Je to možné? - nedorazila MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.10 09:12
Je to možné?

Ahoj, prosím vás o názor, mám cyklus pravidelný 28 dní, vždy večer jsem ms dostala přesně na den již rok a půl, poslední byla 12-14.11 tenhle měsíc nepřišla, TT je ale negativní a píchá mě v podbříšku :nevim: Včera jsem byla u gynekologa a ten pohmatem řekl že děloha je zvětšená, na utz ani z krve nic nepotvrdily, ale doktor řekl že pokud je to do 4 tt tak to ani z kve nemusí ještě zjistit :think: ale děloha že už se prý zvětšuje. Co si o tom myslíte? Děkuji

Reakce:
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 22.12.10 09:22

Ze jsi mohla mit posunutou ovulaci a tim padem jsi bud v ranne fazi tehotenstvi nebo kazdou chvili prijucha mrcha. Dalsi moznost je anovulacni cyklus, ty byvaji delsi.
O svatcich bych testla mamatestem 10, to uz by melo byt neco videt.

Jaruše
Závislačka 3328 příspěvků 22.12.10 09:27

Ahoj. To co ti řekl doktor mi připadá zvláštní. S tím ultrazvukem bych s ním souhlasila,ale co se týká testu krve je to divný.Po otěhotnění se totiž hladina hCG v krvi zvyšuje rychle a už po čtrnácti dnech po otěhotnění je v krvi naprosto jasně prokazatelná.Jsem pacientkou jednoho centra asistované reprodukce,takže tohle vím docela přesně i podle sebe.V tuhle chvíli bys,v případě,že jsi těhotná měla mít,i když třeba jen slabě, pozitivní test z moči,který si můžeš udělat sama. Držím ti pěsti,aby bylo všechno v pořádku a mohla sis v klidu užít vánoce.

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 22.12.10 09:38

Tady nezbývá asi nic jiného než čekat a za pár dní třeba testnout znovu. Jak psaly holky nademnou: buď jsi v ranném stadiu těhotenství anebo jsi měla posunutou ovulaci a tím pádem se posune celý cyklus a MS teprve teprve dorazí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.10 09:39

Tak jsem si udělala nový test, je tam slabounká čárečka, ale ta krev mi tedy do hlavy opravdu nejde :think:

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 22.12.10 09:48
Anonymní píše:
Tak jsem si udělala nový test, je tam slabounká čárečka, ale ta krev mi tedy do hlavy opravdu nejde :think:

Tak já myslím, že to vypadá na těhotenství, podle kalkulačky a tvé poslední MS bys byla dneska 5tt. + 5. Pokud budeš testovat za pár dní zase, měla by čárka sílit. Jinak pokud se ukáže už na testu, bude už nějaké HCG v krvi. Můžeš si skočit na krev jako samoplátce a uvidíš, jestli tam něco bude a kolik.

Karllicka
Kecalka 398 příspěvků 22.12.10 11:52

Co si o tom mysli?Ze bud dostanes ms a nebo si tehotna :lol: Ted to nevyresis.musis si pockat co bude.Pred ms taky je zvetsena sliznice a taky te muze pichat,stejne tak i kdyby si byla tehotna.Nezbyva nez cekat co z toho bude :-D Dobre jsem poradila ze :mrgreen:

Karllicka
Kecalka 398 příspěvků 22.12.10 11:53

Ted ctu ze sis udelala test a je tam slaba carecka!Ja to vidim na tehotenstvi :palec:

Karllicka
Kecalka 398 příspěvků 22.12.10 11:54
Anonymní píše:
Tak jsem si udělala nový test, je tam slabounká čárečka, ale ta krev mi tedy do hlavy opravdu nejde :think:

Je hodne brzy.

jadviga
Extra třída :D 14546 příspěvků 22.12.10 11:56

tak ještě vydrž, a jestli… tak gratuluju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >