Jaká barva stromku? Fotky

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
GabinkaCh
Závislačka 2980 příspěvků 31.10.18 18:09
Jaká barva stromku?fotky

Ahoj. Spíš odlehčující diskuze. Letos budu zdobit stromek v jedné větší firmě. Mám úkol i nakoupit nové ozdoby. Stromek musí mít nějakou úroveň. Já už teď chodím a okukuju ozdoby, barvy ozdob. Mám havu jak balon už. Typy na barevné kombinace.Co kdybyste mi pro inspiraci řekly která barevná varianta se vám nejvíc líbí? konktrétně z těchto :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Katerina308
Kecalka 488 příspěvků 31.10.18 18:11

Za mě určitě klasika, červená buď se zlatou nebo stříbrnou. Taky vzít v potaz barvy, které má firma třeba v logu nebo jinak používá. @GabinkaCh

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 31.10.18 18:14

Mne se nejvice líbí ten zlatý. Nicméně ve firmě nam vždy zdobili stromek do barvy firemního loga

eliskaj
Kelišová 5584 příspěvků 31.10.18 18:15

Ja mám nejraději cerveno-zlatou kombinaci

tininas
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 31.10.18 18:21

Ahoj.

Zdobím stromeček slaměnými ozdobami.

A/ Má to tradici.

B/ Je to velmi praktické - ještě se mi ani jedna ozdoba nerozbila :) a jsou vhodné i na ven - ne na přímý sníh a déšť, ale pod střechou nadělají parády ažaž :)

C/ Vypadá to dobře.

Třeba já nejsem příznivec těch řetězů. Líbí se mi drobné osvětlení v bílé studené barvě. :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 31.10.18 18:24

mne se libi ten prvni.
jsem na klasiku, takze zlata a cervena. naopak se mi nelibi na stromku studene barvy jako modra a stribrna a trend fialove jsem nechapala vubec :nevim: :D

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 31.10.18 18:27

Z těchto se mi taky nejvíc líbí ten zlatý. Jednou jsem u kamarádky viděla kombinaci zelenkavé, tmavě modré a tyrkysové, takhle to zní jako divočina, ale ty odstíny k sobě fakt moc pěkně ladily a bylo to takové neotřelé :palec: Jiná kamarádka zase dává slaměné ozdoby v kombinaci s červenýma kouličkama a je to taky moc pěkné, takové tradiční. Možná bych to taky zvážila v kontextu toho, o jakou firmu se jedná, jestli zvolit něco elegantního, extravagantního nebo českou klasiku, případně to nějak propojit s firemními barvami a laděním interiéru, kde bude stromek stát.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 31.10.18 18:34

Kromě toho prvního se mi zdají ty stromky vyloženě ošklivé :D Nicméně já bych se taky řídila firemní barvou. K tomu bych doplnila nějakou ladící, nebo zlatou.

Kriss Tina
Kelišová 6994 příspěvků 31.10.18 18:35

Z těchto se mi líbí akorát ten zlatý :D já měla loni zlato červený, ten byl hezky takový tradiční. Předtím sem dělala experiment stříbrnej a ten se mi tolik nelíbil. Kamarádka měla fialovo růžové koule a taky to nevypadalo tak zle i když netradičně, ale zas to muselo být zasazené do moderního interiéru.

bjetuschka
Závislačka 4716 příspěvků 31.10.18 18:40

Z těch co jsi ukázala, se mi nejvíce líbí ten zlatý - a nejen barva, ale i jak je ozdobený. Ona ta zlatá barva je taková Vánoční. Na druhou stranu zas tak nápadité to taky není.

Mně se líbí třeba slaměné ozdoby a také ty krajkové - nějak hezky to nakombinovat a může to být fakt nádhera.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 18:41

Já se tím tak trochu ještě pořád živím :lol: Stromečky, které přikládáš jsou takové domácké, na úrovni snad ten první, ale bylo by třeba vypilovat. Kombinace barev lze opravdu různé, klasikou pokud se týče barevnosti nic nezkazíš.

růžový achát
Kelišová 5719 příspěvků 31.10.18 18:42

Někde sehnat vyloženě staré stříbrné ozdoby v kombinaci se starorůžovou a bílou 8)

Taciras
Extra třída :D 11203 příspěvků 31.10.18 18:42

Pokud je ta firma opravdu větší, tak už bude mít určitě nějaký firemní styl, firemní barvy, které bude držet v prezentacích a podobně, toho by ses měla držet.

debra.morgan
Kelišová 5149 příspěvků 31.10.18 18:44

z tech co máš určitě ten první. my doma mame kombinaci zlate, červene a zelene banky matné a třpytivé a je to fakt krása…loni mi přišly docela v kurzu ty bílé banky a pruhledne, taky to nevypadalo špatne. jakou barvu mate ve firme? da se pouzit? urcite bych se drzela té zlaté a k tomu nejakou kombinaci…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 31.10.18 19:23

Holky a dáváte ty „chlupaté“ řetězy? Jak tak koukám na ty fotky, přemýšlím, že je letos vynechám :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >