Jméno pro holčičku Týna

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
108294
5.1.22 12:21
@dedrichov píše:
A copak chce? Dcerky spolužačka chtěla bratříčka Emanuela :mavam:

Petr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108294
5.1.22 12:25
@JitulkaJ píše:
nerikam, ze nemuze, at si kazdy dela, co chce :lol: jen sama ze zkusenosti vim, ze veci vetsinou nejsou tak, jak si je clovek naplanuje a tisickrat se zmeni, i kdyby jen za dobu tehotenstvi :lol: prijde mi to proste asi jako malichernost tohle resit, kdyz jeste ani tehotna neni (chapala bych to, kdyby dite uz cekali)… takhle buhvi, kdy tehotna bude, s kym a jestli nakonec vubec a pokud ano, co to vlastne bude… veci se meni, lidi se meni, vztahy se meni… asi jsem vyrostla ze staveni si vzdusnych zamku a malovani si budoucnosti :lol: nehlede na to, ze gramotny, dospely clovek si informaci, na kterou se slecna pta, dokaze vyhledat behem par vterin a usetrit si castak hlavne ze ma vase 8 leta vnucka jasno, urcite ji to do dospelosti vydrzi :mrgreen: a kdyz ne, nevadi, v 8 letech se jeste takove mysleni da snadno pochopit, v dospelosti uz mi to proste prijde naivni :lol:

To už by člověk nesměl nic, nad ničím přemýšlet, nic si přát…jasný že jí to nevydrží, ale o tom to vůbec není. Co nechat lidem aspon jejich sny a neporoučet co si kdo smí myslet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
5.1.22 13:11
@JitulkaJ píše:
nerikam, ze nemuze, at si kazdy dela, co chce :lol: jen sama ze zkusenosti vim, ze veci vetsinou nejsou tak, jak si je clovek naplanuje a tisickrat se zmeni, i kdyby jen za dobu tehotenstvi :lol: prijde mi to proste asi jako malichernost tohle resit, kdyz jeste ani tehotna neni (chapala bych to, kdyby dite uz cekali)… takhle buhvi, kdy tehotna bude, s kym a jestli nakonec vubec a pokud ano, co to vlastne bude… veci se meni, lidi se meni, vztahy se meni… asi jsem vyrostla ze staveni si vzdusnych zamku a malovani si budoucnosti :lol: nehlede na to, ze gramotny, dospely clovek si informaci, na kterou se slecna pta, dokaze vyhledat behem par vterin a usetrit si castak hlavne ze ma vase 8 leta vnucka jasno, urcite ji to do dospelosti vydrzi :mrgreen: a kdyz ne, nevadi, v 8 letech se jeste takove mysleni da snadno pochopit, v dospelosti uz mi to proste prijde naivni :lol:
@Anna766 píše:
To už by člověk nesměl nic, nad ničím přemýšlet, nic si přát…jasný že jí to nevydrží, ale o tom to vůbec není. Co nechat lidem aspon jejich sny a neporoučet co si kdo smí myslet?

kde poroucim? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108294
5.1.22 13:26
@JitulkaJ píše:
kde poroucim? :think:

Vidíš, druhého poučuješ co si smí myslet, nad čím smí snít a sama vyskakuješ na druhého co jak nazve :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
9.1.22 08:21
@KristynaDorian píše:
Dobrý den.
Plánujeme miminko a přemýšleli jsme nad jménem pro holku. Jmenuji se Kristýna a pak jméno se mi absolutně nelíbí, ale líbí se mi Týna, všem říkám, ať mi tak říkají. A chtěla bych, aby se holčička jmenovala Týna. Je to „běžné“ jméno, nebo je potřeba kvůli tomu jménu vyřešit nějaké papírování prosím?

A mě by naopak moooc zajímalo, jestli do jména půjdete? :smiling_face_with3_hearts: 🌼 🤩že by naše malá měla „jmenovkyni“ (v případě že budete čekat holčičku 😍 👍) určitě se pak ozvěte, jak to vše dopadlo.. Přeji krásný nový rok 2022 a ať je vše ok😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 11:34
@JitulkaJ píše:

Děkuji za vaše naprosto zbytečné info. Do mého života nevidíte, snažila jsem se prohledat dost webu na zjištění, zda-li to je složité nebo ne, ale nikde to nebylo uvedeno jistě, pro mě je lepší se zeptat zkušenějších. Děkuji vám za váš čas, který jste promarnila na odpovědích, zcela zbytečně. V září se nám narodí Týnka nebo Milan. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
9.1.22 14:34
@KristynaDorian píše:
Děkuji za vaše naprosto zbytečné info. Do mého života nevidíte, snažila jsem se prohledat dost webu na zjištění, zda-li to je složité nebo ne, ale nikde to nebylo uvedeno jistě, pro mě je lepší se zeptat zkušenějších. Děkuji vám za váš čas, který jste promarnila na odpovědích, zcela zbytečně. V září se nám narodí Týnka nebo Milan. :*
:srdce: :palec:,…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
9.1.22 14:36

… Jestli mohu, když tak nad tím přemýšlím a jsme u těch jmen🌼 🌞 :wink: 👍… Vždycky jsem si říkala, jaké jméno bych dala kdybychom měli třetí dítko - co by se hodilo za dívčí jméno k Táničce a Týnušce? 😊 🌞 🌼 Kluka jsem vždy chtěla Matěje.. Ale holčičí bychom asi už netušili… Mě se vždycky líbila Anna, Natálie, Magdalena, Aneta, Ema ale to mi zavrhl manžel… Asi bych třetí ráda, ale s tím případným jménem pro holčičku máme zásek😎 😆..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
10.1.22 21:11

Timea? Tamara? Obě se mi celkem líbí ( Timuška, Tamuška…) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
13.1.22 22:04
@Piava píše:
Timea? Tamara? Obě se mi celkem líbí ( Timuška, Tamuška…) :)

Pěkné, ale to už asik ne.. Jiz takto, se někteří jedinci pořád dokola ptají jestli se nám nepleta Týnka s Tání… Někdy už mě to vcelku vytáčí, že se na to někdo může furt dokola ptát.. Říkala jsem si Rozárka - Róza… Rozálie či jestli dát jen Rózu to nevím nevím, ale asi se dává.. Našla jsem že jich pár v ČR je… No :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat