Jsem ve 24tt a necítím pohyby

Anonymní
11.8.20 21:35

Jsem ve 24tt a necitim pohyby

Ahojky, moc prosim o radu. Jsem uz ve 24tt a pohyby skoro vubec necitim, maximalne jedno cuknuti za cely den. Ve 23tt to bylo mnohem vice, myslite si, ze je to normalni, nebo ze je neco spatne? Dekuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3342
11.8.20 21:37

Hele na to ti nikdo relevantně odpovědět nemůže. Pokud máš obavy, jeď na pohotovost. Taky jsem v druhém těhotenství jela. Řekni, že cítíš málo pohyby a oni tě zkontrolují. Lepší zbytečně plašit, než se stresovat nebo dokonce něco zanedbat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
11.8.20 21:37

Může a nemusí, každopádně bych šla na pohotovost, hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
11.8.20 21:39

Vážně tě rady na internetu uklidní :roll:?? Jeď na pohotovost. Hned!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.8.20 21:40

Tohle ti může zodpovědět jenom doktor, který tě zkontroluje. Jestli máš pocit, že něco není ok, jed do nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
11.8.20 21:42

Neblbni a jeď. Já byla v těhotenství s tímhle v nemocnici 2×. Lepší jet 10× za sebou, než jednou pozdě. Nikdy nebyli nepříjemní, ba naopak, byli rádi, že jsem přijela, protože všichni jezdí právě spíš pozdě. Vezmi manžela a sjeďte na pohotovost do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
11.8.20 21:52
Jo, taky jsem byla dvakrát, dvakrát zbytečně, nikdo mi neřekl ani půl slova
@marlenka216 píše:
Neblbni a jeď. Já byla v těhotenství s tímhle v nemocnici 2×. Lepší jet 10× za sebou, než jednou pozdě. Nikdy nebyli nepříjemní, ba naopak, byli rádi, že jsem přijela, protože všichni jezdí právě spíš pozdě. Vezmi manžela a sjeďte na pohotovost do porodnice.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5873
11.8.20 21:53

Pokud cítíš výrazný rozdíl oproti předchozímu týdnu, tak bych určitě taky radši zajela nechat se zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
11.8.20 22:10

Jela bych na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
11.8.20 22:39

Mam to stejne. Oproti minulemu tydnu citim pohyby o dost min. Byla jsem koncem minuleho tydne v poradne. Dite na utz v poradku, jen otocene zady a navic hlavou dolu. Ja mam teda navic placentu vpredu, takze pohyby tlumi.
Pokud citis, ze se mrne vrti, nemyslim si, ze je neco spatne. Na pravidelnost pohybu je jeste dost casu a opravdu muze byt jinak otocene.
Pro klid bych na pohotovost jela, ale nehledala bych za tim nejaky problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
11.8.20 23:29

Uprimne jsem rada, ze malej uz je venku. Pro zmenu teda kontroluju jestli dýchá a to má už 8 mesicu.
Pokazdy, kdyz se malo hýbal jsem plašila, žrala sladký a štouchala do něj. Nejhorsi co jsem mohla čím zde diskuze a clanky na netu!!! Vzdy me to vyvedlo do strachu. No a ve finale byl proste otočenej zády nebo spal. Kdyz jsem ho prestala pozorovat a dělala. jiný věci sám se ozval. Na konci těhu i 1× denně. Pak mě doktorka poslala do nemocnice, kvuli ozvám - on ji tam ráno chrápal… v nemocnici chvíli nic, nic pak se vzbudil a byl čilej :D
Pokud se necítíš tak jeď, ale na druhou stranu stres a obavy jsou opravdu to nejhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
12.8.20 05:40
@Anonymní píše:
Ahojky, moc prosim o radu. Jsem uz ve 24tt a pohyby skoro vubec necitim, maximalne jedno cuknuti za cely den. Ve 23tt to bylo mnohem vice, myslite si, ze je to normalni, nebo ze je neco spatne? Dekuji moc :srdce:

Mrne může být jinak otocene.. Ale.. Jak psaly holky, nikdo ti to na netu neřekne, zajed prostě na kontrolu, buď ke své dr, nebo do špitálu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
12.8.20 06:04

Pokud citis neco spatne, nech se zkontrolovat. Jinak ano muze byt dite jinak natocene, taky se mi stalo. Ja mela placentu na predni stene a necitila jsem pohyby klidne cely den, vetsinou az k veceru, je pravda, ze to uz jsem pak mimi zkousela vzbudit s trochu i vysilovala, ale vzdy jsem ho nakonec vzbudila. Pravidelne jsem pohyby zacala citit az nekdy od 34tt, ale nebyly to bomby nikdy a to nemam nadvahu. Ve 24tt jsem pohyby zaznamenala treba jen jednou denne a intenzita se menila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama