Jsem posedlá váhou a tím jak vypadám

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
3.6.15 00:26

@čurynka101 ne, 5× za den opravdu nejím

  • Citovat
  • Upravit
35447
3.6.15 06:26
@Anonymní píše:
@čurynka101 Umím, ale když nemám hlad, tak do sebe přece nebudu nic ládovat.
@mroe Minule jsem to ale sama taky zvládla.

Uz priznat si ze problem mam, je krok k lecbe.
Nemit hlad a jist tedy dvakrat denne zeleninu, to opravdu neni normalni. Problem mas, a je v hlave.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1444
3.6.15 17:43

To je to, co celou dobu píšu, zakladatelka je evidentně přesvědčená, že problém nemá a že pomoc nepotřebuje. Takže jediný, kdo jí může pomoct je její přítel, toť otázka, jak se k tomu postaví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová