Je něco špatně? 35tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 22:13
Je neco spatne? 35tt

Chtela bych se zeptat. Tahne me v brise na levé strane jakoby sval. Muze se to treba uvolnovat placenta? Nebo to trénuje deloha?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:
Alladina
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 03.04.19 22:16
@Anonymní píše:
Chtela bych se zeptat. Tahne me v brise na levé strane jakoby sval. Muze se to treba uvolnovat placenta? Nebo to trénuje deloha?

Vždy, když člověk myslí, že něco není ok, měl by k lékaři. Ale toto mi v téhle fázi tehotenstvi přijde normální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 22:18

@Alladina
Ja si prave rikam, ze ted uz me to bude bolet a tahnout porad. Neni to zadna nesnesitelna bolest. Jen to je tak 2× za den.

Alladina
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 03.04.19 22:21
@Anonymní píše:
@Alladina
Ja si prave rikam, ze ted uz me to bude bolet a tahnout porad. Neni to zadna nesnesitelna bolest. Jen to je tak 2× za den.

Preci jen je to už váha, pokud to není nic souvislosleho, stala silná bolest, bude to normální projev postupujiciho tehotenstvi.

J.O.V
Kecalka 187 příspěvků 03.04.19 22:23

Ve 35 týdnu je tohle běžné,furt mi něco šponovalo,tahalo.

alialiali
Kecalka 338 příspěvků 03.04.19 23:07

Mě to takto začalo bolet v 37tt ale dost často např při vstávani, ohýbání atd, po cca necelém týdnů už jsem to nevydržela a jela jsem do porodnice jen na kontrolu a už si mě tam nechali a porodila jsem 38+3 , asi fakt šestý smysl, citila jsem se už fakt jak po termínu …

Váš příspěvek
Reklama