Jaký protein na hubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZamilovanyDoMilenky
Nováček 1 příspěvek 28.08.19 01:15
Jaký protein na hubnutí???

Ahoj, chtěl bych poprosit o každou dobrou radu, jaký si mám koupit protein na hubnutí, nebo jaký protein mi nahradí pestrou stravu a nebudu mít hlad?? Děkuji za každé smysluplné odpovědi ;)

Reakce:
thommaska
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 28.08.19 02:27

Dost dobře nechápu otázku.. Protein se určitě nepoužívá na hubnutí, ani jako náhrada pestré stravy a už vůbec ne, abys zahnal hlad. Doporučuje se maximálně jako náhrada mezi hlavními jídly. Užívá se jako doplněk stravy 2× denně, nejlépe po cvičení (ale je více druhů) a to v případě pokud nejsi schopný přijmout dostatečný denní příjem bílkovin v denní stravě ;) já tedy protein používám, chodím do fitka 3× týdně, a vím, že nekamarádím s mléčnými výrobky jako jsou jogurty, skyr, cottage, tvaroh apod. (tedy jím to, ale nejsem schopná to konzumovat denně) Mimo jiné jsou bílkoviny důležité k udržení svalové hmoty, proto to řeším proteinem, protože vím, že jinak do sebe potřebný denní příjem nedostanu. Ale pokud se snažíš redukovat hmotnost, je důležité vyváženě a pravidelně jíst, zapojit nějakou pohybovou aktivitu a až pak řešit protein. Jinak doporučuji kvalitní CFM protein od extrifit nebo od prom-in…

lachtanice86
Echt Kelišová 8992 příspěvků 28.08.19 07:51

Žádný není na hubnutí, žádný není jako náhrada stravy.

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35039 příspěvků 28.08.19 18:16

Tak jak píše @lachtanice86 . Protein = bílkovina a tu získáváš ze stravy a je potřeba si nastavit jídelníček tak, aby byl obsah bílkovin přiměřený. Proteiny v prášku užívají hlavně příznivci fitness kvůli nárůstu svalové hmoty. A žádný protein nenahradí pestrou stravu, protože strava není složená jen z proteinů. Pokud chceš zhubnout, je nejdůležitější mít větší kalorický výdej než příjem. Složení stravy doporučují různé diety v trochu jiném poměru, ale všechny obsahují základní složky potravy, a to bílkoviny, tuky a cukry. Nedá se to žádným způsobem oblafnout. Pro další rady ohledně výživy zkus napsat do této poradny .

Váš příspěvek
Reklama