Jak zabranit padum z postele?

150
29.6.06 09:57

Jak zabranit padum z postele?

Ahoj,

chtela bych se zeptat zvlaste tech maminek, kdy mimi spinka s nimi ve velke posteli, ale uz se pretaci a cestuje po posteli. Nase mala sice prospi vetsinu noci ve sve postylce, ale k ranu si ji beru do postele, abychom jeste chvilku chrupaly. No a uz dvakrat v tomhle tydnu se mi stalo, ze spadla na zem, nastesti mame koberec. Na zadny zraneni to nastesti nevypada. Chtela bych vedet jak to resite? My mame sice postel v rohu, takze jsou vlastne pouze dve strany ze kterych muze zuchnout, ale i tak se ji to zacalo darit.

Diky moc

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1242
29.6.06 10:01

Ajo,
Stella s nama spi v posteli celou noc:-)) Sice ma i postylku, ale… :? :)
Z jedne strany postele je prirazena postylka, tam ma hracky, tudiz tato strana je vyresena. Z druhe strany spim ja, takze taky nepreleze. Zezdola mam dany kojopolstar, ten nepreleze urcite :D , kdyz zacne, ja to slysim a nasmeruju ji jinam…
Zatim nam nespadla..... :)

Nicol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
29.6.06 10:08

Tak to nase Sarka skoro 6 mesicu je schopna kojo postar od kopnout, pouzivam ho kdyz si potrebuju odbehnout na zachod a uz jsem ji nasla jak je sice nahore, ale polstar dole, a to leze uprostred velke postele a kojo polstar misto me uprostred me pulky. Ted davam kojo a jeste hada ze sve periny, ale na spani to neni, uz se tam nevejdu ja ;).

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
29.6.06 10:13

ja nevim nevim, ale nas malej se s kojopolstarem strasne rad pere, on se vubec rad pere s vecmi vetsimi jak on 8O

jako napr.gymn.balon ci zelva z Ikey…

D

ps. nejlepsi je na zemi, tam nemuze spadnout, nanejvys „preletet“-on je fakt rychly jak vitr ke kytce a osskubat ji,nebo shodit ubrus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
29.6.06 11:55

Ajo, u nás přesně takhle skončilo společné ranní dospávání. Jednou spadl, a pak tak lozil, že jsem už stejně neusnula, a musela ho ci chvíli chytat, nestálo to za ty nervy. E.

Jo, a barikády z dek nic neřešily. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
29.6.06 13:23

Ahoj, my máme naštěstí postel ze tří stran u zdi (konečně je to k něčemu dobré :lol: ), ale u nohou jsou dva schody, takže pád je o to zajímavější :twisted: . Matýsek spadl jen jednou, nic moc se mu nestalo, ale to leknutí mě popohnalo něco vymyslet.
Já jsem o tu stranu opřela takovou tlustou matraci, co se skládá do křesla.
Můžete tam jednoduše přisunout i nějaké křeslo.
Nedávno jsem Matýskovi koupila do jeho postýlky toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
a je to super, on už má větší bez postranic a tohle bohatě stačí.
Chceme si to vzít i na dovču a k babičce, kde to dáme na velkou postel, jelikož už nemáme cestovní postýlku.
Ovšem záleží na výčce postele, tloušťce matrace a taky ochotě mimouše tu zábranu přelézt :lol:
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
29.6.06 13:28

Zábrana vypadá dobře, ale Dalis vlastně nespadl, on SI spadl, a to zcela záměrně, protože nevěděl, jak jinak se dorvat k papuči na podlazem který nutně potřeboval :roll: . Takže pro nás asi nic :( Jedině ho naučit slízat pozadu bezpečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
29.6.06 13:41

Maxiku, Matýsek se naučil slejzat po nohou hrozně rychle. Jen jsem mu to párkrát ukázala, nožičky jsem mu dala na zem a snad hned ten den to pochopil. Je to velká úleva, když se to děti naučí, pak je aspoň trochu po starostech. Pro klid duše bych dala ještě něco měkkého pod postel (třeba deku), než se to spolehlivě naučí.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
29.6.06 13:58

Meduzo, prosím tě, kolik synovi bylo a co tehdy uměl :?:

Dalis zatím leze, sám sedí, stojí s oporou, občas krok sun krok do strany s držením, ale ještě mu to moc nejde. Myslíš, že už má význam zkusit ho to naučit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
29.6.06 14:18

Maxiku, rozhodně naučit slézat pozadu dřív než na postel vyleze sám. Radim v 8,5 měsících stál u nábytku a do 2 měsíců si na postel vylezl. Normálně chodit ještě neuměl.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
29.6.06 18:03

Ahoj,

diky za rady. Naucit slezat Sarku je jeste hodne predcasne, mame 6 mesicu, ale budu to muset nejak vyresit. My jsme tedy mistryne v padech. Poprve spadla ve 2 tydnech no a pak az ted v 6 mesicich za to uz dvakrat. Kamoska mi doporucovala dat na zem jeste perinu, pada do mekkeho asi to vyzkousime a uvidime.

Aja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
29.6.06 18:37

Čauvec Ájo,
já řeším naprosto ten samý problém,jsem z toho ve stresu a furt se lítám dívat,jestli ještě nespadl.Z boku postele jsem na zem dala peřinu,ale ze strany nohou nemůžu,protože bych neměla kudy k oknu.Když to jde,přenáším ve spánku do postýlky,ale párkrát se stalo,že jsem musela uspávat,taky teda nic moc.Ale večer to tak dělám,protože nemusím odbíhat od filmu.Ta zábrana je fajn,ale na nás moc drahá.
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
29.6.06 18:38

Čauvec Ájo,
já řeším naprosto ten samý problém,jsem z toho ve stresu a furt se lítám dívat,jestli ještě nespadl.Z boku postele jsem na zem dala peřinu,ale ze strany nohou nemůžu,protože bych neměla kudy k oknu.Když to jde,přenáším ve spánku do postýlky,ale párkrát se stalo,že jsem musela uspávat,taky teda nic moc.Ale večer to tak dělám,protože nemusím odbíhat od filmu.Ta zábrana je fajn,ale na nás moc drahá.
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama