Jde otěhotnět ve 48 letech přirozeně?

Anonymní
26.4.21 11:57

Jde otěhotnět ve 48 letech přirozeně?

Ahoj, mám dotaz zda jde ve 48 letech přirozeně otěhotnět. Jde o to že kamarád se vyspal s takhle starou ženou. A ta mu teď tvrdí že je těhotná. Mě se to zda jako málo pravděpodobné. Podotýkám že šlo jen o jeden nechráněný sex mezi němi. Zajímalo by mě jestli někoho takové znáte že by přirozeně otěhotněl v tolika letech a ještě k tomu z jednoho sexu. Díky za názory :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9083
26.4.21 11:58

Proč by nemohla? Jasně, že to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
26.4.21 11:59

Tak pokud má ještě ovulaci a ms tak je to možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
26.4.21 11:59

Pokud neni zena v prechodu, tak proc by nemohla? 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5393
26.4.21 12:00

Znám přímo jednu paní. Myslela si že je v přechodu, šla na gyndu a neee.. byla těhotná. Nyní má dcerku asi roční. A je ji 50 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9923
26.4.21 12:00

Myslím, že mu pěkně kecá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3160
26.4.21 12:02

Tak ona třeba taková Vendulka Pizi… 🤷🏻‍♀️ 👶🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
26.4.21 12:04

Pravdepodobnost je opravdu hodne mala. Ze by se pani snazila vylakat penize na UPT?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35316
26.4.21 12:07

Těžko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32203
26.4.21 12:07
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz zda jde ve 48 letech přirozeně otěhotnět. Jde o to že kamarád se vyspal s takhle starou ženou. A ta mu teď tvrdí že je těhotná. Mě se to zda jako málo pravděpodobné. Podotýkám že šlo jen o jeden nechráněný sex mezi němi. Zajímalo by mě jestli někoho takové znáte že by přirozeně otěhotněl v tolika letech a ještě k tomu z jednoho sexu. Díky za názory :mavam:

Je to velmi, velmi, ale opravdu velmi nepravděpodobné, spíš bych uvěřila tomu, že dostala indicko-česko-brazilskou mutaci koronaviru, než že otěhotněla ve 48 z jednoho šuku. :P

I když probíhá ovulace, ta vajíčka jsou špatná, uchycení je další velký problém, nevěřila bych tomu.

Nebo mu snad chce ukázat zprávu od svého gynekologa? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
26.4.21 12:09

Taky se mi zdá že ta šance tam je minimální. Ještě když se o těhotenství zmínila už hned tři dny po styku :think: a najednou po třech týdnech přijde s tím že má pozitivní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3438
26.4.21 12:10

No šance tu je, ale v tomto věku by to byla spíš náhoda… Ale i ty se dějí… pokud paní není v přechodu a měla zrovna ovu… Jestli je těhu nebo ne, to bude s určitostí vědět jen ona…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.21 12:11

Pravděpodobnost je menší, ale ne úplně nulová :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
26.4.21 12:14
@free333 píše:
Je to velmi, velmi, ale opravdu velmi nepravděpodobné, spíš bych uvěřila tomu, že dostala indicko-česko-brazilskou mutaci koronaviru, než že otěhotněla ve 48 z jednoho šuku. :P

I když probíhá ovulace, ta vajíčka jsou špatná, uchycení je další velký problém, nevěřila bych tomu.

Nebo mu snad chce ukázat zprávu od svého gynekologa? :)

Ta mutace by seděla rozhodně víc než to těhotenství :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53835
26.4.21 12:17

Pokud máš normálně menstruaci, tak otěhotnět můžeš. Ale já osobně bych do toho nešla. V tomhle věku už nee. Moji bývalé kolegyni se vrátila plně MS v 56r. a doktor ji upozorňoval, aby byla opatrná. Že není zcela vyloučeno, aby otěhotněla, když normálně menstruuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat