Je malému něco, nebo si vymýšlí?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25123
26.9.14 09:04
@palapa píše:
Hm. Budu za divnou, ale po prazdninach, co byla moje trileta skoro furt pryc, s nama spi v posteli. Potrebujeme a jsem tu pro ni. Je to spatne, vim, ale chce me mit u sebe tak ma. A jsou ji tri roky! Takze opravdu ho nenechavej vyrvat. To nechavam tu svoji, kdyz ma vztekaci zachvat

na tom ale není nic špatného!!!, já mám třI a půl let´áka v posteli taky, pravidelně se v noci vzbudí a vleze k nám do postele, kde spí do rána a co jako :P špatnýho na tom neni absolutně nic a vůbec neznamená, že pak nebude spát ve svý posteli nebo bude dokonce nesamostatnej :zed:…mám to vyzkoušený, starší dělal to samý… a samostatnej je někdy až moc :mrgreen:

Příspěvek upraven 26.09.14 v 09:06

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4476
26.9.14 09:04

Já jen takový postřeh z přírody. Snad jedině člověk vyšoupne své mládě ze společného pelíšku… Žádný jiný tvor to nedělá.
My jsme někdy jako surikaty… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33155
26.9.14 09:09
@abdul píše:
@araw Myslela jsem to tak, jestli mu je něco fyzicky, to bych ho samozřejmě brečet nenechala. Půlroční dítě bych také nenechala, ale v roce už je chápavej dost. Tak se zdrž prosím komentářů o IQ, děkuji.
Jen nechci mít rozmazlené dítě, co s náma bude spát do 5 let v posteli.

Nečetla jsem celé. Pokud máš dojem, že mu něco je, tak ho vezmi k doktorce.
Já si myslím, že jsou to zoubky, nebo se prostě jen bojí. Nechápu jak můžeš napsat, že roční dítě si vymýšlí. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2947
26.9.14 09:10

@brumdinka me vzdycky spala v klidu celou noc ve sve postylce u nas v loznici. Ted proste vyzaduje spani se mnou. A jak je to uzasny, kdyz se v noci otoci a obejme me :-) jezis, jak ja ji v tu chvili miluju :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33155
26.9.14 09:12
@74paja píše:
Já jen takový postřeh z přírody. Snad jedině člověk vyšoupne své mládě ze společného pelíšku… Žádný jiný tvor to nedělá.
My jsme někdy jako surikaty… :mrgreen:

To je krásný přirovnání :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1065
26.9.14 09:25
@74paja píše:
Já jen takový postřeh z přírody. Snad jedině člověk vyšoupne své mládě ze společného pelíšku… Žádný jiný tvor to nedělá.
My jsme někdy jako surikaty… :mrgreen:

Pod to bych se podepsala :potlesk: :palec: Ono je docela poučné, občas kouknout do přírody, potažmo minulosti…a hned je jasné, že se to někde trošku zvrtlo :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1065
26.9.14 09:30

Jinak teda si myslím, že maličký opravdu je ještě maličký a chce být s maminkou. Kdyby ho něco bolelo, tak by plakal pořád, ať je v postýlce nebo kdekoliv jinde…a to zjevně nepláče…
Teď se jen rozhodnou, jako cestou to řešit. Tak hodně zdaru :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10140
26.9.14 09:33

Nás 3,5 taky s náma občas spí, a to na to nikdy nebyl.. prvně v posteli se mnou spal v 2,5 když měl salmonelu..protože to bylo pořád pít, kakat.. a i byl klidnější a já taky..
ted už spí zase hezky ve sví.. občas chce spát s jedním z nás.. no co tak ten druhej jde do pokojíčku… nebo chlap chodí na gauč… máme spojenou ložnici s obývákem, tak máme úzkou postel, já těhotná, takže to dost dobře nejde spát pohromadě.. ale i tak jednoho z nás vedle sebe má.. většinou si i může vybrat, kdo to bude :mrgreen:
on byl vždycky dost kontaktní a mazlivej, a to je i do ted.. ale i je samostatnej, nemá problém bez nás odjet na 3 dny pryč a ještě křičet, že nechce domů.. ve školce taky problém nemá..

jenže mám pocit, že to bude asi generaci.. kamarádka má ted dvou měsíční mimi.. pujčovala jsem jí nosítko, bo malá nechce být v kočárku, a pláče.. tak se mi taky ptala, jestli malou takle nerozmazlí, když jí bude nosit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
424
26.9.14 09:39
@abdul píše:
@araw Myslela jsem to tak, jestli mu je něco fyzicky, to bych ho samozřejmě brečet nenechala. Půlroční dítě bych také nenechala, ale v roce už je chápavej dost. Tak se zdrž prosím komentářů o IQ, děkuji.
Jen nechci mít rozmazlené dítě, co s náma bude spát do 5 let v posteli.

To není rozmazlené dítě, ale dítě vychované s láskou. Ono tam do puberty spát nebude, neboj. Dcera spí s námi, protože ještě nemá pokojíček a oba jsme s manželem moc rádi. Je vychovaná s láskou, nestydí se říct, že nás miluje. Neboj se dát lásku svému dítěti, vrátí se ti to.
Kolegyně má 2 dcery. U starší byla tvrdá, nikdy s nimi nespala, mladší nyní 17letá dcera spala u mamky do 11 let, pak už jí to přišlo trapný(tatínek je přes týden pryč). Teď v pubertě nemá problém mamce říct o svém trápení, o svých láskách, prostě všechno. Starší se nesvěřuje, je studenější i ve svých vztazích…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1863
26.9.14 09:44

Já jsem teda taky Herodes, ale abych se vyhnula nějakému docházení v noci a lezení k nám do postele, jsem malou prostě nechala ve své posteli spát s námi v ložnici, ona teda nikdy nechtěla spát se mnou v posteli, většinou přestala řvát, když šla do vlastní. a v noci se ještě teď občas stává (párkrát do měsíce), že se vzbudí a dívá se, jestli tam jsem :mrgreen: a chce ruku. dám jí ruku a chrním dál…je jí 3,5roku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6590
26.9.14 09:46

@michaela1808 Tvuj maly na titulni fotce vypada jako to moje bejby :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
424
26.9.14 09:47
@michaela1808 píše:
Já jsem teda taky Herodes, ale abych se vyhnula nějakému docházení v noci a lezení k nám do postele, jsem malou prostě nechala ve své posteli spát s námi v ložnici, ona teda nikdy nechtěla spát se mnou v posteli, většinou přestala řvát, když šla do vlastní. a v noci se ještě teď občas stává (párkrát do měsíce), že se vzbudí a dívá se, jestli tam jsem :mrgreen: a chce ruku. dám jí ruku a chrním dál…je jí 3,5roku.

Taky tak, držíme se za ruce občas :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9819
26.9.14 11:22

Zadna z nas ucena z nebe nespadla ani se nenarodila matkou. Ja udelala u maly taky spoustu chyb, ktere mi dosli az casem. Od toho to tady je, abychom my zkusenejsi otevreli oci :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25123
26.9.14 12:08
@silvik.sk píše:
Zadna z nas ucena z nebe nespadla ani se nenarodila matkou. Ja udelala u maly taky spoustu chyb, ktere mi dosli az casem. Od toho to tady je, abychom my zkusenejsi otevreli oci :)

přesně, tak si to zakladatelko nevyčítej :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.14 12:44

Píšete, že ho vždycky pochováte. V tom asi vidím právě to místo, kde děláte chybu.
Pokud ho pochováte a stále slyšíte pláč, tak to chce hlouběji. Věřte mi.
:cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin