Jaký první kočárek? Poraďte chlapovi :P

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
70
30.12.21 11:21

Jaký první kočárek? Poraďte chlapovi :P

Ahoj všem ženám,

jelikož jsem dostal úkol pořešit kočárek. Rád bych se Vás zeptal jaký vybrat kočárek n první dítě. Nechce se mě pročítat stovky recenzí - věřím, že existuje nějakej fajn kousek / cena výkon.

Jelikož jsem chlap líbí se mě třeba kočárek značky EGG. Ovšem nevím zda se nejedná jen o designový kousek, který s funkčností nemá nic společného.

Velmi Vám děkuji za Vaše názory. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42179
30.12.21 11:33

Hele, velká, otočná kola, široká korba. Nic, co má vepředu malá kolečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25784
30.12.21 11:34

Nejdřív definuj kde a jak ho budete používat. Do města nebo na vesnici, lehký a skladný nebo naopak terénní. Budete ho vynášet do schodů? Chceš 4pevná kola nebo přední otáčecí. Jak jste vysocí? Univerzalní kočár neexistuje a těžko ti poradíme, když nenapíšeš pořadavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12829
30.12.21 11:35

@SmKcz jako chlapovi ti velmi doporučuji si zajít do kamenné prodejny (i se ženou, ať si vybere design a barvu) a ty si vyzkoušej v praxi jestli s tím zvládneš chodit (vysocí chlapi mají u plno kočárků smůlu), jak je ten kočárek těžkej (ano ty jej budeš hlavně tahat), jak snadno se dá rozložit a co z nej po rozložení vznikne a porovnej vzhledem k tvým možnostem přepravy a uchovávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
30.12.21 11:35

On je nějaký rozdíl mezi kočárkem na první a druhé (třetí) dítě? Za mě to máš asi celkem jedno, pročti prostě recenze u toho, co se ti líbí a když budou pochvalný, tak to prostě vem. Myslíš, že ženy (asi jiný živočišný druh, nebo co) běžně studují stovky recenzí na pitomej kočár?… jo, možná nějaké citlivky jo a pak stejně často přeberou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12829
30.12.21 11:38

@Fuflík asi to myslel že „huuuu kočárek na první dítě“ a pak už to bude „jebeme na to, další děti to odjezdi v bedně na maso prodělané ke karce“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8605
30.12.21 11:39

Mě vyhovoval Thule. Byl do terénu s velkými koly, lehce skladný a lehký. Ale záleží, jak a kde žijete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25784
30.12.21 11:48
@Fuflík píše:
On je nějaký rozdíl mezi kočárkem na první a druhé (třetí) dítě? Za mě to máš asi celkem jedno, pročti prostě recenze u toho, co se ti líbí a když budou pochvalný, tak to prostě vem. Myslíš, že ženy (asi jiný živočišný druh, nebo co) běžně studují stovky recenzí na pitomej kočár?… jo, možná nějaké citlivky jo a pak stejně často přeberou. :lol:

To si piš, že studujem stovky recenzí. Asi jako chlapi na auta. S kočárem ženská stráví šest let, tak nechceš něco, co se bude štvát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14769
30.12.21 11:51

Thule je super, ale strasne zalezi kde ho budete pouzivat a jine preference vyse popsane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
30.12.21 12:08

Jsme vysocí 185 cm cca - budeme ho využívat v Praze.
Nebudeme ho nosit do schodů, bude zůstávat v předsíni.

Nevím v čem je rozdíl 4 kol a přední otáčecí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1249
30.12.21 12:09

My měli ABC design Salsa 4air a doporučuji. Je to podle mě takový univerzální kočárek. Dobře se skládal do auta, korbu i sporťák jde dát po i proti směru jízdy, houpal a byl hezky odpružený, korba velká, teleskopická rukojeť. Přední kola lze zaaretovat. Stříška lze krásně sklopit, takže je fajn i do nepříznivého počasí.
Je dobrý si ujasnit, jestli budete kočárek často skládat do auta, kde budete nejčastěji jezdit, jak jste vy dva vysocí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12829
30.12.21 12:11

@SmKcz můžeš mít 4 neotáčejíci se kola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
30.12.21 12:15
@K92 píše:
My měli ABC design Salsa 4air a doporučuji. Je to podle mě takový univerzální kočárek. Dobře se skládal do auta, korbu i sporťák jde dát po i proti směru jízdy, houpal a byl hezky odpružený, korba velká, teleskopická rukojeť. Přední kola lze zaaretovat. Stříška lze krásně sklopit, takže je fajn i do nepříznivého počasí.
Je dobrý si ujasnit, jestli budete kočárek často skládat do auta, kde budete nejčastěji jezdit, jak jste vy dva vysocí…

No skládat ho budeme do auta občas nebot jezdíme pryč z Prahy ale převážně bude v Praze. Vysocí jsme 177 - 183cm

Příspěvek upraven 30.12.21 v 12:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28756
30.12.21 12:15

Záleží kam ho chces? Město/ vesnice-teren. Kam se bude brát- skladnost do auta, nošení do schodů, malý výtah apod. Pak jestli chcete kombinaci, aby byl hluboký a pak stejný kocar sporťák, nebo koupit jen hluboký a sporťák pak zvlášť (ty jsou kvalitnější). Osobně po několika zkušenostech s kočárky bych vzala zvlášť hluboký, velkou korbu, dobře odpružený, velká kola buď nafukovací nebo gelová a pak zvlášť nějaký lepší sporťák, který bude skladný a i trochu do terénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4999
30.12.21 12:16

To máš jak s tím autem, neexistuje nejlepší auto pro každého uživatele, potřebuješ zvážit svůj (a ženy) životní styl a od toho se odvíjí spousta jeho vlastností.

Třeba:

• terén, který bude potřeba nejčastěji zdolávat (polňačky, les/kočičí hlavy/hladký asfalt a podlahy obchodních center)
  • budete ho skládat (třeba do kufru auta) - velikost a skladnost při složení, jak dobře se skládá
  • míra cestování MHD a přítomnost nízkopodlažních spojů
  • jak velký máte v baráku výtah (máte-li)
  • nákupy s kočárkem (jak velký budete potřebovat jeho úložný prostor)
  • kdy se mimino narodí (jak velké bude v zimě - ve fusaku, alias jak velká bude potřeba korbička)
  • vaše výška
  • jak moc si potrpíte na design
  • jakou máte cenovou představu…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat