Jakou láhev vám přijalo kojené dítě?
- Fotoalbum (3)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Jakou lahev vam prijalo kojene dite?
Prosim o radu, citim, ze mozna budu muset zacit dokrmovat a posledni 3dny zkousim dat malemu (2m) lahev, aby si zvykal. Koupili jsme calma od medely, ktera ma imitovat prso, aby se neodnaucil kojit, ale vubec nic nevypije. Nechce se k ni jakoby prisat. Pritom po prichodu z porodnice jsem musela asi tyden dokrmovat a to z ni tenkrat pil… Ted ani omylem. Vim, ze lahev pro kojene deti dela I Avent, ale asi to bude trochu podobny princil, tak nevim, jestli ma cenu ji kupovat… Pak mam doma jeste lahev s normalni savickou, ale tu se mu bojim dat, aby se neodnaucil kojit. Tak nevim, poradi nekdo prosim? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Airika Nepotěším tě, ale u nás byla u staršího odpověď = žádnou, naučil se z ní ve 14 měsících
a u holky zas bylo celkem fuk jaká láhev, jak z ní začalo téct cokoliv jiného něž MM, tak letěla.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 no toho se prave bojim, to nevim, co pak budu delat, kdyz budu mit malo mlika… Jeste v tehle vedrech. Podotykam, zenechce ani strikackou… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Airika ahoj, já jsem malou učila pít nejdřív ze stříkačky (když byla ještě mrně a musela jsem odběhnout, ale tehdy toho vypila vlastně málo…) lahev jsem dávala s odstříkaným mlékem občas od 6. měsíce, Avent Nature..jinak jsem z flačky nic jiného než MM nedávala, jakmile se odstavila (11m) začala pít vodu z hrnečku se savičkou.
- Citovat
- Upravit
Tak u nás žádnou
Dokonce letěla, i když v ní bylo MM. Flašku přijme akorát s čistou vodou a to je mi jaksi naprd ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Amys Jojo, u kluka taky, tu s vodou přijal v těch 14 měsících, což v době, kd y už ije z hrnku je hodně užitečný… holka ne, ta byla lenoch, jak to bylo MM, tak mohlo téct z čehokoliv.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na občasné dokrmení normálně tu levnou tvarovanou savičku do normalizovaného úzkého uzávěru. Tři ze čtyř pili pak odsáté mléko z dr. Brown a jedno se chytlo na tlustou lahev z DM.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Airika Tak u stříkačky to není chce nechce, to se tam cpe pod tlakem… spíš je problém, že když to co teče nechutná, tak to brzo umí plivat ven.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Airika Pil z aventu. U dvoumesicniho bych se spíš soustředila na rozkojeni se, než na testování lahví.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pozvete si raději kvalitní LP, množství mléka lze navýšit. Pokud začnete s flaskou-jakoukoli- tak to je začátek konce kojení. Pokud jste s tím smirena, tak dejte flasku jakou chcete. Je to ale škoda dle mého názoru..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
U nás se ujala pouze savička Avent Natural, z jiné se nenapije dodnes ( 14.měsíců)
- Citovat
- Upravit
@LennaZS píše:
Pozvete si raději kvalitní LP, množství mléka lze navýšit. Pokud začnete s flaskou-jakoukoli- tak to je začátek konce kojení. Pokud jste s tím smirena, tak dejte flasku jakou chcete. Je to ale škoda dle mého názoru..
Nemusí to být vždy pravda, u nás to třeba byla cesta ke zlepšení kojení… UM ji fakt nejelo ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
U nás vyhrál avent. Calmu mi nechtěl. Princip je u obou jiný.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 jak dlouho jste, prosím, kojila? Ano, jsou i výjimky, moje děti měly i do roka dudlik, což se taky u kojení nedoporučuje. Ale zase..týká se to maminek bez větších problémů s kojením, i většiny to nadela paseku. Bavime se o dlouhodobém kojení..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit