Jaká dieta zabírá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 16:27
Jaká dieta zabírá?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jaká dieta je účinná, nebo vám zabrala? Nechci číst…nejíst a pohyb. Ale opravdu něco, co vám pomohlo. Mačingová, břicháč Tom, Danča Hájková?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Murka
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 19.03.19 16:30

Nepomůže ti dieta, pomůže ti změna životního stylu, dlouhodobá. Mě pomáhá nízkosacharidové vysoce tučné stravování. Ale není to pro každého.

GabinkaCh
Závislačka 3606 příspěvků 19.03.19 16:39

Mě pomáhá omezit jídlo a už to letí dolů

Alušáček
Závislačka 3591 příspěvků 19.03.19 16:42

Mě zabírá jist o polovinu méně než mám chuť :D

Marben
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 19.03.19 16:49

Zrovna pátým týdnem jedu nové stravování. Polovina porce než jsem jedla dřív, zelenina, maso, ovoce, ryby a občas celozrnne pečivo. Z jídelníčku jsem snad trvale vyhodila sladké a výrazně omezila smažené. Denně litam s kocarkem a snažím se doma trochu cvicit a z 69kg mám 64 :dance:

drakulova.stara
Stálice 97 příspěvků 19.03.19 16:57

Dieta je naprd. Chvíli to člověk vydrží, pak začne jít normálně a má to zpátky i s úroky za narušenej metabolimus.

Funguje osvědčená klasika. Vydat víc energie, než do sebe nacpat. Navíc svaly spalují tuk, čím víc jich máme, tím víc si můžem dopřát :)

janulicek89
Povídálka 13 příspěvků 19.03.19 16:57

Já nejvíc zhubla na vegan stravě, ale to bylo z vlastního přesvědčení, ne kvůli hubnutí. Prostě to na mě fungovalo nejlíp, měla jsem za tři měsíce dole deset kilo, což se mi nestalo za roky hubnutí nikdy. A rozhodně jsem nejedla kořínky, ale měla pestrou stravu. Ovoce, zelenina, luštěniny, obiloviny, kupovala jsem si Alpro bílé jogurty, ty rostlinné pomazánky. Pak jsem se na to vykašlala a vše nabrala zpátky a nějak se nedaří to dát dolů.
A z dalších diet, co jsem vvyzkoušela předtím, se mi dobře hublo na dělené stravě podle Kořínkové, to jsem držela po porodu a dobrý.

SibyllaTrelawney
Kecalka 336 příspěvků 19.03.19 17:02

Intermittent fasting - přerušovaný půst. Ale samozřejmě - ani u toho nesmíš jíst blbosti. Ale je to celkem pohodový životní styl, který není omezující - naopak.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8324 příspěvků 19.03.19 17:13

Nejvic zalezi na tobe. Co tobe sedne. Potrebujes jist casto, mas rada maso nebo spis pecivo, brambory, rada se hybes, mas velkou kazen v jidle, nebo spis slabou vuli atd…

freeport
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 19.03.19 17:40

Strasne individualni.pres dva mesice mam nizkosacharidovou a nic,ani kg dole,navic břicho jak balon.macingova mi pomohla,drzela jsem jen tri tydny,ale umirala hlady pri ni.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8324 příspěvků 19.03.19 17:42
@freeport píše:
Strasne individualni.pres dva mesice mam nizkosacharidovou a nic,ani kg dole,navic břicho jak balon.macingova mi pomohla,drzela jsem jen tri tydny,ale umirala hlady pri ni.

A co presne jis? :think:

freeport
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 19.03.19 17:56
@Lenka_Hal píše:
A co presne jis? :think:

Zelenina,syry,bile jogurty,kureci maso,sunku.vyjimecne uzeninu,vyjimecne hovezi nebo veprove.piju vodu,caj a bile suche k televizi.

Ou
Kelišová 6995 příspěvků 19.03.19 18:00

Jedinné k čemu dieta zabírá je jojoefekt a bludný kruh pokusů, slehání, výčitek, návratu k režimu , který ti ubližuje, pokus o dietu, selhání, výčitka atd.

Potřebuješ změnit životní styl a přestat si ubližovat špatnou stravou, špatně komenzovaným stresem a nedostatekm pohybu. Pomalu a trvale.

A nebo se vrhni do nesmyslných diet.

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 19.03.19 18:05

Nejím žádný cukr, opravdu ani gram, nejím bílou mouku, tj. žádný chléb, rohlíky, těstoviny, jen celozrnný knackebrot nebo doma pečený dle Dukanovy diety. Rýže taky jen celozrnná. Jinak klasika, hodně ovoce, zeleniny, maso, nevyhýbám se zdravým tukům. A mám za dva měsíce dole 4 kg, co nešly sundat tři roky

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8324 příspěvků 19.03.19 18:10
@freeport píše:
Zelenina,syry,bile jogurty,kureci maso,sunku.vyjimecne uzeninu,vyjimecne hovezi nebo veprove.piju vodu,caj a bile suche k televizi.

Zvlastni :think: Nejis toho proste prilis moc?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama