Otěhotnění v listopadu 2010

Fotoalbum tématu (110) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zane2611
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 30 inzerátů 21.12.10 15:20
Otěhotnění v listopadu 2010

Ahoj, zdravím všechny…
Určitě se tu najde někdo, komu se to podařilo v listopadu… :-D :potlesk:
Já jsem na začátku 7tt, špatně mi zatím ani moc není, akorát mě pobolívá trochu břicho,ale vše vypadá, že je vše v pořádku(asi se moc kontroluju a každé píchnutí moc prožívám) :-?
nojo, o mimi jsme se snažili přes rok a nakonec jsem podstoupila inseminaci a povedlo se hned na poprvé…teď se těším z každého týdne a už, abych za sebou měla to rizikovější období :-) .....
budu ráda, když někdo písne, jak se cítí a těší na malé :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 213 Další »
Reakce:
Natys
Kelišová 5213 příspěvků 21.12.10 15:35

ahojky, ja jsem otěhotněla někde cca konec řijna začatek listopadu, jsem na dnes v 10. tydnu a těšim se na mimi neskutečně moc a zaroveň je i strach aby vše dopadlo tak jak ma. Prsa se zvětšila viditelně a boli, převladaji nechutě než chutě a prcek maminku šetři tak, že vubec nezvracim :-) Mame už tři fotečky. První jsme pořidili v 6. měsici, srdičko bylo vidět blikat již 5tt+6.

katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 21.12.10 16:27

Ahoj,taky se k vám přidám,jsem 6 tt,bříško mě taky pobolívá,chutě taky nemám spíš nechutě ale zatím nezvracím,od ledna nastupuji na neschopenku tak se bojim že se budu nudit :think:

katarina30
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 21.12.10 17:00

AHoj holky…tak já taky otěhotněla nejspíš 24.11 a dneska jsem 6+1tt…a taky doufám, že vše bude OK…byla jsem včera (6+0) na utz a byla vidět dutinka a žloutkový váček, na další kontrolu jdu 3.1 tak už snad bude :srdce: ale i tak mám strach aby vše pokračovalo tak jak má a vše bylo v pořádku :-) termín bych měla mít 15.8.2011 přikládám i foto ze včerejšího utz. :-)

zane2611
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 30 inzerátů 21.12.10 17:08

to já se už nudím :)
byla jsem doma už měsíc před otehotněním, moc špatně jsem snášela léky před inseminací a bylo mi víc mizerně než teď :-D
no zatím si to celkem užívám, vycházky jsou neomezené, takže se může ven kdykoliv, špatně mi taky není…akorát před týdnem jsem prodělala ošklivý zánět krku a musela jsem brát antibiotika…z toho jsem moc ráda nebyla, ale podle lékaře by bylo horší vystavovat malé dlouhodobé infekci :-(
já mám fotečku, jednu z minulého týdne(začátek 6tt), už bylo vidět srdíčko, byl to super pocit, když to vidíš na tom ultrazvuku :potlesk: :wink:
a ty prsa to máš pravdu- já si to užívám, moc velké jsem je neměla, tak teď je to lepší :-P

zane2611
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 30 inzerátů 21.12.10 17:12

srdíčko tam už určitě uvidíš, já ho viděla v6tt+1, bylo sice trochu schované, ale pan doktor ho nakonec našel :-D

votompotom
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 21.12.10 20:59

Ahojky, já jsem teď asi tak 5+4. nevolnost je u mě denní rutina, horší je, když to jde opravdu ven a to se mi děje většinou odpo okolo druhé hodiny. na další kontrolu jdu 4.1. a taky by už mělo být vidět srdíčko, tak doufám, že nesklame, když to na vánoce budeme oznamovat doma. už se to nedá utajit, jelikož jsem v posledních měsících dost zhubla, tak mi vyskočil podbříšek teď a už nezapnu gatě :-( přikládám fotku našeho fleka z první kontroli 13.12.

Příspěvek upraven 22.12.10 v 20:47

katarina30
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 21.12.10 21:45
votompotom píše:
Ahojky, já jsem teď asi tak 6+2. nevolnost je u mě denní rutina, horší je, když to jde opravdu ven a to se mi děje většinou odpo okolo druhé hodiny. na další kontrolu jdu 4.1. a taky by už mělo být vidět srdíčko, tak doufám, že nesklame, když to na vánoce budeme oznamovat doma. už se to nedá utajit, jelikož jsem v posledních měsících dost zhubla, tak mi vyskočil podbříšek teď a už nezapnu gatě :-( přikládám fotku našeho fleka z první kontroli 13.12.

No tak já jsem byla na utz. v 6+0 a byla dutinka a žloutkový váček…ale měla jem ovu až 17DC, jinak oznamovat to budeme taky na štědrý den rodičům…tak doufám, že nic nezakřikneme…ale všude a všem oznamuju, že jestli se povede, jestli nám bude přát štěstí a jestli vše dopadne tak jak má…tak že se nám v srpnu narodí 2. mimi…:-) tak doufám, že opravdu narodí…

barvik
Závislačka 3483 příspěvků 21.12.10 21:53

Ahoj holky, dnes mi doktor potvrdil 5týden :) mám pocit, že se nám to povedlo snad na poprvé a máme z toho s přítelem strašnou radost, ačkoliv nás to zaskočilo :) Jinak taky nám to přijde jako nejlepší dárek k vánocům :) proto jsem dnes sháněla doktora, který nemá dovolenou a je ochoten udělat mi fotečku :srdce:

kikina11
Závislačka 2539 příspěvků 22.12.10 10:05

Ahoj holky,

taky se k vam pridam. Minuly ctvrtek jsem byla na utz a byly jsme 6+1 a videli jiz srdecni akci, spatne je mi skoro cele odpoledne a spala bych neustale.
Bohuzel jsem po dvou potratech tak mam ted strach a zatim se moc neraduju. Navic si musim pichat injekce na redeni krve. Zitra jdu na dalsi UTZ tak se modlim aby bylo vse ok.

katarina30
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 22.12.10 17:37
kikina11 píše:
Ahoj holky,taky se k vam pridam. Minuly ctvrtek jsem byla na utz a byly jsme 6+1 a videli jiz srdecni akci, spatne je mi skoro cele odpoledne a spala bych neustale.
Bohuzel jsem po dvou potratech tak mam ted strach a zatim se moc neraduju. Navic si musim pichat injekce na redeni krve. Zitra jdu na dalsi UTZ tak se modlim aby bylo vse ok.

hrozně moc držím palce…a určitě dej vědět :-)))

votompotom
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 22.12.10 20:28

taky držím pěstičky, tentokrát to musí vyjít :-D

kikina11
Závislačka 2539 příspěvků 23.12.10 16:44

Ahoj,

tak dnes 7+5 a vse ok, tuk tuk tuk

Tak snad

Jinak krasne vanoce holky. Pohoda, klidecek a uzivani si tehulkovani :)

evculinda
Extra třída :D 12968 příspěvků 24.12.10 09:09

Ahoj holky, dnes nadělíme rodině krásné // :mrgreen: :srdce: Špatně mi je skoro celý den, takže byla opravdu dřině to nevykecat, ale stálo to za to :mrgreen:

k dr. jdu 29.12 a už se fakt těším na :srdce:

Krásné Vánoce všem :huban:

zane2611
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 30 inzerátů 24.12.10 09:19

také držím pěstičky ať ti to výjde, hlavně se nestresovat a odpočívat :-D

já jsem zatím v pohodě, trošku špatně mi bývá akorát večer, po té 9,10 hod…
Tak Vám těhulky přeji krásné Vánoce a svátky, hlaďte si bříška, ať jsou mimi spokojené :-D :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 213 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >