Jane Slalom vs. Casualplay S4

529
13.7.06 19:43

Jane Slalom vs. Casualplay S4

http://www.topnakup.cz/…ort-g79-red/
http://www.e-broucek.cz/…robnosti.php?…

Mám dilema,jestli si koupit Jane nebo Casualplay…
Jane je lehčí,má vyšší opěrku a boudička jde víc zatáhnout…ale S4 je prostě
pecka…chjo,nevím,nevím…

Please poraďte ve starší diskuzi jsem se nic moc kloudnýho nedozvěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4921
13.7.06 19:56

Já bych řekla, že S4 je hlavně pro drobnější a menší děti díky té opěrce, zatímco Jané zvládne i obříka. S4 je nádherný kočárek, ale my bychom se tam nevešli ( 4 měsíce-7,86kg, 68cm), takže u nás Jané zvítězil na plné čáře. Už s ním jezdím měsíc a jsem móc spokojená, nedala bych ho z ruky. Je lehký, skvěle se ovládá, je prostě super. O S4 by ti tady mohla podat podrobnější info Lasconka (jestli chceš napiš jí SZ, její nick se píše takto) protože má ke casualplay přístup a ozkoušela všechny typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1744
13.7.06 19:57

Ahoj, my mame Jane a za jinou znacku bych nemenila. Jeste jsem na zimu dokoupila strisku-plastenku Jane Dragonfly a do kocaru tak nefouka a nesnezi.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
13.7.06 20:01

Já jsem si to myslela… :cry:
Navíc v Brně nikde nejsou a nemůžu tudíž vyzkoušet.Šimon má 9kg a 70 cm,tak by mu byl asi taky za chvilku malej.

Holky ,kdo má Jane,tak šup,šup,pište chválu,ať se můžu pak chválit já,jak jsem dobře vybrala :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
13.7.06 20:22

Já tedy Jané chválím!!!!! :lol: už jsem ho zkoušela v lese, v terénu je výborný, uzvednu ho sama do schodů i s dítětem, ovládá se skvěle jednou rukou…úžasně se skládá do auta…prostě bych jiný kočárek nechtěla. Nechávám si ho i na druhé mimi, takže investice rozhodně skvělá! Z S4 by ti myslím brzy vyrostla! Pro drobnější děti je to ale určitě krásný, designově vymakaný kočárek. Takže Jané zdar!

http://rodina.cz/…ct2572_1.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
13.7.06 20:31

Ahojky, vyber si co je tvému srdci bližší. :lol: Mám Jané a jsem naprosto spokojená. Ale je to tvá volba:-))) A taky - Jané je můj druhý kočárek a u něj už zůstanem:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
13.7.06 20:40

Casualplay nema tak dobra odpruzena nafukovaci kola - takze do terenu a do snehu - nevim, nevim…
Vypada skvele, ale Jane je Jane. I kdyz je teda nechutne drahej :(
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
13.7.06 20:46

Lesino ,je fakt,že já rozhodně chci nafukovací dobrý kolečka,páč hodně jezdíme do přírody a na nerovný terény,pro mě klasický kolečka nee :roll:
Teď máme Inglesinu Magnum a ta je co se týče koleček a pružení SUPER!
Tak si myslím,že Jané bude asi fakt dobrá volba a je lehkej!
Tak teda jo,bude to Jane :lol: :lol: :lol:

Děkujíííí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
13.7.06 21:23

Ahoj KaVi :)

taky máme Jané a jsme s ním max. spokojeni :wink: Zvládli jsme i terén a v zimě i ty přívaly sněhu :D Dokonce ho sama dokážu i s malým (váží 12kg) zvednout do autobusu, pokud není ochotný člověk při ruce! A to jsem prý tintítko :P

Pa Lois a Vojtíšek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
13.7.06 22:19

Hlasuji pro Jané!!! Je skvělý a hlavně sporťák úplně super. Máme už druhý Slalom a nemůžu si ho vynachválit! Perfektní manipulace (hlavně teď, když máme druhé mimčo neustále jezdím jen s jednou rukou), zvládá vše s přehledem (kameny, sníh), je skladný, lehký atd… Dokoupili jsme skate pro staršího (je z něj naprosto nadšenej) a originál slunečník (ten ale asi nejde při sporťáku využít).

Samozřejmě má svý „mouchy“, ale který kočárek je nemá :wink: např. praská kryt lanka brzy (asi budeme reklamovat), hlavní brzda se při častém používání opotřebuje a potom při jízdě přibržďuje, někdy se stane, že se samo zaaretuje přední kolo (ale to jen vyjímečně)…

U S4 mě odradili kola a nízký sedák.
Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
14.7.06 08:20

Holky,díky moc za rady,ještě že to emimino máme,páč bych byla v pasti :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
14.7.06 10:22

Kavi,
u S4 je malé stupátko na nožičky, a pokud chceš aby někdy sourozenec vozil kočárek, tak u Jané jde napolohovat rukojeť. U S4 ne.
pa Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
27.7.06 13:54

Ahoj..

My máme Jané Slalom. S4 se mě líbí, ale nemá to stříšku, takové vybavení jako Jané, polohovací rukojeť, místo na nožičky se mě taky nezdá velký a kola určo taky nebudou tak dobrý jako u Jané. Já jsem maximálně spokojená, jen ta cena, i když S4 není o tolik levnější..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
27.7.06 14:49

Tak jsem právě čersvtou majitelkou Jané a mám kamarádku která ma Casulplay a rozdíl je v sedačce hlavně v rozměrech, Jané má špatnou rukojet teda pro nás, oba jsme s manžou vyšší, potřebovali bychom tu rukojet vysouvací, ale bohužel, Casulplay ji má

Zažila jsem šok, když při jízdě v autobuse se mi kočárek začal převažovat dozadu, v kočárku leželo 3 měsíční mímo a taška byla na madle, no fakt jsem zírala celou cestu jsem ho musela přidržovat:-((

jinak je Jané super , ovladatelnost perfektní, mám ho vyzkoušený jak v lese tak na bruslích a paráda:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
28.7.06 21:12

casualplay a Jané

ahojky, pro všechny zájemkyně v Brně, které ještě neviděly v reálu Casualplay mám zprávu,že velký výběr těchto kočárků mají v prodejně Puntanela v bývalém Carefouru nyní Tescu na Vídeňské - dnes jsem tam byla.takže můžete vyzkoušet osobně,jsou teda úúúúúžasný…!!!doufám,že jsem tím Kavi neztížila rozhodování,ale myslím,že je rozhodnutá.já jen kdybyste chtěly vyzkoušet.tak hodně štěstí při výběru!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama