K čemu byste přirovnaly kontrakce?

188
24.7.13 10:52

K čemu by jste přirovnali kontrakce?

Ahoj, ptala se mě kamarádka, co má v brzké době termín / prvorodička / k čemu bych přirovnala kontrakce..
Sama nevím, tak nad tím přemýšlím, řekla jsem že něco mezi hodně silnou ms a bolestí při střevní chřipce - hodně silné křeče..
Rodila jsem už dvakrát a jsem opravdu neznalec :mrgreen:
Porod jsem nevnímala, těšila jsem se na miminko a nebyla to žádná hrůza :)
Byla jsem v klidu a v pohodě a hned to šlo, psychika udělala svoje..
Díky za typy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58592
24.7.13 10:53

@Janka 54 u mě bolesti jak při ms.. ale pravidelné intervaly.. po klistýru bych to přirovnala asi ke křečím při střevní chřipce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20386
24.7.13 10:54

Tak ja k silnejsim MS bolestem… ;) Prvni dite jsem porodila strasne rychle, takze k druhemu porodu jsem sla taky neznala… ;) A az porodni asistentka mi rekla, ze ty menstruacni bolesti jsou vlastne kontrakce… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
24.7.13 10:54

Já asi taky jako bolesti při ms… :think: i když samo potom co se to rozjelo se to už snad ani přirovnat nedá… leda ke kontrakcím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
24.7.13 10:57

Takže se v tom tak nějak shodujem.. :lol: kámoška mi říkala, že už zapomněla jaký byli křeče při chřipce ale prý žije, tak to bude asi ok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7601
24.7.13 11:01

Zlomení dvaceti kostí naráz, to někde vyzkoumali vědci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
24.7.13 11:03

Ja bych to prirovnala k tomu, ze mi nekdo hodil pindu do drticky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
8959
24.7.13 11:04
@Erian píše:
Zlomení dvaceti kostí naráz, to někde vyzkoumali vědci ;)

pro nás prvorodičky informace jak dělaná :D hned mám menší strach! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 11:06

Já se cítila, jako by mne znásilňovalo sto chlapů najednou…tohle přirovnání mne napadlo při jedné z kontrakcí, takže tak. Neměla jsem epidural. :*(

• Nahlásit
  • Citovat
14679
24.7.13 11:06

Tak podle mě je to nepřirovnatelný, ano všichni říkají silnější MS bolesti, ale mě když přišli, tak jsem si řekla…který vůl to mohl přirovnat k MS bolesti. Měla jsem pocit, že mi odpadnou nohya že se trhám vejpůl :mrgreen:
Prostě je to nepřirovnatelný, každý si to musí zažít protože, každá má bolesti jiné. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
24.7.13 11:07

Myslím, že kombinace střevní chřipky a silných ms bolestí je celkem výstižná :nevim: U prvního mi to chvíli trvalo, než jsem na záchodě pochopila, že už to není jen od střev, ale že jsou to kontrakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
24.7.13 11:09

@Lussye To přirovnání ms bolestí je právě díky slabým kontrakcím ze začátku si myslím, alespoň u mě tedy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
24.7.13 11:11

Já měla vždy velice silně bolestivou MS, takže porod byl vlastně pohoda:-) od porodu už mě při ms břicho nebolí, takže za mě normální ms :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
24.7.13 11:12

Já si připadala jako by mi někdo bodal a kroutil nožem v zádech a podbřišku. No žádná slast. A silnější MS? No to se musím smát :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.13 11:12
@chatwenna píše:
Ja bych to prirovnala k tomu, ze mi nekdo hodil pindu do drticky :-D
@Lejaa píše:
pro nás prvorodičky informace jak dělaná :D hned mám menší strach! :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Přidávám se k ostatním, silné MS bolesti v kombinaci se střevní chřipkou. Ale vždycky když se o tom bavím s nějakou prvočekatelkou, tak ji hned uklidňuju, že pozitivum na tom všem (mimo dítěte) je, že to není třeba jako bolest zubů, trvalá, s nikdy nekončícími vlnami, kdy to bolí chvilkama míň, chvilkama víc, ale pořád. Že prostě bolest přijde a když odejde, nebolí NIC, člověk má chvilinku na vydechnutí a nemusí na to pořád myslet. Ovšem po druhém porodu už netvrdím raději ani tohle, protože posledních 10minut před vyloděním mimina jsem měla kontrakci jednu dlouhou, trvalou, neprodýchatelnou a k posrání :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama