Jsem pořád nervní

202
19.7.13 11:40

jsem pořád nervní

Jsem pořád tak nervózní. Vytočí mě sebemenší prkotina. Jsem naladova, protivna, nepříjemná. Přemýšlím o prášcích na uklidnění. Máte s tím nějaká zkušenost a nebo máte pro mě radu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8912
19.7.13 11:43

Začni magnéziem…
(horčík, prodává se jako doplněk stravy, bývá v kombinaci třeba i s vitaminy)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1165
19.7.13 11:44

Jj magnezko, třeba je to dočasný stav? Já to měla 14 dní po porodu první dcery :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
19.7.13 11:47

Takže říkáte začít magnesia a pak se uvidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2642
19.7.13 11:48

.

Příspěvek upraven 21.02.14 v 23:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
19.7.13 11:49

@karafiatek
nesahej hned po prášcích, ale zkus třeba bylinky (třezalka, medunka) nebo bachovy esence… Je důležité přijít na to proč jsi taková a ne to řešit jen tím, že si vezmeš prášek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1165
19.7.13 11:50

Musíš hlavně najít příčinu…
Děti k babičce, spánek, jet s manželem někam na víkend, vypnout, zajít na masáž, infrasauny atd. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26890
19.7.13 12:09

Magnezium, napr. Magne B6 - s tim Beckem je to fajn a fakt to na tyhle stavy pomaha. Po trezalce a medunce spim a jsem nepouzitelna :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
19.7.13 12:31

Kupte si v lékarně hořčík (magnezium), měla jsem to stejně a pomáhá mi… :D až mě to samotn :D u překvapilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
19.7.13 14:31

Nedostatek sexu! :lol:
Já ho neměla přes rok a jsem na zabití :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
19.7.13 14:47
@anairda píše:
@karafiatek
nesahej hned po prášcích, ale zkus třeba bylinky (třezalka, medunka) nebo bachovy esence… Je důležité přijít na to proč jsi taková a ne to řešit jen tím, že si vezmeš prášek.

Třezalku nedoporučuji zejména tehdy, pokud užíváš HA. Snižuje totiž její účinky, takže abys nebyla ještě více nervní, pokud ti nepřijde MS. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20058
19.7.13 14:47

Jinak na magnesium bacha při větších dávkách pořádně prohání :mrgreen: Po nástupu do práce vyzkoušeno osobně :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
20.7.13 22:57

Já taky doporučuju hořčík a taky vitamíny B (B-komplex) a ještě B1 (Thyamin), ale „béčka“ ber po jídle, mimojiné zvyšují chuť k jídlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
20.7.13 23:04

Spíš bych zapracovala na sobě, urči si, co tě nervuje, povznes se nad to. najdi si něco co tě baví a v čem se budeš realizovat a mít z toho radost

• Nahlásit
  • Citovat
kytkasss
30.9.13 12:21

Ahoj,

já jsem poslední dobou taky dost nervní. Manžel mi často říká, že už se bojí si ze mě vůbec udělat legraci, protože se hned urážím. Vytáčí mě každá hloupost. Když se snažím partnerovi omluvit, často svoje chování svádím na všechny kolem. Že mi hrabe z mojí mámy (která je na práškách, a přestává se chovat normálně), že mám stres ze školy (chodím do třeťáku a píšu, teda snažím se, psát bakalářku), že je to tím, že jsem přestala kojit, a taky tím, jak jsem na péči kolem naší holčičky sama. Což je taky dost pravda, přítel je hodně pracovně vytížený, domů chodí k večeru a je dost unavený. Tudíž po něm nic nechci, všechno si dělám sama, ale pak toho mám taky dost plné zuby. Malé už je deset měsíců, je dost živá, začala chodit, takže uvařit, uklidit mě kolikrát stojí všechy síly, do toho si snažím si s ní hrát, dobře se o ni postarat, a o učení si mohu nechat zdát. Takže mě to stresuje, a na partnera se občas úplně zbytečně utrhuji. Kolikrát nemám ani čas si umýt hlavu nebo oholit nohy a cítím se pak hrozně, rozhodně ne moc žensky. Partner teď shání novou práci, kde by měl lepší pracovní dobu než má teď, a na jednom místě, které mu doporučil můj otec, to vypadá velmi nadějně. Byla jsem manžela doprovodit, a strašně mě vytáčela sekretářka, která na něm mohla nechat oči. Až jsem si skoro přála aby mu ta práce nevyšla. A víte co je na tom nejhorší? Že tohle mě dřív netrápilo. Protože jsem věděla, že jsem kočka, a sem tam někdo projevil nějaký zájem nebo snahu, partner si mě víc hlídal, chodila jsem do práce, mezi lidi..byla jsem mnohem klidnější a veselejší, a brala život tak jak přicházel. Jsem moc šťastná, že mám dítě a neměnila bych. Jen když vidím, že se na mě partner už méně dívá, a méně po mně touží (a chápu, že nemá důvod, často se vztekám, nemám čas se upravit, a když neuklízím nebo neskáču kolem malý, snažím se matlat bakalářku, doma chodím v teplákách), tak je mi to všechno líto.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama