Jméno pro kluka k bráškovi Andrej?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
38
7.11.22 12:48

Ondra? Nebo Alex :) je hodne krasnych jmen

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.22 18:36
@Fiveone píše:
To ano, ale prostě znám třeba rodinu, kde jedna holka je po mrtvé tetě, kluk po mrtvém dědovi, další holka po mrtvé sestřenici a ti, kteří mají jméno po někom, kdo v rodině nezemřel mají z nějakého důvodu lepší život. A takto znám těch rodin víc. Nevím čím to je.

Přijde Ti, že Zdeněk Svěrák má smutný život? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.22 18:38
@Mariamarry píše:
Ahoj, doma máme Andrejka(Andrej), ale teď čekáme druhého chlapečka, vůbec si nedokážu vybrat jméno.
Příjmení je jen na 3 písmena, ale nebudu ho tu psát.
Návrhy jsou: Adrian, Boris, Bernand, Fabricio, Ivan, Jan, Josef(po zesnulém strýci, takže to je dost fanoušek), Richard, Sarius
Děkuji jestli mi poradíte.

Z tvého výběru: Adrian Josef, Richard Josef

Návrhy: Zbyněk, Vladan, Chrudoš, Vlastislav, Angus, Janus.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková