Reklama

Jóga pro seniory (Ol.)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cindysek
Stálice 96 příspěvků 11.02.17 08:31
Jóga pro seniory (Ol.)

Ahoj holky, maminka od přítele bude mít narozeniny (64let), dlouho chodila cvičit kruhové tréninky, ale co před rokem skončila v práci, tak přestala a podepisuje se to na jejím zdraví. Napadlo nás( už jsem se s ní o tom několikrát bavila), pořídit jí pár lekcí jógy alespoň na vyzkoušení, jestli ji to chytne. Máte některá v okolí seniory, co cvičí jógu? Zvládají to v pohodě? Musí to být lekce speciálně pro starší lidi nebo stačí kurzy pro začátečníky? Jsme z Olomouce, tak nejlépe i doporučit instruktora nebo cvičení tady. Předem moc děkuji za reakce. :hug:

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 11.02.17 09:35

@Cindysek já teda nejsem z Olomouce, ale z Prahy, tak jen takový návrh - tady má hodně úspěch pro seniory aquaerobic. Často jsou tu i kurzy dotované. Tak můžete kouknout i po tom. (Chodím cvičit do bazénu, kde tyhle kurzy mají a mají pořád plno. A prý i 80/90 leté cvičence)

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 11.02.17 10:06

Moji zname je presne tolik let a zvlada to v pohode. Normalne jogu pro pokrocile, dokonce je pruznejsi nez ja :mrgreen: Ale cvici i doma kazdy den.

Cindysek
Stálice 96 příspěvků 11.02.17 13:37

@Ornwen moc děkuju za návrh, to mě ani nenapadlo :palec: mrknu na to

Cindysek
Stálice 96 příspěvků 11.02.17 13:39

@Lenca27 a začínala normálně na lekcích pro začátečníky? Jiank super :potlesk:

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 12.02.17 10:49
@Cindysek píše:
@Lenca27 a začínala normálně na lekcích pro začátečníky? Jiank super :potlesk:

Ja myslim, ze ani ne, ze ta joga se docela da chytnout :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama