Byt je napsaný na mě a na tátu, ale prodat se nesmí kvůli dědovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:41
Jaký máte názor

Chci se zeptat, co je správné a jak byste řešili vy. Mám dědečka, který napsal byt na mě a na mého tátu. Dědeček je mu 92 let je v ldn a tak přišel s tim, abych inkaso platila já a můj táta. Inkaso je 5000,– děda cítí, že se do bytu nevrátí, špatně už chodí a celkově už není schopen se o sebe starat… ale byt se prodat nemůže jelokož dědeček je tady a cítil by se špatně, kdyby najednou se neměl kam vrátit…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 9515 příspěvků 13.02.19 19:43

A co jako chceš řešit? Aby děda, co je na smrtelné posteli cvakal kvartýr, který vám daroval? Nebo o co ti jde konkrétně?

VitaminC
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 13.02.19 19:43

Mne to pripada jako legitimni pozadavek.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 13.02.19 19:43
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, co je správné a jak byste řešili vy. Mám dědečka, který napsal byt na mě a na mého tátu. Dědeček je mu 92 let je v ldn a tak přišel s tim, abych inkaso platila já a můj táta. Inkaso je 5000,– děda cítí, že se do bytu nevrátí, špatně už chodí a celkově už není schopen se o sebe starat… ale byt se prodat nemůže jelokož dědeček je tady a cítil by se špatně, kdyby najednou se neměl kam vrátit…

A je problém to inkaso platit? Byt je na vás, stejne to půjde za vámi.

pristelepe
Povídálka 45 příspěvků 13.02.19 19:45

Tak snad je normální, ze když vám být napsal a není v něm, budete platit inkaso. Co jako byste ještě chtěli? :roll:

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25851 příspěvků 13.02.19 19:45

No to je snad logické, že ho budete platit Vy? Nechápu, jak se někdo na tohle může ptát :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:47

No mě zajímá názor… nejdřív sem tedy byla zaskočená, jinak není to tak že je děda na smrtelné posteli, myslí mu to stále, jen prostě se o sebe nemůže starat, mě se tedy nelíbí platit byt, kde nežiji popravdě. Mám tři děti a výdaje, jsem na mateřské… ale jo asi budu muset

Jana525
Kelišová 5246 příspěvků 13.02.19 19:48

Prijde mi to normalni a pochopitelne. Vy nejste schopni to inkaso platit nebo jak ?

VitaminC
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 13.02.19 19:49
@Anonymní píše:
No mě zajímá názor… nejdřív sem tedy byla zaskočená, jinak není to tak že je děda na smrtelné posteli, myslí mu to stále, jen prostě se o sebe nemůže starat, mě se tedy nelíbí platit byt, kde nežiji popravdě. Mám tři děti a výdaje, jsem na mateřské… ale jo asi budu muset

Tak prepis svou cast na otce nebo vrat dedovi, protoze nemas prostredky byt platit.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 13.02.19 19:49

@terien asi na to nemají a řekla bych, že by i být rádi prodali.

Uživatel je onlinePedrrita
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 13.02.19 19:49

Vubec by me nenapadlo nad tim nejak spekulovat a samozrejme inkaso platila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:50

Jojo sme schopni, jen tedy manžel to teď táhne vše z jednoho platu a teď za nim přiju s tímto, na druhou stranu si říkám že třeba ten byt budu platit několik let no :(

Sůvička80
Kecalka 260 příspěvků 13.02.19 19:50
@pristelepe píše:
Tak snad je normální, ze když vám být napsal a není v něm, budete platit inkaso. Co jako byste ještě chtěli? :roll:

Co by chtěli? Jak píše, děda se tam už asi nevrátí, tak by ho nejradši prodali a schrabli peníze ještě za dědečkova života.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:50

Děkuju za názory…

lachtanice86
Kelišová 7144 příspěvků 13.02.19 19:50

A to by si to měl platit on? To snad ne

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >