Je normální ve svým bytě nemít soukromí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 17:47
Je normální ve svým bytě nemít soukromí?

Zdravím, holky prosím ráda bych znala váš názor co si o tom myslíte jsem zoufalá :(. Ziju sama s přítelem a s dcerou s mamkou jsem vždy měla a snad ještě mám pěkný vztah, ale vždy jsme bydleli ve stejném městě je to uz 5ty měsíc co se odstěhovala cca 30 km ode mě, mám dva bratry za nedlouho dospělé, jsou v pubertě samozřejmě a Maj vše na háku od té doby co se odstěhovali jezdí každý týden k nám na vikend protože tam Maj kamarády, mě už to vážně štve protože nemáme s přítelem soukromí a jsem pořád děsně vztekla! Protože už vím že přijde pátek a je to zase tu! Ale co mě víc štve že když nejsem doma chtějí ke mě jezdit taky a já mám z toho prostě bobky protože jsou nezodpovědni a mám strach aby třeba nenechali něco zapnuteho, pak jsem strašně nervni protože mám strach a máma to nemůže pochopit že si to nepreju aby tam byli,, vždyť přece o nic nejde'' podle ní já si myslím že mám právo na to aby mi tam nikdo nelezl když nejsem doma, ale v jejich oči jsem asi svině vždyť mám přece volnej barák zejo tak proč by tam nemohli bejt ať mě třeba odvezou s nervama v háji když se vrátím domů třeba až po měsíci a nikdo to tam nekontroluje! Řekněte přeháním to? Měla bych být v klidu a dopřát jim to? I přes to že jsem naprosto s nervama v háji aby nevybuchl barák? :D děkuji za váš názor a prosím neřešte gramatiku :) t9. :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 17:51

Tak záleží, jak dobře je znáš.
Já jsem si jistá, že kdybych se v jistém věku přifařila k volému bytu, tak bych pořádala párty…

Do-not-touch
Závislačka 3884 příspěvků 26.03.19 17:52

Urcite nejsi povinna svoje bydleni poskytovat brachum kdykoli podle jejich prani, zvaz, kde jsou tvoje hranice, ty jim v klidu rekni a mamince taky, oni je proste budou respektovat, jinak jejich navstevy omezis jeste vic. Taky je to bydleni tveho pritele, jeho a tvuj nazor a meze proberte a vymezte si prostor a soukromi ;)

Aduš8
Závislačka 4128 příspěvků 26.03.19 17:52

Je to tvoje domácnost , nikoho bych tam nepouštěla a i jejich víkendové návštěvy omezila na minimum. Za svini asi budeš, mamce to trochu vyhovuje, že přehodí starost na tebe, že. Dokud si to necháš líbit, nic se nezmění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 17:56

Ahoj, jsou ruzni typy lidi a Ty budes asi ten co chce mit radeji svuj klid.
Jestli to nechces musis to rict. Nezodpovednost v tomhle veku je pochopitelna, nebyla jsem jina)
Chapu je ze chteji za kamarady, vidi to uplne jinak nez Ty.
Proste rekni ze je konec, a hotovo.
Sama pises ze ti lezou bratri na nervy :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 17:56
@Anonymní píše:
Tak záleží, jak dobře je znáš.
Já jsem si jistá, že kdybych se v jistém věku přifařila k volému bytu, tak bych pořádala párty…

To já vím dokážu se do toho vžít každý v tomhle věku by byl rád za tu možnost mít volnej byt ale na úkor mých nervů? A ty nejistoty? Vážně nevím už mě to vážně štve!! Mamka si asi o mě mysli ze jsem sv**že je tam nechci pustit když nejsem doma ale jak nevím jestli to některá z vás zažila a byla v klidu. 8o k

tulipán
Závislačka 4059 příspěvků 26.03.19 17:59

Kdyz ti to vadi, tak je pozvi na vikend jednou za mesic. Pedpokladam, ze na jidlo prispivaji? V dobe, kdy nejsem doma, by mel klice jen clovek na zalevani kytek a krmeni rybicek :mrgreen: . Tak mam dojem, ze mama setri svoje nervy a penize, nebude se chti5 volnych vikdendu vzdat.

Toratkova111
Kecalka 224 příspěvků 26.03.19 18:00

Tak treba to zas mamka vidi z jineho uhlu a chce aby jste trávili společný cas. Nevím jen mě to napadlo

Aduš8
Závislačka 4128 příspěvků 26.03.19 18:05

@Toratkova111 tak bráchové tráví asi spíš čas s kamarády, než se ségrou. A od mámy to taky není hezké, že jí je hodí každý víkend na krk a ještě se zlobí, že je tam nenechá ve své nepřítomnosti. Mají snad s přítelem vlastní život.

HankaUL
Povídálka 19 příspěvků 26.03.19 18:05

Ja se docela divím, ze mamka se nebojí nechat dva nedospělce v prázdným byte přes víkend. Můžeš brachum stanovit pravidla (např. zadne navstevy v mem byte, spat tu budete jen vy, zadne kouření, apd :lol: ) a jeden víkend to s nima zkusit, ale pokud myslíš, ze jak je tak znas, je risk je tam nechat, tak prostě rekni ne a sobec rozhodně nejsi, je to tvůj a priteluv byt, je to tvoje rozhodnutí. A ze je tam nesneses kazdy víkend, kdy si doma, se fakt nedivím a taky nebudes sobec,kdyz to dovolis jen jednou za cas, nedej se ;)

Toratkova111
Kecalka 224 příspěvků 26.03.19 18:11

@Aduš8 to si musí zakladatelka vyjasnit, já jen ze mamka to muže vidět jako mama taky jinak než vypocitave.
Jak to ovšem je nevím.
Bratři to nejspíš berou v jejich věku ok, když to segra povolí.. a mamka chce buď klid nebo tedy je v domění ze je to rodinná malá seslost a proto na tom nevidí nic spatneho.
Zakladetelko chapu te, je to tvá rodina tak chceš vše mít v klidu. Ale budeš se muset ozvat jestli ti to nedělá dobre.

AjaF
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 26.03.19 18:12

Co na to přítel?

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 7841 příspěvků 26.03.19 18:17

Byt bych jim rozhodně nepůjčila, na návštěvy každý víkend bych taky nebyla zvědavá. A mohla by si máma říkat, co by chtěla, je to tvůj byt.

Brumbera
Kecalka 222 příspěvků 26.03.19 18:19
@Anonymní píše:
Zdravím, holky prosím ráda bych znala váš názor co si o tom myslíte jsem zoufalá :(. Ziju sama s přítelem a s dcerou s mamkou jsem vždy měla a snad ještě mám pěkný vztah, ale vždy jsme bydleli ve stejném městě je to uz 5ty měsíc co se odstěhovala cca 30 km ode mě, mám dva bratry za nedlouho dospělé, jsou v pubertě samozřejmě a Maj vše na háku od té doby co se odstěhovali jezdí každý týden k nám na vikend protože tam Maj kamarády, mě už to vážně štve protože nemáme s přítelem soukromí a jsem pořád děsně vztekla! Protože už vím že přijde pátek a je to zase tu! Ale co mě víc štve že když nejsem doma chtějí ke mě jezdit taky a já mám z toho prostě bobky protože jsou nezodpovědni a mám strach aby třeba nenechali něco zapnuteho, pak jsem strašně nervni protože mám strach a máma to nemůže pochopit že si to nepreju aby tam byli,, vždyť přece o nic nejde'' podle ní já si myslím že mám právo na to aby mi tam nikdo nelezl když nejsem doma, ale v jejich oči jsem asi svině vždyť mám přece volnej barák zejo tak proč by tam nemohli bejt ať mě třeba odvezou s nervama v háji když se vrátím domů třeba až po měsíci a nikdo to tam nekontroluje! Řekněte přeháním to? Měla bych být v klidu a dopřát jim to? I přes to že jsem naprosto s nervama v háji aby nevybuchl barák? :D děkuji za váš názor a prosím neřešte gramatiku :) t9. :,(

A ten barak je tvuj?

stinga
Kelišová 5928 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 18:20

chudák přítel, a ne, není to normální nemít doma soukromí, bratříčci mají klíče od vašeho bytu? jestli ne, tak prostě jeden pátek nebudete doma, takže neotevřete
samozřejmě jim to dáte vědět dopředu, že tyhle „návštěvy“ končí, pro mně je něco takové nepředstavitelné :zed: a maminka vychytralá bude

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama