Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Máme novostavbu RD 120m2, topeni elektrolytem, zajima me jak vysoké mate zálohy má elektřinu co mate stejně vytápění.
Zálohy si zásadně nastavuji co nejnižší. Bez ohledu na typ topení.
Tak topis elektromotorem nebo elektrolytem? To je podstatný rozdíl.
@Zumpa píše: Více
Taky tak. Ono je sice pohodlnější, dostat zpět 10tis přeplatek. Ale těch 10 tis můžu investovat a vydělat něco během toho roku. To stejný když si úmyslně udělám nedoplatek nízkou zálohou.