Jorkšíři a vše okolo nich

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7907
8.6.13 12:56

@Katuskka kmila jsem K9 cenově přijatelné a dobré. Srst pěkná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1637
8.6.13 13:44

Petra2829 kapky máme a nepomáhají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
11.6.13 08:31

Holky, chtěla bych se zeptat, jak rychle by měly příbírat/růst jorkšíří štěňátka? Máme doma 10 dní štěňátko a za těch 10 dní přibral 200 g, nevím, jestli to není hodně? chu´t k jídlu má velkou, ale dávám mu jen 4 denně granule, jak nám řekla chovatelka, tak nevím, jestli nemá hlad nebo jestli spíš nepřibírá hodně :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17925
12.6.13 09:33

Ahojky, tak od nedělěe máme doma 5.malinkatých štěnátek. jednoho pejska a 4 fenečky jsou zdraví a krásně prospívají hodím fotky ju.
Porod proběhl pěkně, jen v noci jsme musely na veterinu na pohotovost. zustala v ní placenta ale i to dopadlo dobře nic jí není chodí čurat jíme tak je to OK. hlídá si je jako oko v hlavě. :* Je užasná máma, musím jí pochválit. :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
12.6.13 09:36
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17925
12.6.13 09:38

Tohle jsou 2.denni stenatka. Yorksirskeho teriera. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17925
12.6.13 09:39

Tady jeste jednou i z maminkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17925
12.6.13 09:40

@Katuskka -Děkuji moc. :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17925
12.6.13 09:42

@Katuskka -Pošli fotečku štěnátka, a co to je holka nebo klučík. A jaké máte jméno pro mrnouska. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
12.6.13 09:50

@Staninka30 Je to kluk, jmenuje se Rocky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17925
12.6.13 10:24

@Katuskka -Je moc krásnej moc se povedl. :dance: :srdce:
A zakolik je. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3624
12.6.13 10:36

@Staninka30 Děkuji :) Nechápu otázku za kolik je? My ho neprodáváme, my jsme ho koupili :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17925
12.6.13 10:58

@Katuskka -Ano za kolik byl. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17925
12.6.13 11:05

@Katuskka -penez,je nádhernej a je hodnej.jak si zvykal uvás doma bylo bez problému.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Babánek
18.7.13 15:51

Rady

Dobrý den měla bych pár otázeček ohledně joršírů. Před týdnem jsem si pořídila fenečku nechce mi jíst proplan ani royal jediné co mi sní je K9 je to vůbec dobré pro tyhle psíky? Mám 7letou čivavu a ta baští jen royal jiné by si nevzala…A ještě jedna otázka:Jedna paní mi řekla že jorkšírce mám podlepovat uši aby jí furt stáli je to nutné a jak to mám udělat? moc děkuji za odpovědi :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný