Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@zrezlá plechovka píše:
@Sova Klára Musím si trochu rejpnout. Píšeš, že bys nedávala nic s K a R. Pak navrhuješ dívčí jména Klaudie, Patricie a Valerie.
Karin má K+R dokonce dohromady a ostatní jsou alternativou, vzhledem k tomu, že jméno nemá ani končit na A… A u kluků to až tolik nevadí podle mě…
Vždyť ta jména končící na A k tomu sednou, se to tak lehce vyslovuje:-)
@hofka píše:
Vždyť ta jména končící na A k tomu sednou, se to tak lehce vyslovuje:-)
Jo? Mě teda ne… Je to stejné jak třeba Jakub Bloudek nebo Marek Kostka zkrátka musíte udělat mezeru… Jinak to taky může znít jako Hana Razimová…
Mně se A na konci a začátku taky vyslovuje naprosto v pohodě, aniž bych musela dělat mezeru. U ostatních písmen už to tak snadné není.