Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@spiky01 píše:
@avm3 já mám leifheit ale rotační ždímání-a nedám anněj dopustit, sousedka má ten co máš v rvnim odkaze a moc neždíme
Já si právě myslím, že ta Vileda bude vymačkaná líp. A tobě to ždíme dobře?
@avm3 píše:
Ahoj, obnovuji, musím něco pořídit… to, co mám, je krám…
Rozhoduji se mezi těmito:
http://www.leifheit-online.cz/…o-duo-p-1514
http://www.domacky.cz/…ltramat.html
Vím, že je to o názoru, ale pište
A zatím prosím neraďte parní a tak… taky bych časem ráda, ale zatím musím pořidít toto.
Díky
Já mám ten druhej od tý Viledy a jsem sním moc spokojená,
@avm3 mám tenhle a je naprosto boží. Nenamočím ani prstíček, takže vytírám opravdu horkou vodou, která lépe myje a rychle schne. Parádně to ždíme přesně jak chceš (málo, hodně - záleží kolikrát to protočíš ždímačem)…je lehký, dobře se s tím manipuluje atd atd prostě jednička. Jen nevím, jestli mě nesmažou, když tu vlastně dělám reklamu ![]()
http://www.leifheit-online.cz/…-new-p-10269
Já mám tenhle http://www.leifheit-shop.cz/…4159-c-1290/ a naprostá spokojenost, je super
@avm3 ja mam presne tenhle leifheit. Je to kamarad nerozbytny, da se sehnat do 400 i s kyblikem. Dobre se toci (360 stupnu), ale je fakt, ze trosku hur zdime. Pokud mas behaci decko, tak vytrit a dite prikurtovat ke gauci, jinak se smekne a nabije papulu (mame lino, ale na plovoucce to bude stejne). Ale i tak bych ho doporucila ![]()
Tak my máme taky leifheit twist, už druhý, používám to už čtyři roky a nedám na něj dopustit, vytírám denně - máme všude plovoučky, vyjma koupelny a supr. Ždímá právě dobře, je vhodný na ty plovoučky, mamka používá na parkety a též ok. Ty rotační mi nepřijdou tak dobrý. Dřív jsem měla viledu a myslela jsem si, jakej je to zázrak, ale na leifheit nemá ani omylem. Chci i sadu na okna, ta je prej taky super.
@avm3 Ahoj, mám viledu s rotačním ždímáním a naprostá spokojenost
Mám ten co dával odkaz berousika je super, vytírám téměř „na sucho“ (u plovoučky to je super. ždíme fakt perfektně
@ElisC píše:
@avm3 Ahoj, mám viledu s rotačním ždímáním a naprostá spokojenost
Tento? http://mopy-uklidove-soupravy.heureka.cz/…amat-133876/
@avm3 to je přesně on, necáká, dobře se vyždíme a ovládání je snadné a rychlé ![]()
Koukám, že jsem plácla pěknej nesmysl, mám rotační ždímáni, myslela jsem ty třásňový mopy, že jsou horší.
@avm3 : Mám Viledu, tu z druhého odkazu. Ať dělám, co dělám - nechává mi to šmouhy. Vytírám s tím dlažbu v koupelně a kuchyni.
Já jedině toto: http://www.rotacni-mop.cz/…mop-spin-go/ dá se sehnat i levněji určitě, když koukneš na Heuréku. Už bych si jiný nepořídila ![]()