Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@KackaDoup píše:
@malinika v cem tepla zlutozelena brani usnuti?
Jsou to výrazné „živé“ barvy. A barvy hodně ovlivňují psychiku člověka.
@malinika tak to uz je neco jineho…ja uz jsm eod lamina ustoupila, uz bych sla do Vinilu, idelane do dreva..ale bohuzel..
@malinika píše:
Jsou to výrazné „živé“ barvy. A barvy hodně ovlivňují psychiku člověka.
pozitivne
@KackaDoup píše:
pozitivne
I negativně. Takový šedo - černý pokoj… ![]()
Ahoj, my máme pokojíček do žluta a koberec je červený- jsou na něm drobné lístky světlejšího odstínu, ale vcelku to vypadá spíš jako žíhání -na stěnách tři plakáty v barevných rámečcich z ikea a vypadá to pěkně. Koberec bych v dětském pokoji za nic jiného neměnila( máme nějaký dražší, ale úžasně měkoučký -stál asi 10tisíc, ale stálo to za to, dobře se udržuje a malá si na něm ráda hraje a přitom jí není zima na dupku
.
@malinika ja jsme se vyjadrovala k zlotozelene, cernou v interieru nenavidim, u me vede jaro a podzim…cili teple barvy…pozitivni, zemite a prirodni…
@radushka1 píše:
Holky, prosím o radu. Jaký koberec do dětského pokoje. Pokoj je pro dcerku 1,5roku, táta nám ho vymaloval do žluta - banánová. Čímž zhatil mé původní plány.
Uvažovala jsem původně původně nad nějakým kýčovitým s obrázky ( http://www.eamadeo.cz/…4-zeleny.htm ), ale chci jí dát obrázky na zeď a to by se asi pralo. Do jaké barvy jít, do zelené?
Nejzajímavější kontrast se žlutou dělá obecně fialová, je na opačné straně barevné růžice (kdyžtak si barevnou růžici vygoogli) a je pravda, že je to opravdu pěkná kombinace a třeba sytá švestkově fialová má výhodu i v tom, že je praktičtější na údržbu..
Nicméně nevím, jak se ti to líbí do holčičího pokoje. Asi bych ty obrázky dala na zem, něco jako toto
http://www.kobercehit.cz/…04578163.jpg
http://www.vlnene-koberce.cz/….Flowers.jpg
Tak presne ten koberec z prvniho obrazku mame my
. Je nadhernej.