Jméno pro holčičku: Julie nebo Klaudie ?

3
6.1.24 23:18

Jméno pro holčičku: Julie nebo Klaudie ? ????

Zdravím Vás, máme s přítelem trochu dilema. Jaké vybrat jméno pro naší holčičku?
Výběr se nám dost zúžil a to na tyto 2 krásná jména :
A) Julie
B) Klaudie

Malá nápověda - Příjmení Králová :andel:

Které z nich by jste vybrali? :)

Moc děkujeme :mavam:

Příspěvek upraven 06.01.24 v 23:43

Anketa

Hlasovalo:

Loreipsum doloret

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9097
6.1.24 23:33

Klaudie. Julča někdo říká ženskému pohlavnímu orgánu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
654
6.1.24 23:34

Hezke jsou obe, ale osobne bych dala spis Klaudii :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4652
6.1.24 23:47

Dala bych Julii teda. Ale Julčo je hrozné. Tak Claudii - s C

Klaudie s K mi evokuje Klauna :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
6.1.24 23:56

@Hanna416 obojí jsou moc hezká jména, Klaudie Králová zní dobře, jde to k sobě a dobře se to vyslovuje, Julie Králová jde o něco hůř vyslovovat,
Klaudie se mi líbí víc, ale Julie je také hezké jméno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
6.1.24 23:58

Tak teď čtu to příjmení a to bych tedy Klaudie nedala. Klaudie Králová je jazykolam. Julie Králová je za mne lepší

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
7.1.24 00:06

@Serpentini Na to jsme byli už taky upozorněni :D ale přijde nám, že to mohly říkat tak naše babičky, v dnešní době jsou už jiné názvy, nebo? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
7.1.24 00:07

@Hanna416 nejsou, julča je furt julča i v současné školce :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
7.1.24 00:08

Klaudie Králová - ty to dítě nemáš ráda? Vždyť je to hrozně krkolomný. Navíc, jak ji budeš oslovovat zdrobněle? Klaudinko?

Když už tak Julie. I když ani to s příjmením nejde dohromady.
S tímhle příjmením by se mi líbila Petra, Jana nebo Lucie.

  • Citovat
  • Upravit
Janli
7.1.24 00:08
@Tichošlápek píše:
@Hanna416 nejsou, julča je furt julča i v současné školce :lol:

U nás se to teda neříká.

  • Citovat
  • Upravit
3
7.1.24 00:09

@Tichošlápek a sakra :lol: No jsem zvědavá, jaké názory tu budou zítra ráno. :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16328
7.1.24 00:15

Mně se moc líbí Jůlinka. :D
Tenkrát jsem si byla jistá, že budeme mít holčičku.
A místo Jůlinky se narodil Adámek. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.24 00:18
@Janli píše:
U nás se to teda neříká.

julča :oops: jsou hodně západní čechy, pokud vím

  • Citovat
  • Upravit
5098
7.1.24 00:18

Mne zni dohromady lip Julie Kralova. Klaudie Kralova je lehce jazykolam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5098
7.1.24 00:21
@Hanna416 píše:
@Serpentini Na to jsme byli už taky upozorněni :D ale přijde nám, že to mohly říkat tak naše babičky, v dnešní době jsou už jiné názvy, nebo? :mrgreen:

Jako u nas doma to byvala zasadne julca nebo julinka :) Ale stejne se mi to jmeno libi, predstavim si spis Shakespeara nez pohlavni organ :lol: Dokonce jsem ji mela ve vyberu.

Ted s dcerou ale rikam „pipinka“, prijde mi divne vulve rikat normalnim. jmenem :lol: Proste mi to neslo pres pusu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková