Nevolnost, křeče návaly na zvracení

21
4.3.21 01:18

Nevolnost, křeče návaly na zvracení

Ahoj, už nekolik dní mě trápí nevolnost už od minulého pátku kdy jsem se probudila ve 4 ráno kdy mi zakručelo v břiše a začalo mě dost tlačivě bolet nahoře, opravdu nevím jak to popsat bylo mi zle cely den ale v noci jsem nejak usnula ale nic se nezlepšilo do pondělka přes den mi bylo celkem nic moc, ale na večer se mi udělalo dobře druhý den jsem si už myslela že mám vyhráté, ale už v tu noc se mi špatně usínalo. Dnes mi bylo přes den fajn jedla jsem v pořádku pokaždé, žádné nechutenství, zvracení nebo průjem, ale nad večerem se mi opět ozvalo břicho šílenou křeči a návalem na zvracení a už se to jen táhne. Mimochodem šíleně se bojím zvraceni takže mi to způsobuje akorát stres. Už si nevím rady par dni beru omeprazol který mi předepsala doktorka když jsem ji v pondělí volala. Omlouvám se jestli to nedavá moc smysl co tu píšu, ale jsem už unavena a potřebuju tohle někde napsat kde mě snad nekdo pochopi. V tyhle situacích nespím klidně celou noc. :,( Mimochodem mam menstruaci, ale nikdy mi to nedělalo takové potiže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
330
4.3.21 01:43

Omeprazol může mít za vedlejší účinek zažívací potíže.

Já to teď taky řeším ohledně Omeprazolu. Zavolejte doktorce, která ho predepsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.3.21 01:48

@Jindriska88 jo ale ja ho opravdu beru jen od úterka, má to nejakou dobu než to zabere nebo tak? Abych nevolala zbytečně a doktorka mi řekla že to zabírá až třeba po týdnu. Kámoš to vychválil až do nebe že mu to strašně pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1206
4.3.21 02:04

@Kikina499 Dostala jsem Omeprazol na podrážděný žaludek po Valetolu (ten jsem vzala na lačno-blbec, blbec.) No já jak léky neberu, nějak mi nedošlo že si nemám brát léky na bolest na lačno. Ráno kolem 4, po tom Valetolu, mě vzbudilo takový divný tlačení za hrudní kostí, nevolnost, bolestivé kručení. Myslela jsem že z hladu, tak jsem si dala kousek suchého rohlíku a dobrý. Přes den se to pak opakovalo. Po jídle vždy ok. Pak se bolest přesunula i níž k žaludku. Vydržela jsem to týden. Mě doktorka sama řekla, že to chvilku potrvá než to začne působit, tak nevím. Podívej se na příbalový leták. :) Prý když by mi nezabral do 14 dní, tak mě posle na hadici. Přešlo to. Dneska si ten Omeprazol beru když cítím, že mám zas podrážděný žaludek, ale to je tak jednou za dva měsíce.
Snad ti to brzy zabere a nebudes muset ještě lítat po doktorech. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.3.21 02:16

@Hotaru Já ho mám brát na lačno ráno před snídaňou…no k tym praškom na bolest…heh no občas si ho dám na lačno taky možna to je to no… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1206
4.3.21 02:31

@Kikina499 Ten prášek jsem taky měla brát ráno na lačno, pro mě to bylo děsný tím, že na lačno mě žaludek bolel. :? Pak jsem brala ještě jeden před spaním, ale muselo to být alespoň dvě hodiny po jídle. Taky mi doktorka řekla, že na bolesti jen léky které se smí užívat při problémech a onemocnění žaludku. Takže od ty doby když už, tak beru jen Panadol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.3.21 02:44

@Hotaru jakože na bolest? Nebo ten omeprazol?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1206
4.3.21 13:35

@Kikina499 Na lačno ten předepsaný Omeprazol. Léky na bolest už beru po té zkušenosti zásadně alespoň po pár soustech jídla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat