Jakou láhev vám přijalo kojené dítě?

476
10.8.15 19:19

Jakou lahev vam prijalo kojene dite?

Prosim o radu, citim, ze mozna budu muset zacit dokrmovat a posledni 3dny zkousim dat malemu (2m) lahev, aby si zvykal. Koupili jsme calma od medely, ktera ma imitovat prso, aby se neodnaucil kojit, ale vubec nic nevypije. Nechce se k ni jakoby prisat. Pritom po prichodu z porodnice jsem musela asi tyden dokrmovat a to z ni tenkrat pil… Ted ani omylem. Vim, ze lahev pro kojene deti dela I Avent, ale asi to bude trochu podobny princil, tak nevim, jestli ma cenu ji kupovat… Pak mam doma jeste lahev s normalni savickou, ale tu se mu bojim dat, aby se neodnaucil kojit. Tak nevim, poradi nekdo prosim? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69004
10.8.15 19:24

@Airika Nepotěším tě, ale u nás byla u staršího odpověď = žádnou, naučil se z ní ve 14 měsících :mrgreen: a u holky zas bylo celkem fuk jaká láhev, jak z ní začalo téct cokoliv jiného něž MM, tak letěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
10.8.15 19:28

@j.a.n.i1 no toho se prave bojim, to nevim, co pak budu delat, kdyz budu mit malo mlika… Jeste v tehle vedrech. Podotykam, zenechce ani strikackou… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
10.8.15 19:29

@Airika ahoj, já jsem malou učila pít nejdřív ze stříkačky (když byla ještě mrně a musela jsem odběhnout, ale tehdy toho vypila vlastně málo…) lahev jsem dávala s odstříkaným mlékem občas od 6. měsíce, Avent Nature..jinak jsem z flačky nic jiného než MM nedávala, jakmile se odstavila (11m) začala pít vodu z hrnečku se savičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
20820
10.8.15 19:34

Tak u nás žádnou :lol: Dokonce letěla, i když v ní bylo MM. Flašku přijme akorát s čistou vodou a to je mi jaksi naprd :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69004
10.8.15 19:35

@Amys Jojo, u kluka taky, tu s vodou přijal v těch 14 měsících, což v době, kd y už ije z hrnku je hodně užitečný… holka ne, ta byla lenoch, jak to bylo MM, tak mohlo téct z čehokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
10.8.15 19:36

Na občasné dokrmení normálně tu levnou tvarovanou savičku do normalizovaného úzkého uzávěru. Tři ze čtyř pili pak odsáté mléko z dr. Brown a jedno se chytlo na tlustou lahev z DM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69004
10.8.15 19:36

@Airika Tak u stříkačky to není chce nechce, to se tam cpe pod tlakem… spíš je problém, že když to co teče nechutná, tak to brzo umí plivat ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18642
10.8.15 19:40

@Airika Pil z aventu. U dvoumesicniho bych se spíš soustředila na rozkojeni se, než na testování lahví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.8.15 19:40
@Airika píše:
Prosim o radu, citim, ze mozna budu muset zacit dokrmovat a posledni 3dny zkousim dat malemu (2m) lahev, aby si zvykal. Koupili jsme calma od medely, ktera ma imitovat prso, aby se neodnaucil kojit, ale vubec nic nevypije. Nechce se k ni jakoby prisat. Pritom po prichodu z porodnice jsem musela asi tyden dokrmovat a to z ni tenkrat pil… Ted ani omylem. Vim, ze lahev pro kojene deti dela I Avent, ale asi to bude trochu podobny princil, tak nevim, jestli ma cenu ji kupovat… Pak mam doma jeste lahev s normalni savickou, ale tu se mu bojim dat, aby se neodnaucil kojit. Tak nevim, poradi nekdo prosim? :think:

Avent a Nuk ;)

• Citovat
  • Upravit
2527
10.8.15 19:45

Pozvete si raději kvalitní LP, množství mléka lze navýšit. Pokud začnete s flaskou-jakoukoli- tak to je začátek konce kojení. Pokud jste s tím smirena, tak dejte flasku jakou chcete. Je to ale škoda dle mého názoru..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4987
10.8.15 19:46

U nás se ujala pouze savička Avent Natural, z jiné se nenapije dodnes ( 14.měsíců)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
10.8.15 19:46
@Svistice píše:
@Airika Pil z aventu. U dvoumesicniho bych se spíš soustředila na rozkojeni se, než na testování lahví.

souhlas :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
69004
10.8.15 19:48
@LennaZS píše:
Pozvete si raději kvalitní LP, množství mléka lze navýšit. Pokud začnete s flaskou-jakoukoli- tak to je začátek konce kojení. Pokud jste s tím smirena, tak dejte flasku jakou chcete. Je to ale škoda dle mého názoru..

Nemusí to být vždy pravda, u nás to třeba byla cesta ke zlepšení kojení… UM ji fakt nejelo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
10.8.15 19:49

U nás vyhrál avent. Calmu mi nechtěl. Princip je u obou jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama