Je to již nevěra?

Anonymni
19.2.09 17:08

Je to jiz nevera???

Ahoj holky, myslim, ze z celkem pochopitelnych duvodu pisu jako anonymni :)
Zajimalo by mne, co uz povazujete za neveru. Mam na mysli, jestli uz treba i polibek byste brali jako neveru nebo ne.
No, asi je vam jasne proc se ptam :) :)
Jsem vdana uz par let, doma je to takove to klasicke lehce rutinni manzelstvi, mame 2 deti a jsme spolu uz 5 let.
No a uz delsi dobu (cca 1,5 roku) to jiskri mezi mnou a jednim sympatakem, ktery je tedy take zenaty. No a co se nestalo, sesli jsme se minuly tyden a proste jsme to nejak neustali a pomerne vasnive jsme se libali (no nejenom na usta). Ja se sama uplne divim, ze necitim zadne vycitky ani si nerikam, ze kdybych mohla, ze bych se zachovala v te situaci jinak.
Oba jsme si priznali, ze jsme do sebe zamilovali.
No, ja od manzela odejit nehodlam, jen mne proste prekvapilo, ze si nic nevycitam, kdyz jsem si podobnou situaci predstavovala v duchu, tak jsem si pak vzdycky rikala, jake bych mela velke vycitky, kdyby se neco podobneho stalo v realu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30
19.2.09 17:19

To je jednoduché. Polož si otázku co bys řekla svému manželovi kdyby za tebou přišel a řekl ti, že se vášnivě líbal (a nejen na ústa) s nějakou jinou paní, a že se do ní zamiloval. Pochválila bys ho nebo mu nadala, že ti ublížil nevěrou? A že nemáš výčitky? Každý jsme jiný, někdo na to žaludek má, někdo ne. Jen nedopusť ať se tohle dozví tvůj manžel nebo chudák žena tvého ženatého sympaťáka :cry:

Miguelka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
19.2.09 17:22

Polibek by pro mne ještě nevěrou nebyl, spíš důvodem k zamyšlení, co je kde špatně. S tím zamilováním mi to přijde podstatnější.Lehká rutina doma není na škodu, já ji spíš vítam, ve vztazích jsem konzerva a nesnáším změny. Jinak já bych si to určitě vyčítala. Jak to, že tě to netrápí? V tom bych se pitvala úplně nejvíc :o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.2.09 17:24

Ahoj.tak mne sa stalo totiez akurat to potom zaslo bohuzial este dalej..ale vlastne neviem ci je slovo bohuzial na mieste. nelutovala som to, dokonca ani asi uz pravu neveru so vsetkim. vycitam si len to, ze to ani nelutujem.a na ten bozk si pametam doteraz.raz som sa nenapadne s priatleom bavila, ze co by bola prenho nevera.no a bozk tam patril tiez.kazdy to mozno berie, a ked uz som tak „zhresila“ sebecky si radsej nechcem predstavit co by som robila ja- asi by som od neho odisla, aspon na cas. ja viem ze mna a syna moj priatel miluje natolko ze by nas koli bozku neopustil, ale neukludnujem sa tim…sme na tom podobne.bud rada ze si nezasla este dalej.somnou to pekne zamavalo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.2.09 17:24

Ahoj.tak mne sa stalo totiez akurat to potom zaslo bohuzial este dalej..ale vlastne neviem ci je slovo bohuzial na mieste. nelutovala som to, dokonca ani asi uz pravu neveru so vsetkim. vycitam si len to, ze to ani nelutujem.a na ten bozk si pametam doteraz.raz som sa nenapadne s priatleom bavila, ze co by bola prenho nevera.no a bozk tam patril tiez.kazdy to mozno berie, a ked uz som tak „zhresila“ sebecky si radsej nechcem predstavit co by som robila ja- asi by som od neho odisla, aspon na cas. ja viem ze mna a syna moj priatel miluje natolko ze by nas koli bozku neopustil, ale neukludnujem sa tim…sme na tom podobne.bud rada ze si nezasla este dalej.somnou to pekne zamavalo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.2.09 17:27

Teredes, no me to prave take prekvapilo, ze vycitky proste nemam. Abych byla zcela uprimna, ja si uz dele prala, abychom se se „sympatakem“ sblizili, no bylo to prani oboustranne..
Je pravda, ze s manzelem to byl z me strany z velke casti snatek z rozumu, treba v posteli nam to nikdy moc neklapalo, ale zase treba k dceram se chova moc pekne, ja uz delsi dobu citim, ze v manzelstvi uplne spokojena nejsem, manzel tedy tvrdi, ze on je spokojen s nasim vztahem ze 100%, tak nevim, kde je chyba..

• Nahlásit
  • Citovat
6266
19.2.09 17:57
To zní nebezpečně [quote:975e07a801]ja si uz dele prala, abychom se se „sympatakem“ sblizili

Píšeš, že jsi se vdávala z rozumu, ted ses ale zamilovala. Myslím, že si nic nevyčítáš, protože chceš pokračovat, že jo? Nedělala bych to. Je těžké něco takového utnout, ale je ještě těžší udělat to později. Jestli to s panem sympaťákem nemyslíš vážně, znova se s ním nescházej.
To se to radí, pozorovatelům :)
Fakt si tu situaci představ obráceně, tvůj manžel s nějakou kočkou. Jak se cítíš? Vyčítala bys mu to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
19.2.09 18:05

Já osobně bych se zbláznila studem. Podle mě to ještě není nevěra, ale zrada jak vyšitá! Neříkám, že se mi o ledasčem nezdá, ale sen a skutečnost je nebe a duby a krom toho já bych to na sebe asi okamžitě práskla. Manžel by nás neopustil, to vím, ale byl by hrozně smutný a to je snad ještě horší, dívat se jak se trápí jenom kvůli mé blbosti. Dej si do kopy, jestli ti to stojí za to a ke komu tě ta „láska“ táhne víc, rozhodně nikoho netahej za noc ať nakonec nedopadneš jak autorka minulé diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35465
19.2.09 18:14

Já si myslím, že tohle správné není (ať se to nazývá jakkoliv).

V jiné diskusi teď řešíme záležitost jednorázové nevěry tzv. úletu a z toho vzniklého těhotenství - což je malér, který se nedá vzít zpět a ta holčina toho lituje.

Ty si to ale zjevně plánuješ. Zvaž, jestli stojíš o konec manželství a jestli je ten druhý o tolik lepší, že za to stojí. Chlapy jsou až na výjimky víceméně stejní a změnou si obvykle člověk moc nepomůže.
jsme s jedním partnerem, protože se pro to rozhodneme a jakmile se tak rozhodneme, měly bychom mu nepokrytě ve všem nadržovat.

Udržet manželství s poměrem se ti nejspíš nepodaří, pokud nejsi fakt cynik nebo duší bigamistka, tak později k současnému manželovi ochladneš docela a nebudeš o něj stát ani jako o živitele.

Jasně že se stane, že se člověk zamiluje. Ale pokud ses rozhodla žít v manželství s jedním, rozhodně bys neměla podobné city k jiným v sobě živit. Zamilovanost je krátkodobá záležitost, když se nezalévá, zajde sama a stávající manželství to nemusí ohrozit.
Manželství není o zamilovanosti, manželství je vztah a tvorba rodiny.

nechci moralizovat, jen myslím, že kopeš svému manželství hrob, tak rozvaž, jestli ti to za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29640
19.2.09 18:27

Hm, taky dobra zalezitost.. Ja jsem se tedy platonicky!!! zamilovala behem manzelstvi nekolikrat, vzdycky to preslo samo. To se stava normalne, my jsme spolu 14 let a necekam, ze se mi to uz nikdy nestane, to je proste priroda. Ovsem neco uplne jinyho, je nechat to rozject a konat. Na to bych v manzelstvi (a ani v predchozich vztazich) nemela zaludek. Pokud jsi se vdavala z rozumu, co ti rozum rika ted? Je to docela osemetna zalezitost, protoze ted jsi zamilovana, ovsem casem to odezni a bude to zas rutina..ty budes tam, kde ted, akorat budes mit na triku neveru. Pokud se rozvedes, a pokud ses si jista, ze to pak bude lepsi, do toho! Pokud ovsem on bude taky chtit…Pokud chces takhle ulitavat porad… chudak manzel. Kazdopadne dve rodiny s detma… no potes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.2.09 18:28

Pudloslavo, ja vim, ze mas v podstate ve vsem pravdu, jenze u me je to o to slozitejsi, ze me i „sympataka“ (teda to ho tady pekne nazyvam..) uz ta „zamilovanost“ drzi nejak dlouho i jsme se dohodli, ze se nebudeme vidat, dodrzeli jsme to asi pul roku no , pak jsme se jednou vicemene nahodou potkali a vse se vratilo do predeslych koleji.
Zrovna vcera jsme si psali a oba se divime, ze zadne vycitky fakt necitime.
No, je pravda, ze manzela tedy vasnive nemiluji (a kdyby to slo vzit zpet, tak bych si ho nikdy nevzala), mam ho rada, ale tak nejak kamaradsky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.2.09 18:30

Asho, presne, jsou v tom deti, ja bych se nikdy nerozvedla a on take ne. To vime oba jiste. On ma navic tri deti z toho dve male (2,5 a 5 let). Vek mych dcer je jeste nizsi. Takze rodiny fakt borit neminime. Navic ja jsem uz 3. manzelka meho manzela, takze to by ho asi kleplo..

• Nahlásit
  • Citovat
29640
19.2.09 18:39

No uvidis casem, jak se to vyvine. Ja to v predchozich vztazich mela tak, ze jak jsem se zamilovala, sel soucasny pritel k sipku. Hned. Pokud by se mi to nedejboze stalo ted, sel by manzel… nevydrzela bych zit vedle nekoho, ke komu nic necitim. Nejhorsi na tom je, ze deti tohle poznaji a je otazka, jestli je pro ne to pravy vyrustat v rodine, kde to takhle hapruje. Nic moc do zivota. Drzet rodinu jen kvuli detem neni zrovna to pravy, i kdyz to tak vypada. Kazda urcite zname pripady, kdy se dotycni rozvedli a ted zijou spokojene… a jsou i opacny pripady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
19.2.09 18:45

Tak co proboha blbnete? Já jsem tedy v hodnocení takovýchto situací opatrná, jeden nikdy neví, co se mu v životě přihodí… Ani jeden rodinu bořit nechcete, máte spoustu malých dětí, byla by to pro ně hrůza. Zamilovanost je krásná, ale už jste vázaní jinde. Nevídej se s ním dál, ono časem by jsi stejně byla tam co jsi ted. A zvládat oba vztahy? To musíš mít ale připravené řešení co dál, když to rupne. Ono to totiž může rupnout kdykoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.2.09 18:50

Teredes, no to ja take nevim, co takhle blbneme.. Proste ani jeden z nas si na zacatku nechtel pripustit, ze to takhle dopadne, no a ted uz je tezke odolavat. Ja sice vim, ze cim dele budeme ten nas „pseudovztah“ udrzovat, tim hur z neho odejdeme, ale ja si pripadam po nekolika letech zase stastna a fakt zamilovana a to je hrozne moc krasny pocit.. No vzdyt to znate.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama