Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?
Přidejte zkušenost s Jané Slalom Proka-tka píše:
Majko, tak pak se pochlub foteckou a tim, jake jsou
jasně jen doufám, že stříška nebude moc dorůžova někdo tu totiž psal, že land art je hnědo růžový to mě vůbec nenapadlo mně to z obrázků přišlo oranžové
budu v něm vozit kluka
Ahoj maminky,již delší dobu pozoruji vaši diskuzi o kočárkách Jané a především o kolekci 2010.Vzneslo se tady spoustu obav,že je menší než předešlé kolekce.Jelikož čekáme přírůstek v půli července budeme potřebovat spoustu místa v zimě na fusak.Proto bych potřebovala poradit jak to tedy je s místem.Děkuji moc za všechny rady a názory a přeji všem krásný den ![]()
Alimro, pokud chces tu novou korbicku jane transporter, tak se obavam, ze opravdu v ni prcek dlouho nebude a treba v lednu uz by se nevesel. mozna i drive.
Za sebe jako uzivatelky uz vice kocaru bych volila korbicku ze starsi kolekce a klidne jetou.. ono je vyhoda- vse se da vyprat, ty korbicky vypadaji jako nove vsechny. starsi kolekce maji delku 78cm.
Sportak bych brala novou kolekci, uz jen kvuli rocni brzde- je na zadni kola, otocna sedacka......
Autosedacka- asi taky nova kolekce, ma byt vetsi a je bezpecna jako maxicosi, nebo romer
Ale s novou kolekci ti jeste nikdo neda zarucene info, jaka je, az dnes si kocarky vyzvednou prvni majitele a trva nejakou dobu, kym je otestujou- verim, ze to bude PECKA ![]()
Ja jsem na jane zatizena- at si rika, kdo chce co chce, ano kol. 2007 sisovala, ale jizni vlastnosti to neovlivnilo, lepsi kocar jsem fakt nevidela. Kazdy ma mouchy, to je jasne.
Ja nemela jediny problem- krom 2× pichleho kola behem prvniho mesice jezdeni a ze mi nebrzdilo predni kolecko- moji chybou jsem ho nastrikala WD40 a jak to bylo mastne, tak nedobrzdovalo
Takže všechny kolekce se dají nakombinovat?Já jsem se do Jané zamilovala a těžko bych si teď vybírala nějaký jiný kočárek.Klidně obětuju ty peníze,ale chci aby kočár fungovala a nemusela jsem po pár měsících kupovat něco jinýho.
Ano vsechny bezadapterove kolekce jsou kompatibilni. Cili od roku 2005 az do 2010 se daji kombinovat. Ten profix system je bajecny......jednoduchy a rychly.
Ja mam ted sportak 2007 a korbu 2006, autosedacku maxi-cosi......od kamaradky.
Ale neprv jsem mela cely set 2007, pak jsem prodala korbu a sedacku a vzapeti zjistila ze jsem v tom potreti, neplanovane.
Takze mi jako nejlepsi reseni prislo vzit starsi korbu- da se tam vse vyprat, a vypadala jako nova, a autosedacku od kamosky za babku po jednou¨m diteti, rok starou
Mrkni se na první stránku tohoto vlákna, tam je Slalom, myslím, v barvě land art. Do růžova mi nepříjde, vypadá dooranžova. CHtěla bych je vidět všechny naživo. Třeba je budu postupně potkávat po městě, i když u nás na maloměstě moc Slalomů nevidno, vím jen o dvou asi 2007. Mně se líbí ten zelený a ten červený. Když zelený nedorazil, tak jsem chytla po tom červeném. Na kluka mi připadnou ideální. Oblečení mám většinou do modra nebo do zelena, tak si myslím, že v tom červeném to hezky vynikne. V modrém by se ty barvy moc bily. Ten červený mi přijde nejvíc elegantní. Já už se tááák těším!
![]()
(Holky, já si myslím, že kdybyste některá toužila po novém Slalomu sporťáku, tak se dají v pohodě ještě koupit. Já měla objednáno u Špuntíka, ti zklamali, asi mají hodně zákazníků, tak jsem ho bez problémů sehnala jinde.)
No tak to je super já už svojí lásku dost obrečela a měla noční můry s čím budu jezdit.Jelikož se v kočárkách vůbec nevyznám je to pro mě problém cokoliv vybírat.Druhý přírůstek čekáme po deseti letech a za tu dobu se spoustu věcí změnilo.Navíc pořád pracuji takže moc nestíhám.I tak děkuji za opravdu uklidňující informace
![]()
ka-tka píše:
Majko, solo jsou carrery?
solo jsou nástupce carrery když udělali carrera aniversario s jednoduchýma kolama ![]()
koukám, páč jsem zvědavá na první kočáry
![]()
Nataso, napodobne nakukuji. venku stejne prsi, deti se bavi sebou.. no co delat. Ale asi jsou majitelky rozcarovane, nebo se trapi skladanim
![]()
Celestýno
, tak co? Už ho máš doma? Tak honem poreferuj, já snáď nedospím rána. ![]()
Ahoj holky,
teď jsem si byla Slalom prohlídnout v obchodě.
Barvy - Land art je nááádherně jasně oranžový s hnědou a béžovou, pro kluka jak dělaný, růžové ani náznak, bohužel ani v katalogu ani na netu ta barva neodpovídá. Ta modrá Calm blue je taková modro-tyrkysová, taky moc hezká, Molten red je tmavě vínový. Všechny fakt hezký, mnohem víc než na netu.
Jinak je kočárek fakt užší, není to žádné drama, ta bouda je taková trošku divná. Nevím, měla jsem je tam postavené vedle sebe (loňskou kolekci a letošní) a úplně mne to nepřesvědčilo. Váha je o něco vyšší, ale zanedbatelně.
Korba vypadá veliká, ale matračka na dně fakt nic moc, tuším 64 délku naměřila prodavačka.
Autosedačka super, prostorná, ale dost těžká.
Uvidím uvidím, termín mám v červnu, další dodávka za dva týdny (další barvy), do června bude trh nasycený, takže by pak event. neměl být problém. Ale zatím bych jednoznačně brala ten Land art.
Sylva (termín půlka června)
Sylvo, ja bych se te land trosku bala.
Co mam kol 2007, tak treba u me cherry, je i oranzovocervena a hodne sisovala- podrucky…no ale treba je matros jiny…
Hele a je fakt novy slalom delsi? od predniho kola po rukojet?
Delší se mi nezdál (ale nezaměřovala jsem se na to, nikde jsem na to nenarazila).
Oranžové kočárky jsem měla dva, nebylo to s tím šisováním nijak zlý (Hoco a pak Slalom khaki - s oranžovou - fragments G39 tuším to bla barva - kol. 2005 nebo 2006))…tenhle je vyloženě moje gusto
- hnědá s krásnou oranžovou. Jen bouda sporťáku je z „neoprénu“, taková měkká, poddajná, mám strach, aby to neprofouklo, zbytek je z takového toho hrubého šusťáku (sedák, nánožník…)
Ahojda holky tak je domááááááá
![]()
je tak úúžasnej,nádhernej,bombovej…já nemám slov
prostě super.Lehoučkej,konstrukce dokonalá,jezdí nádherně,vymakanej.Otočné sezení nemá chybu,jde to přehodit během vteřiny jednou rukou ![]()
barva úžasná fakt úžasná.Mám nafoceno tak hodím fotky do alba.
Jo menší sice je,oproti 07 co jsem měla je to určitě vidět,ale fakt je tam pořád dost místa a myslím že maximálně vyhovuje.Já jsem fakt nesmírně spokojená