Jaký sporťák po Hartanu?

45
23.1.21 14:28

Jaky sportak po hartanu

Ahoj, jaky skladny lehky sportak ste si poridili po hartanu? Mam topline S a jsem s nim hrozne spokojena, je prostorny, stabilni, nehrka, houpe, je vyborne odpruzeny, kolecka projedou vse a nedaji se pichnout…ale je to tank. Rada bych do mesta a do auta na dovolenou nejaky lehky skladny sportak, ale nemuzu najit odpovidajici. Vedle hartana jsou proste vsechno hrkaci kramy s koleckama uplne na prd. Jde mi hlavne o to aby byl odpruzeny a s dobrymi koly, idealne nepichnutelnymi, ktera projedou mirny teren

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1182
23.1.21 14:54

Gesslein buggy :srdce:
Je fakt perfektní, Hartan jsem měla taky hluboký a původně jsme gesslein koupili na nákupy do auta, ale pak jsem ho už nedala z ruky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
23.1.21 14:56

Britax bmotion 4+. Má gelová kola, odpružení, menší terén projede dobře, prostoru pro dítě hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19253
23.1.21 18:49
@Veru1987 píše:
Britax bmotion 4+. Má gelová kola, odpružení, menší terén projede dobře, prostoru pro dítě hodně.

B motion ano, ale 3 / trojkolka ;) je mnohem lepší do terénu!
https://www.emimino.cz/…/b-motion-3/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
906
24.1.21 08:53

Já teda běhám po městě s Hartanem a to mám topline x, přijde mi to v pohodě. :lol: Ale jinak bych se taky asi podívala po nějakém gessleinu, jestli potřebuješ něco subtilnějšího, ale ne moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat