Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@Eldorado.cz děkuju za reakci
..jeste jsme zadnou nekoupili, ale tu cam skrtam kvuli tomu pultiku ![]()
Já mám doma také CAM, ale řadu Istante a tam jde pultík normálně odebrat. Ale ta cena oproti Campione je teda dost vyšší. Nicméně malý je z ní naprosto nadšený. Zatím jsou mu 4 měsíce, tak uvidíme jestli mu to vydrží. ![]()
Dobrý den. Nejde mi přidělat velky pultík na ten malý. Prosím je na to nějaký fígl.??
Nebo to máme rozbité.. ![]()
Děkuji