Jet na pohotovost? 33tt mám zánět močáku.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkas322
Povídálka 16 příspěvků 10.03.19 13:27
Jet na pohotovost ? 33tt

Ahoj holky od rána jen ležím a nebo sedím na záchodě.
Mám strašný tlak v močáku a když čůrám, tak je to strašně nepříjemný. Stejně tak když chodím, tak mě tam kolikrát až bolestivě bodne.
Na malou chodím fakt co 20 minut.
Podle všeho mám zánět močáku a chystám se jít k Dr ale je tam zítra až odpo a bojím se zhoršení,
Myslíte že počkat do zítra, nebo jet raději na pohotovost?
Nepoznám jak moc vážne to je ale nemůžu fakt bolesti moc chodit a sedět už vůbec ne :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Apple11
Stálice 72 příspěvků 10.03.19 13:30

Jeď hned, dají ti prášky a bude líp. Do zítřka je dlouhá doba a jsi těhotná, určitě jeď!

Demi
Závislačka 3779 příspěvků 10.03.19 13:32

Samozřejmě jeď a nečekej. Tyhle záněty jsou nebezpečné.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 10.03.19 13:33

@Lenkas322 jed hned

Uživatel je onlinedi.xi.nka01
Kecalka 108 příspěvků 10.03.19 13:33

Nikdy jsem nezažila ale kdybych nemohla bolesti chodit a sedět jela bych. Byla jsem v tehotenstvi u zubarky, vrtala mi zub a já nechtela injekci. Řekla mi ze tehotna žena by neměla cítit bolest, ze je to pro dite horsi než ta injekce ;)

Uživatel je onlinebartsch
Závislačka 4753 příspěvků 10.03.19 13:33

Zánět močového měchýře není žádná sranda. Je nebezpečný. A v těhotenství obvzlášť. Je to třeba přeléčit a rozhodně začít co nejdříve. Jeď na pohotovost.

Příspěvek upraven 10.03.19 v 13:37

Uživatel je onlinebartsch
Závislačka 4753 příspěvků 10.03.19 13:34

Příspěvek upraven 10.03.19 v 13:36

Lenkas322
Povídálka 16 příspěvků 10.03.19 13:36

Tak já teda nebudu čekat na zítra a jedu. Děkuji

Ketris
Echt Kelišová 9878 příspěvků 10.03.19 13:38

Urcite jed, i zanet mocaku je nebezpecne!

dedrichov
Závislačka 3352 příspěvků 10.03.19 13:38

Zakladatelko určitě zajeď na pohotovost.
Trochu zaplevelím diskuzi, právě jsem z pohotovosti přijela. Chci vám napsat o své blbosti:
v mé sklenici, z které jsem předtím pila, bylo od manžela nalité savo (věděla jsem o tom), stála vzadu na lince. Takže jsem se ho po návratu z procházky MÁLEM napila. Prostě jsem ho měla v puse, jak jsem si chtěla loknout, ale okamžitě to vyplivla do dřezu a ihned proplachovala … snad dobrý, ale říkám si, jak jsme oba blbí.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48321 příspěvků 10.03.19 13:43

Urcite bych taky n3c3kala.zanet muze vyvolat i porod a na ten je hodne brzy

Mondousek
Kecalka 304 příspěvků 10.03.19 15:50
@dedrichov píše:
Zakladatelko určitě zajeď na pohotovost.
Trochu zaplevelím diskuzi, právě jsem z pohotovosti přijela. Chci vám napsat o své blbosti:
v mé sklenici, z které jsem předtím pila, bylo od manžela nalité savo (věděla jsem o tom), stála vzadu na lince. Takže jsem se ho po návratu z procházky MÁLEM napila. Prostě jsem ho měla v puse, jak jsem si chtěla loknout, ale okamžitě to vyplivla do dřezu a ihned proplachovala … snad dobrý, ale říkám si, jak jsme oba blbí.

Tak to je šílený. A co ti řekli na pohotovosti? A máš nějak poleptanou pusu? A proč manžel lil savo do skleničky a nechal ji na lince? Fakt mě to zaujalo, tak se nezlob za lavinu otázek. :-)

dedrichov
Závislačka 3352 příspěvků 10.03.19 20:39
@Mondousek píše:
Tak to je šílený. A co ti řekli na pohotovosti? A máš nějak poleptanou pusu? A proč manžel lil savo do skleničky a nechal ji na lince? Fakt mě to zaujalo, tak se nezlob za lavinu otázek. :-)

naštěstí snad vše v pořádku. Byla to blbá souhra náhod, tak to píšu jako poučení pro ostatní, aby opravdu byli jako ostříži.
Našla jsem ve sklenici malé tečky, nejspíš plíseň a manžel se nabídl, že to osavuje. Já zrovna odcházela s dětmi na procházku. Po návratu jsem hrábla po skleničce za dřezem, z které jsem předtím pila … Naštěstí jsem si už při loku uvědomila, že je to nějaký hnus a ihned vyplivla a okamžitě vyplachovala pusu proudem vody. Pak jsem jela na pohotovost, ještě mě prohlédli na ORL, tam jdu ještě zítra na kontrolu. Ale vše se tváři normálně, nic mě nepálí.
Tak si říkám, že jsem měla z pr…e kliku. Jsme oba blbci no.

Mondousek
Kecalka 304 příspěvků 10.03.19 22:24

@dedrichov Tak hlavne, ze jsi ok a ze po tom nesahly deti. Nedavno bylo ve zpravach, ze dvojcata batolata snedla krtka na cisteni odpadu, poleptany mela pusinky a mela poleptany ruce i mama. Tak to taky musela byt podobna silena souhra nahod. Na diskuzi tu mamu desne odsuzovali, ale kdovi, jak to bylo. I kdyz je clovek hodne opatrny, tak kdyz se to zle semele, muze se stat cokoli. Ale je zajimavy,ze tebe nepali ani ta pusa. Bych si myslela, ze kdyz pocucam savo, tak to bude zly. ;)

Ketris
Echt Kelišová 9878 příspěvků 11.03.19 10:03

@dedrichov Hlavne, ze to dopadlo dobre! :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama