Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Fiveone píše:
To ano, ale prostě znám třeba rodinu, kde jedna holka je po mrtvé tetě, kluk po mrtvém dědovi, další holka po mrtvé sestřenici a ti, kteří mají jméno po někom, kdo v rodině nezemřel mají z nějakého důvodu lepší život. A takto znám těch rodin víc. Nevím čím to je.
Přijde Ti, že Zdeněk Svěrák má smutný život? ![]()
@Mariamarry píše:
Ahoj, doma máme Andrejka(Andrej), ale teď čekáme druhého chlapečka, vůbec si nedokážu vybrat jméno.
Příjmení je jen na 3 písmena, ale nebudu ho tu psát.
Návrhy jsou: Adrian, Boris, Bernand, Fabricio, Ivan, Jan, Josef(po zesnulém strýci, takže to je dost fanoušek), Richard, Sarius
Děkuji jestli mi poradíte.
Z tvého výběru: Adrian Josef, Richard Josef
Návrhy: Zbyněk, Vladan, Chrudoš, Vlastislav, Angus, Janus.