Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Zdravím Vás, máme s přítelem trochu dilema. Jaké vybrat jméno pro naší holčičku?
Výběr se nám dost zúžil a to na tyto 2 krásná jména :
A) Julie
B) Klaudie
Malá nápověda - Příjmení Králová ![]()
Které z nich by jste vybrali? ![]()
Moc děkujeme ![]()
Příspěvek upraven 06.01.24 v 23:43
Dala bych Julii teda. Ale Julčo je hrozné. Tak Claudii - s C
Klaudie s K mi evokuje Klauna ![]()
@Hanna416 obojí jsou moc hezká jména, Klaudie Králová zní dobře, jde to k sobě a dobře se to vyslovuje, Julie Králová jde o něco hůř vyslovovat,
Klaudie se mi líbí víc, ale Julie je také hezké jméno
Tak teď čtu to příjmení a to bych tedy Klaudie nedala. Klaudie Králová je jazykolam. Julie Králová je za mne lepší
@Serpentini Na to jsme byli už taky upozorněni
ale přijde nám, že to mohly říkat tak naše babičky, v dnešní době jsou už jiné názvy, nebo? ![]()
Klaudie Králová - ty to dítě nemáš ráda? Vždyť je to hrozně krkolomný. Navíc, jak ji budeš oslovovat zdrobněle? Klaudinko?
Když už tak Julie. I když ani to s příjmením nejde dohromady.
S tímhle příjmením by se mi líbila Petra, Jana nebo Lucie.
@Tichošlápek píše:
@Hanna416 nejsou, julča je furt julča i v současné školce
U nás se to teda neříká.
@Tichošlápek a sakra
No jsem zvědavá, jaké názory tu budou zítra ráno. ![]()
Mně se moc líbí Jůlinka. ![]()
Tenkrát jsem si byla jistá, že budeme mít holčičku.
A místo Jůlinky se narodil Adámek. ![]()
@Janli píše:
U nás se to teda neříká.
julča
jsou hodně západní čechy, pokud vím
Mne zni dohromady lip Julie Kralova. Klaudie Kralova je lehce jazykolam.
@Hanna416 píše:
@Serpentini Na to jsme byli už taky upozorněniale přijde nám, že to mohly říkat tak naše babičky, v dnešní době jsou už jiné názvy, nebo?
Jako u nas doma to byvala zasadne julca nebo julinka
Ale stejne se mi to jmeno libi, predstavim si spis Shakespeara nez pohlavni organ
Dokonce jsem ji mela ve vyberu.
Ted s dcerou ale rikam „pipinka“, prijde mi divne vulve rikat normalnim. jmenem
Proste mi to neslo pres pusu.