Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
@čurynka101 Umím, ale když nemám hlad, tak do sebe přece nebudu nic ládovat.
@mroe Minule jsem to ale sama taky zvládla.
Uz priznat si ze problem mam, je krok k lecbe.
Nemit hlad a jist tedy dvakrat denne zeleninu, to opravdu neni normalni. Problem mas, a je v hlave.
To je to, co celou dobu píšu, zakladatelka je evidentně přesvědčená, že problém nemá a že pomoc nepotřebuje. Takže jediný, kdo jí může pomoct je její přítel, toť otázka, jak se k tomu postaví.
@čurynka101 ne, 5× za den opravdu nejím