Je to borelioza nebo?

9.5.17 13:30

Je to borelioza nebo?

Ahoj holky! Potřebuju vás názor. Jsem přečetla diskuze tady, ale nevim..
Dnes ráno jsem zjistila u dcery tyto červené kroužky: jeden na ruce a pak na nozickach něco podobneho. Dala jsem ji prášek proti alergie a za 15min uz vše bylo pryč. Kamoska mi řekla že to vypadá jako borelioza a abych jela ž malou na infekční oddělení. Manzel říká bych čekala do zítra, když zase to bude tak pojedeme k doktorů. Ja nevím co mám dělat: teplotu nema, mám ukázat fotky v mobilů?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.5.17 13:36

Šla bych k obvodacce a ukázala fotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 13:39
@Tichošlápek píše: Šla bych k obvodacce a ukázala fotky.

No ráno určitě půjdem, teď už ma zavřeno.((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
9.5.17 13:39

Běžte zítra k doktorovi, neodkládejte to, vypadá to tak a pokud je to borelka, tak je nutné co nejdřív začít s ATB.

Příspěvek upraven 09.05.17 v 13:43

• Citovat
  • Upravit
9.5.17 13:43
@Aenne píše:
Běžte k doktorovi, neodkládejte to, vypadá to jak borelka a je nutné co nejdřív začít s ATB.

Tak asi na pohotovost? Malá teď spí, až se probudí tak pojedem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
9.5.17 13:45
@Mishmash píše:

na pohotovost si zavolejte. popiste problem, at nejezdite zbytecne. urcite poradi lip mez my vsichni tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 13:48

Podle me to na 99procent borrelioza neni…navic flek by po prasku na alergii nezmizel..
Mam ted vlastni zkušenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 13:52
@ohlodana_broskev píše:
Podle me to na 99procent borrelioza neni…navic flek by po prasku na alergii nezmizel..
Mam ted vlastni zkušenost :)

No právě že mi to řekl manzel že by to nezmizelo po prášku. Ale zkušenost neměli ani alergie nemáme, tak se bojím všeho ((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
9.5.17 13:52
@Mishmash píše:

nebojte, budte klidná, pokud jde o boreliozu, tak stačí jít zítra k doktkorovi, fotky si uchovejte, kdyby ty fleky třeba do zítra zmizeli. Borelka se dá krásne vyléčit, pokud je včas zachycená.
Já nejsem lékař, tak vám neporadím, ale měla jsem boreliozu. přeléčená jsem byla antibiotikami, zachytilo jse to hned na začátku.

Teď jsem si všimla, že jsou tam nejaké jakoby bulky kolem teho, anebo fotografie to nejak nejasne ukazuje? pokud jo, tak taky možná připadá v uvahu alergická reakce, takže pokud máte nejaké pochybnosti, klidne zavolejte na pohotovost, a možná jiim pošlete fotky mejlem a oni vám řeknou, jestli to počká a budete klidná.

• Citovat
  • Upravit
9.5.17 13:56
@Aenne píše:
nebojte, budte klidná, pokud jde o boreliozu, tak stačí jít zítra k doktkorovi, fotky si uchovejte, kdyby ty fleky třeba do zítra zmizeli. Borelka se dá krásne vyléčit, pokud je včas zachycená.
Já nejsem lékař, ale měla jsem boreliozu. přeléčená jsem byla antibiotikami, zachytilo jse to hned na začátku.Teď jsem si všimla, že jsou tam nejaké jakoby bulky kolem teho, anebo fotografie to nejak nejasne ukazuje? pokud jo, tak taky možná připadá v uvahu alergická reakce, takže pokud máte nejaké pochybnosti, klidne zavolejte na pohotovost, a možná jiim pošlete fotky mejlem a oni vám řeknou, jestli to počká a budete klidná.

Fleky uz nejsou, jak jsem dala prášek tak do 15 min zmizely. Teď není uz nic. Teplotu taky nema. Na nozicce kolem toho byly takove buňky a velké. Proto jsem dala lék, a jsme chtěli jit k doktoru, ale to zmizelo tak jsme nešli. Ráno určitě půjdu když i nic nebude. Jinak nebudu spat ((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
9.5.17 13:59
@Mishmash píše:
Ahoj holky! Potřebuju vás názor. Jsem přečetla diskuze tady, ale nevim..
Dnes ráno jsem zjistila u dcery tyto červené kroužky: jeden na ruce a pak na nozickach něco podobneho. Dala jsem ji prášek proti alergie a za 15min uz vše bylo pryč. Kamoska mi řekla že to vypadá jako borelioza a abych jela ž malou na infekční oddělení. Manzel říká bych čekala do zítra, když zase to bude tak pojedeme k doktorů. Ja nevím co mám dělat: teplotu nema, mám ukázat fotky v mobilů?
Děkuji.

Ségra to měla a vypadalo to stejně jako u vás, bohužel. Co nejdřív k dr. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
9.5.17 14:00
@Ice79 píše:
Ségra to měla a vypadalo to stejně jako u vás, bohužel. Co nejdřív k dr. Držím palce!

Ale teda ona měla jen jeden kroužek, tam, kde měla klíště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 14:06
@Ice79 píše:
Ale teda ona měla jen jeden kroužek, tam, kde měla klíště.

Jsme klíště neměli, ale kamoska řekla že jsem mohla přehlédnout (nevím jak). Ale jsem ještě četla ze je možné i od hmyzu se nakazit, a malá leze všudy kde je možné když jdeme ven. Nebudu hádat, určitě půjdem k doktorů a uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
9.5.17 14:21

Jo je.100%.taky sem ji mela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
9.5.17 14:22

Jo a od klistete semji nemela. staci komar a vse co saje krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama