Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@pe-terka píše:![]()
Nevím proč, ale k Marcelovi mi hned naskočil Kamil
. To je dvojka
Příspěvek upraven 03.05.15 v 19:11
No Kamil to je taky děs. ![]()
Klukovi - Tadeáš, Tobiáš, Jarmil, Denis. Holce - Vanessa, takové ty moderní no, nelíbí se mi..,
@Krrysa píše:
@pe-terka přečti si můj koment, taky mi to naskočilo![]()
![]()
![]()
Já vím
. Když se můj příspěvek odeslal, dočetla jsem se.
Holt sdílená myšlenka
.
Kamila s Marcelem má sestřenice, já bych nedala Boženu, Růženu, Karla, Lojzu,
@Crystal87 píše:
Moje sestřenka se měla jmenovat Klotylda taky děsný![]()
Moje babicka je Clotilda
-jedina v ČR, letos ji bude 90 a nikdo v rodine se nechysta jmeno nekomu dat ![]()
Ema, Eva, Iva, Tereza, Filip, Jakub, Jan, Petr, Linda, Jana, Lenka, Milada, Milan, Adolf, Miroslav, Marcel, Luboš, Alex, Max a další a další.
Holky, nam se ted hodne libi Jolanka
,ale vsichni se toho desi, ze je to typicke ciganske jmeno…co myslite
?znam jenom Jolanu Voldanovou. dekuju ![]()
Nenávidím jméno Dominika… jinak mě snad nic nenapadá. Staročeská jména mám ráda
Nešla jsem ve vlně moderních jmen a ani bych takovou Emičku, Natálku nebo Karolínku nechtěla. ![]()
Nemám ráda Vanessy, Sabinky a zástupy Natálek, Nelinek, z klučičích Kristián, Samuel, Daniel a další ![]()
@Teladradora Moje vedoucí se jmenuje Jolana
A nepříjde mi to romský. Mě spíš udivuje, jak každý dává Vanesu - to je podle mě romský.
Jinak já nemusí ta hodně stará až archaická jména, s výjimkou Antonína, ten mi nevadí. Slavové, –míři a pod. Pak se mi nelíbí Denis, Kamil, Marcel, Karel, Luděk, Dušan, Miloš, Milan…A moderní Kevin, Kristián a tak.
U holčičích mám podobná kritéria, Aloisie, Albíny, Andělky, Cecílie.. Nelíbí se mi ani Jany, Petry, Martiny…Lucie se mi líbí, vnímám ji nadčasově. A z moderních nemusím Vanessu, Valentýnu a podobně…No a pak „hitovky“ telenovel ![]()
Já bych nedala holčičce Arabela, Vanesa, Stanislava, Aglaja, Hálka, Růžena (kvůli Růže
), Analiesa (zní jak analýza). Klukovi Denis, Kevin, Monty, Jarmil (u nás nadávka), Bob (přímo takhle).