Velké množství plodovky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivanuela
Závislačka 3681 příspěvků 21.12.10 20:12
Velké množství plodovky

Ahoj všem,

asi bych měla přestat číst co znamenají různé věci. je tady někdo, komu diagnostikovali nadměrné množství plodové vody..po 24 tt.
Mělo to vliv na mimčo, porodili jste dřív. Pročetla jsem různé články a straší tam i s postižením, ale to by snad na UZ zjistili. Začala jsem se bát:-( :cry:

Reakce:
Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.10 20:25
Ivanuela píše:
Ahoj všem,asi bych měla přestat číst co znamenají různé věci. je tady někdo, komu diagnostikovali nadměrné množství plodové vody..po 24 tt.
Mělo to vliv na mimčo, porodili jste dřív. Pročetla jsem různé články a straší tam i s postižením, ale to by snad na UZ zjistili. Začala jsem se bát:-( :cry:

Ahoj,

ja jsem mela vetsi mnozstvi plodove vody… rekli mi to az v poradne v porodnici (tedy v 36tt), nikdo to neresil, nikdo mi nerekl, ze je s tim spojene nejake riziko… jen jsem to mela vedene v karte.

Prenasela jsem a nakonec jsem mela porod vyvolavany.

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 21.12.10 21:57

Ono to byva nekdy spojene s vrozenymi vadami , jinak jsem k tomu vic nevycetla (ale zjistovala jsem to tak pred 4lety) . me to rekli pri nastupu do porodnice, uz jsem nastupovala na indukci , takze to tez jenom uvedli do karty a doktora u porodu to teda pekne ohodilo , ten koukal :lol: a sestricka mu rikala „ja jsem vam to povidala“ :mrgreen: … Tak to jen takova vtipna story s vetsim mnozstvim plodovky. Jinak nas syn tedy ma vrozenou vadu , o ktere jsme se dozvedeli az po narozeni. Ale taky to asi nemusi znamenat nic, asi bych v tomto spolehala na lekare (nevim teda co ti k tomu rekli)

Ivanuela
Závislačka 3681 příspěvků 21.12.10 22:08
zuzka84 píše:
Ono to byva nekdy spojene s vrozenymi vadami , jinak jsem k tomu vic nevycetla (ale zjistovala jsem to tak pred 4lety) . me to rekli pri nastupu do porodnice, uz jsem nastupovala na indukci , takze to tez jenom uvedli do karty a doktora u porodu to teda pekne ohodilo , ten koukal :lol: a sestricka mu rikala „ja jsem vam to povidala“ :mrgreen: … Tak to jen takova vtipna story s vetsim mnozstvim plodovky. Jinak nas syn tedy ma vrozenou vadu , o ktere jsme se dozvedeli az po narozeni. Ale taky to asi nemusi znamenat nic, asi bych v tomto spolehala na lekare (nevim teda co ti k tomu rekli)

Mě nic, jen že je to u mě důsledek těhu cukrovky s největší pravděpodobnos­tí.Což asi odpovídá, protože do 22tt. jsem měla normální množství a pak se to začalo zvyšovat přesně v době, kdy se cukrovka objevuje. A jakou vadu má, jestli to ení příliš troufalé.Psali, že nebývají vážné..že souvisí hlavně s trávivím traktem… :oops:

stika
Extra třída :D 12009 příspěvků 21.12.10 22:34

Ahoj, me se mnozila plodovka, prej to byva pri vyssim cukru, delali mi i nejaka vysetreni, ale vsechno bylo ok, tak se nestrachuj :wink:
Porodila jsem 38 plus 2 po hamiltonovi

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 22.12.10 10:37

ivanuela , tak ja mam asi uplne spatne info :lol:
On ma Kartagenerovu trias :mrgreen: … Takze onemocneni predevsim respiracniho a reprodukcniho traktu. http://www.stefajir.cz/?…

u me to asi taky spis spojovali s cukrovkou, ale ja byla na tom zatezaku 2× a vzdy negativni :nevim:

Ivanuela
Závislačka 3681 příspěvků 22.12.10 12:23

No to je dneska věcí, uvidíme, snad bude všechno v pořádku a malá se narodí donošená a zdravá…kdyby nebyl internet, člověk toho tolik nezjistí a možná je to i lepší… :think:

zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 22.12.10 15:14

jen se nestresuj, stejne to nevyresis :nevim: a vsechno bude urcite ok :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >