Jóga pro seniory (Ol.)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cindysek
Stálice 96 příspěvků 11.02.17 08:31
Jóga pro seniory (Ol.)

Ahoj holky, maminka od přítele bude mít narozeniny (64let), dlouho chodila cvičit kruhové tréninky, ale co před rokem skončila v práci, tak přestala a podepisuje se to na jejím zdraví. Napadlo nás( už jsem se s ní o tom několikrát bavila), pořídit jí pár lekcí jógy alespoň na vyzkoušení, jestli ji to chytne. Máte některá v okolí seniory, co cvičí jógu? Zvládají to v pohodě? Musí to být lekce speciálně pro starší lidi nebo stačí kurzy pro začátečníky? Jsme z Olomouce, tak nejlépe i doporučit instruktora nebo cvičení tady. Předem moc děkuji za reakce. :hug:

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4530 příspěvků 11.02.17 09:35

@Cindysek já teda nejsem z Olomouce, ale z Prahy, tak jen takový návrh - tady má hodně úspěch pro seniory aquaerobic. Často jsou tu i kurzy dotované. Tak můžete kouknout i po tom. (Chodím cvičit do bazénu, kde tyhle kurzy mají a mají pořád plno. A prý i 80/90 leté cvičence)

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 11.02.17 10:06

Moji zname je presne tolik let a zvlada to v pohode. Normalne jogu pro pokrocile, dokonce je pruznejsi nez ja :mrgreen: Ale cvici i doma kazdy den.

Cindysek
Stálice 96 příspěvků 11.02.17 13:37

@Ornwen moc děkuju za návrh, to mě ani nenapadlo :palec: mrknu na to

Cindysek
Stálice 96 příspěvků 11.02.17 13:39

@Lenca27 a začínala normálně na lekcích pro začátečníky? Jiank super :potlesk:

Lenca27
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 12.02.17 10:49
@Cindysek píše:
@Lenca27 a začínala normálně na lekcích pro začátečníky? Jiank super :potlesk:

Ja myslim, ze ani ne, ze ta joga se docela da chytnout :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >