Jméno k příjmení Arazim/Arazimová

Napsat příspěvek
Velikost písma:
959
12.5.17 20:35
@zrezlá plechovka píše:
@Sova Klára Musím si trochu rejpnout. Píšeš, že bys nedávala nic s K a R. Pak navrhuješ dívčí jména Klaudie, Patricie a Valerie. 8o

Karin má K+R dokonce dohromady a ostatní jsou alternativou, vzhledem k tomu, že jméno nemá ani končit na A… A u kluků to až tolik nevadí podle mě…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15074
12.5.17 20:41

Vždyť ta jména končící na A k tomu sednou, se to tak lehce vyslovuje:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
959
13.5.17 08:26
@hofka píše:
Vždyť ta jména končící na A k tomu sednou, se to tak lehce vyslovuje:-)

Jo? Mě teda ne… Je to stejné jak třeba Jakub Bloudek nebo Marek Kostka zkrátka musíte udělat mezeru… Jinak to taky může znít jako Hana Razimová…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
484
13.5.17 10:32

Mně se A na konci a začátku taky vyslovuje naprosto v pohodě, aniž bych musela dělat mezeru. U ostatních písmen už to tak snadné není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
887
13.5.17 17:23

Světlana a Daniel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková