Je to covid? Mam se objednat na testy?

Anonymní
4.3.21 11:16

Je to covid? Mam se objednat na testy?

Zdravim! Dneska jsem se probudila se zvysenou teplotou 37.2C a ted jsem se premerila a uz mam 38.4C. Taky me uz od vcera boli v krku a kaslu. Pritel mi sel ted koupit ten domaci rychly test a nejake leky na horecku apod. Doktorce jeste volat nechci..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25957
4.3.21 11:21

No tak asi budeš muset počkat do testu. A přítel by pak nikam už hlavně chodit neměl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
4.3.21 11:24
@Anonymní píše:
Zdravim! Dneska jsem se probudila se zvysenou teplotou 37.2C a ted jsem se premerila a uz mam 38.4C. Taky me uz od vcera boli v krku a kaslu. Pritel mi sel ted koupit ten domaci rychly test a nejake leky na horecku apod. Doktorce jeste volat nechci..

A smysl diskuze? Přítel ti šel koupit test, doktorce volat nechceš tak na co se ptáš?
Test z lékárny nemusí být přesný, můžeš vyjít negativní a být stejně pozitivní, za mě vyhozené peníze.
Já být na tvém místě - zavolám doktorce, popíšu situaci a počítám s tím, že mě na 90% pošle na PCR. Víc teď dělat stejně nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
4.3.21 11:30

Nechápu, proč někdo vyhazuje peníze za nespolehlivý test z lékárny. :zed:
Zavolej doktorce, ať tě objedná na PCR test. Chlap by teď nikde moc courat neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
4.3.21 11:42

No jedinné jak to poznáme je, když pošleš výsledku nějakého testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2057
4.3.21 12:03

Doktor mi rekl v teto situaci, ze je asi 50% sance, ze je to Covid. Muzes se jeste kouknout do krku, jestli to nevypada na anginu. Zavolej doktora a objednej se na test. Cim driv ho budes mit pozitivni, tim driv ti skonci karantena. Taky budes vedet na cem jsi a jak se dal chovat. Taky obvolas lidi, se kterymi jsi byla v kontaktu, jestli takovy jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat