuším max ale třeba porodíš ještě dnes :mrgreen:. To nikdo neví. Až bude malý chtit, půjde. Dockas se, neboj :kytka:
Přeji rychlý porod a zdrave miminko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
30.11.21 16:16

@Dorotka101 děkuji moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
30.11.21 16:24

Co mě napadá, tak indický dřep (kolena hoodně od sebe a zkoušet tak vydržet, dělat jen pokud je dítě už hlavou dolu), čaj ze sporýše, jíst sušené datle, předporodní napářka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
30.11.21 16:30

@Any971 ty myslíš, že porod nebolí? Bolest při Hamiltonu mi přijde v kontextu úsměvná :mrgreen: jinak ho nech, až bude chtít, tak se pustí a porod začne :think: vždyť to máš za pár

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
30.11.21 16:36

@martina.se :D já vím, ze bolí špatně jsem to napsala :D je mi jasný, že porod bolí milionkrát víc než Hamilton :D nechám ho tam a uvidíme, třeba přijde brzo a nebudou mi porod vyvolávat, to mě každá kamarádka tím straší, že vyvolaný porod je hroznej, možná i proto chci malýmu trošku pomoc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11537
30.11.21 16:41

Proč to uspěchavat? nech to na přírodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu